Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Hány évesnek saccolsz? Mi az...

Hány évesnek saccolsz? Mi az első benyomásod kép alapján?

Figyelt kérdés

Aki ismer vagy látott már a neten, az légyszi, ne árulja el a koromat. Kíváncsi lennék, hogy ki mit mond, mert ahány ember, annyiféleképpen saccol.


2 jobb képem:


[link]


[link]


Kevésbé "elkészítve" létezem (illetve már csak lézengtem akkor, szenteste):


[link]


2010. dec. 30. 04:02
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯
 51/176 A kérdező kommentje:

Sziasztok!


Most ültem megint gép elé, és megdöbbentem, hogy mi van itt, ezt azért nem gondoltam volna.

Egyrészt: pont azért mondtam, hogy aki találkozott volna már velem a neten bárhol, az ne árulja el, hogy mennyi vagyok, mert sokfelé írogattam, és igen, van honlapon is, blogom is, iwiw-em is, stb. Sőt munkámból adódóan ezerfelé írok, az arcomat meg azért adom hozzá, mert vállalom a véleményemet, az írásaimat mindenhol.

Akik voltak kedvesek előráncigálni az ezeréves Liandrát, ahol 2006-tól 2009-ig írogattam, azaz már simán másfél éve el is jöttem onnan, annak ez nem tudom, mi élvezetet okoz, de egészségükre. Igen, most jön majd hiénacsapat, hogy láttak engem ott, miket beszélek: való igaz, félévente 1x beköszönök, és ennyi. De nem fórumozok ott, jobb dolgom is van, mint idiótákkal hadakozni.

Még Liandrához hozzátartozik, amit UTOLJÁRA mondok el, és utána én ezt a témát befejeztem, hogy a marhaságokat, mint pl az említett űrhajós baromság NEM ÉN írtam, hanem nagyon jól tudjátok azt ti is, csak jólesik fröcsögni, hogy létrehoztak egy Liandra-klón fiókot, és a nevemben írogattak ilyeneket, meg még borzalmasabb marhaságokat. Ez a fiók kb 1 évig működött, többek közt ezért is jöttem el onnan, de ennyi idő alatt az agyatlanok 80 %-a benyalta, hogy én vagyok, pedig nem. Téma lezárva.

Amiért ide képet tettem fel, az az, hogy tudom, hogy megoszlanak a vélemények a korommal kapcsolatban, és kíváncsi voltam, hogy ismeretlenül is így van-e, ami engem egyáltalán nem zavar, csak az zavar, hogy sok ember lelkének könnyebb volt elrontani a játékot és bepöfögni a valódi koromat. Jó karácsonyotok volt, ugye?

A többi válaszolónak, akik rendesen válaszoltak, nagyon köszönöm a válaszait!

Nyilván azért is szednek szét, mert nem vagyok egy plázacica, se kinézetben, se gondolkodásban.

A saját kereteimen belül változtatgatok én is időnként, de plázacica már soha nem leszek, mert nincs rá igényem. A hajam pedig világéletemben ilyen hosszú volt, ső még hosszabb, és mióta a fodrászom dicsérgeti, hogy ritkán lát ilyet, illetve milyen jó, hogy van anyaga a kontyhoz, azóta elhatároztam, hogy a hajam marad, amíg ilyen dús. Majd 40+ ráérek gondolkozni, hogy mi lesz vele. Pedig rám is rámjön kb kéthavonta, hogy levágja hátközépig érőre (ahogy egyszer meg is tettem, kb 2 éve), de mostmár nem, a hajam marad.

A változtatásra adott ötleteket is megköszönöm, a hajam és a plázacicásítás kivételével szerintem meg is fogadom.

A korom pedig valóban 25 év, amit nemrég töltöttem be, de szerintem ezt már sokan tudják, mióta kiírták a kérésem ellenére.

S még egy kérés: amíg én nem bántok senkit, addig megkérek mindenkit, hogy ugyanezt tegye meg énfelém is.

Köszönöm!

2010. dec. 30. 10:19
 52/176 A kérdező kommentje:
Javítom: *hogy levágom
2010. dec. 30. 10:22
 53/176 A kérdező kommentje:
Ja meg még egy: tán nem gondolja azt senki sem, hogy névvel-arccal-adatokkal együtt fogok marhaságokat írni, mint az említett űrhajó? Na látjátok. Már csak ezért sem volt igaz a sok marhaság.
2010. dec. 30. 10:24
 54/176 anonim ***** válasza:
25%
Szerintem senki se írta, hogy légy plázacica, van külömbség stílusos és plázacica öltözködés közt, de a tied ízléstelen.
2010. dec. 30. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/176 A kérdező kommentje:
Jó, beszélgessünk, engem érdekel a véleményed. Mit gondolsz, mi rajta az ízléstelen? (ugyanis ez erős szó)
2010. dec. 30. 10:26
 56/176 anonim ***** válasza:
14%

Mind 3 képen a ruhák, a nyaklánc, az óra meg egyenesen katasztrófa. Szóval minden. Ne haragudj meg, esküszöm nem bántani akarlak, de az ilyen öltözködés kiszúrja a szemem. És kár érted, mert aranyos arcod van, lehetnél szép.

23/N

2010. dec. 30. 10:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/176 A kérdező kommentje:

Lehet, hogy igaz, a nyaklánc olcsó bizsu, de azért tettem fel, mert tetszett a családnak, illetve mert az egyik családtagtól kaptam, és nem akartam megsérteni, hogy rá se nézek. Amúgy van nekem más ékszerem is arra a ritka esetre, amikor véletlenül felteszem őket, mert egyáltalán nem szoktam ékszert hordani. De lassan majd rászokom, ha odafigyelek.

Az óra: hát kérem szépen, lehet, hogy sz*r, de ez van, ez nekem olyan, mint a szemüvegem, hogy éjjel-nappal ez van rajtam, jól bejáratott kis holmi, na majd ünnepekre beszerzek egy másikat, mert lehet, hogy tényleg nem jó a fekete-sárga az ünneplős öltözékhez.

De a ruhákkal mi a baj? Még a szentestés nagymintás szürkét esetleg megértem, az nekem se volt szívem csücske, csak már akkorra elegem volt, és kikaptam valamit a szekrényből (borzasztó el voltam fáradva, és ez látszik is az arcomon), na de másnap megcsináltam magam rendesen azzal a drapp szereléssel. Azzal mi a gond?

2010. dec. 30. 10:36
 58/176 anonim ***** válasza:
88%

Egyik se a korodnak és testalkatodnak megfelelő,valamint az összeválogatott ruhák színvilága se tökéletes.

Fogj egy barátnőt,aki megmeri mondani az igazat és irány bevásárolni.

Neked jól állnának a színesebb ruhák is,annyi ilyen müsor van,nézd meg ezeket és lesz kiinduló pontod!

2010. dec. 30. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/176 anonim ***** válasza:
100%
és ne feledd mindenek az alapja a megfelelő méretű,kosarú,szabású melltartó,ha kell probálj fel 10-20-at,nem könnyű meglelni az ideálisat.
2010. dec. 30. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/176 anonim ***** válasza:
92%
Azért a te ruháid és az ízléstelen ruhák között van egy 'kis' különbség. Ha valaki nem úgy öltözködik, ahogy a legtöbb huszonéves az még nem ízléstelen.Amikor a p.csád meg a cs.csöd kilóg a ruhából, na az ízléstelen, de nem ez. És még mindig azt mondom, hogy úgy öltözik, ahogy akar, függetlenül attól, hogy mi a menő. Nem biztos, hogy az neki is tetszik.
2010. dec. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!