Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯
 31/176 anonim ***** válasza:
31%

én is akkor születtem mikor te (hónap, nap):D

csak 3 évvel később

2010. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/176 anonim ***** válasza:
89%

07:31, ez nem volt fair:(


24-26 sacc, a benyomásom pedig az, hogy kedves, derűs, őszinte, jó természetű vagy. A szemeidben pedig van még egy kis huncutság is, ami kifejezetten jól áll neked!

Ötlet: bár csodálatos a hajad, előbb-utóbb lehet, hogy érdemes lenne egy kicsit rövidebb frizurában gondolkozni.

2010. dec. 30. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/176 anonim ***** válasza:
71%
Ööö... az adatait ide kiírni nem volt éppen etikus dolog.
2010. dec. 30. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/176 anonim ***** válasza:
96%

Bocsi, kis OFF: Szerintem jól nézel ki. Elegáns, csinos öltözködés, mégsem hivalkodó. A negatív kommenteken meg ne sértődj meg. Nem védeni szeretném őket, csak gondolom segíteni szerettek volna, hogy még "tutibban" nézz ki (amikor már így is szép vagy) :-). Persze ezt ellehet fogadni meg nem is.

A kérdésedre a válasz: Mikor először megláttam a képed olyan 24-30 körül saccoltalak. :-)


18/L

2010. dec. 30. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/176 anonim ***** válasza:
97%

1. kép 25

2. kép 35

3. kép 30

2010. dec. 30. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/176 anonim ***** válasza:
60%
Szégyelje magát mindenki,akinek nincs jobb dolga annál, minthogy itt szólogasson be egy számomra szimpatikus embernek.Mennyetek már inkább a műkörmöshöz, pls!
2010. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/176 anonim ***** válasza:
71%

Szerintem aki azt írta,hogy változtasson magán,nem bunkóságból tette,hanem mert tényleg ráférne.

Ahogy néztem az arcodat kedves kérdező 26-28 közé tettelek volna,de amikor az összképet néztem beleértve a ruhát,és a hajat is teljesen bezavart,és azt gondoltam,hogy talán egy 40 körüli jó génekkel(ránctalan)megáldott falusi háziasszony. Ezt nem azért írom,mert baj ha valaki falusi,én is az vagyok,csak hát ez az öltözködés...Itt ahol élek a 40-45 körüli nők öltöznek így,akik amúgy mindig otthon vannak,de ha valahova menniük kell akkor "ez" jelenti a kiöltözést. Nincs szerintem csúnya arcod,ez főleg az utolsó képen látszik,és nem azt mondom,hogy a legújabb divat szerint öltözz,csak picit legyél trendibb. Plusz egy kis szolid smink,és egy új frizura csodákra lenne képes! :)


25/N

2010. dec. 30. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/176 anonim ***** válasza:
64%
Személyi jogokat sért, ha valaki elárulja más adatait, és kilétét, és felteszi ide közszemlére. Ez a lány egyszerűen csak kíváncsi volt, milyen véleménnyel vagyunk róla. Ő nem pláza cica, ő a maga természetes bájával sokkal jobban tetszik, mint a kifestett plázacicák. Az öltözködésedre igen valóban egy kicsit ügyelj, és viselj melltartót. Egyébként nekem szimpi vagy. Egy anyuka!
2010. dec. 30. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/176 anonim ***** válasza:
86%
Kedves 7:31-es válaszoló! Ha már voltál olyan bunkó, hogy a személyes adatait közzétetted, akkor látogass el a hölgy honlapjára. A honlap alján van egy diavetítő. A képeken egy helyes, elegáns leányzót ismerhetsz meg. Ezt a többi rosszindulatú válaszolónak is tanácsolom. Egyébként meg nem lehet mindenki topmodell alkatú szilikoncica, és ha a kérdező jól érzi magát a bőrében, miért kellene változtatnia bármin is. Ja, és van, aki buggyantnak titulálta, hát, neki is javaslom azt a honlapot, mert sok értelmes dolgot olvashat ott. Aztán ítélkezzetek! Ne 3 szerencsétlenebbül sikerült fénykép alapján.
2010. dec. 30. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/176 anonim ***** válasza:
100%
30 körülire tippelek 29/f
2010. dec. 30. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!