Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fáj a hasam mindig ( Fiú...

Fáj a hasam mindig ( Fiú vagyok) lécci gyors segitséget, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Az lenne a problémám, h fáj a hasam nagyon, de nem mint egy normális görcs, vagy ha éhezik az ember, hanem a hasamnak az allja fáj, kb a nadrág vonalában, de nem amiatt, mert laza a gatyám.. Több okból irtam ide ezt a táplálkozáshoz ! Szval, egész pont 1 éve kezdődött. Amerikába kiutaztam, és egy hónapig a fűszertelen amcsi kajákat ettem, ( házi kosztokat) és nagyon jó volt. Egyszer megpróbáltak nekem magyaros kaját csinálni, örültem neki nagyon finom volt a paprikáskrumpli, de a paprika.. khm.. 2-3 éves volt már.. Én padlót fogtam másnap.. Egész másnap hánytam.. ittam egy kis vizet,. hánytam.. Másnap jobban lettem. Mikor hazajöttem, szokásomhoz hiven mindig reggel megeszek egy kb hüvelykujjam és mutató ujjam közti távolságnyi kolbászt.. Na ez nagyon odavágott a hasamnak.. itt is kihánytam mindent.. Teltek multak a napok, megszoktam a kaját.. de kolbászt azután se birtam.. egyből görcsölt tőle a hasam.. Aztán elkaptam a "csóklázat" aki simeri tudja h nagyon rossz.. kórházba voltam tőle egy hétig.. és nem ehettem főszeres kaját, nehogy a májamnak baja legyen, és minden nap az orvos ott nyomkodta a hasam, ahol most fáj, mert féltek, nehogy megdagadjona májam, és műteni kelljen vagy mi.. utána mikro kijöttem hánykodtam még aznap a füszeres kajától.. Most mivel fogyni szeretnék.. 66 kiló voltam kb 4-5 napja, most 62 vagyok, csak kekszeket eszek, meg zöldséget.. mivele zeket birja a gyomrom.. és fogyok tőle.. a hustol nem nagyon.. csak téliszalámit ettem, és tegnap meg ma csak kekszet ettem, elment az étvágyam szerelmi bánatban.. de ettem azér dinnyét is, meg azér rizst is.. És most ugy görcsöl a hasam ott ahol az orvos nyomkodta h az csak na ! Tüsszentettem egyet és a hasam ott, és a nemi szervem felett is egy ököl nagyságú pontba megfeszültem, és görcsölni kezdett :S Most csak a hasam fáj.. de az nagyon :S:S LÉcci SŰRGŐS SEGITSÉGET ! Holnap megyek táborozni az új osztályommal. 14 éves fiu vagyok, holnap gólyatábor..
2010. jún. 27. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 51/63 anonim ***** válasza:
Köszönöm szépen viszont de avesemedence gyulladást leetne ithon is gyogyszerel?
2010. jún. 27. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/63 anonim ***** válasza:
a vese gondok általában lázzal is járnak,ezért mondom,hogy nem biztos ez.Bár egyik ismimnek is sokat fáj a veséje,láz nélkül.Neki kiskorában voltak vese gondjai.Sok folyadékot kell inni,és oda kell figyelni arra,hogy ne fázzon fel az ember.
2010. jún. 27. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/63 anonim ***** válasza:
Oké köszön megyek aludni akkor majd hnap Drukoljatok :D Kérdezö neked is sok sikert hello 14f
2010. jún. 27. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/63 anonim ***** válasza:
Eddigi ismerőseim közül mindenki eltöltött pár napot a kórházban,amíg tisztult a vizelete,aztán otthon folytatták a gyógyszeres kezelést.ezután bizonyos időközönként járniuk kellett jó pár évig a vese gondozóba,ellenörzésre.De előre nem kell ettől félned,mert én nem vagyok orvos,és csak tippelgetünk itt:)lehet simán csak fel fáztál.
2010. jún. 27. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/63 anonim ***** válasza:
jó éjt és egészséget!
2010. jún. 27. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/63 anonim ***** válasza:

majd írd meg h mi történt :)

jobbulást!

2010. jún. 27. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/63 anonim ***** válasza:
Nem tudtam elmenni mert az orvos szerdám meg csütörtökön rendel de most már nem fáj a vesém :D
2010. jún. 28. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/63 anonim ***** válasza:

és a hasad? Akkor is érdemes lenne kivizsgálni,mert biztos nem ok nélkül fájt olyan sokáig. Akkor most inkább a nyaralást választod?

Kérdező veled mi a helyzet?

2010. jún. 28. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/63 anonim ***** válasza:
Na? Mi a baj? Voltál orvosnál?
2010. jún. 28. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/63 anonim ***** válasza:
Szarjál
2010. jún. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!