Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Kaphatok segítséget?

Kaphatok segítséget?

Figyelt kérdés
Kénytelen voltam ráébredni, hogy bulímiás vagyok :/ Nem akarom, hogy magába szippantson ez az ördögi kör, de anyukámnak nem merek szólni. Valaki esetleg nem tud valami internetes anonim szervezetet, ami tud segíteni? Köszönöm, ha válaszoltok
2010. nov. 14. 21:26
 1/5 anonim válasza:
szia! először is miért nem mondod el anyukádnak? ha rosszba vagytok inkább menj a házi orvosodhoz hogy diagnosztizálhassa az vagy e..(orvosi titoktartás) és minél előbb ő majd elmondja hova kell menned mit kell de vigyázz minél hamarabb mert elfajulhat odáig hogy meghalsz, de lehet az is hamarosan kihullanak a fogaid mert kimarja a hányás.(8.as biosz) ugyhogy nyomás!!!!!!!!!!!!!!!
2010. nov. 16. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
Szerintem ne egyedül old meg és ne csak az internet segítségével. Szólj barátnődnek vagy valakinek akiben bízol.
2010. nov. 16. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat, elmegyek orvoshoz..egyre betegebb vagyok. :(
2010. nov. 16. 19:15
 4/5 anonim válasza:
Akkor lépsz a gyógyulás felé, ha valakinek, aki közel áll hozzád elmondod! Ha nem is anyukád, egy jó barátnő, ismerős, segíthet. De szerintem anyukád vagy testvéred(ha van) tudna segíteni leginkább. Én 4 éve szenvedek ebben a betegségben,de még nem jutottam el odáig, hogy anyumnak szóljak, pedig tudom, hogy leginkább a család tudna segíteni. Szóval te legyél okosabb és valahogy mondd el anyudnak, ha nem akarod, hogy beszippantson ez az egész!!
2010. nov. 17. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én sem merek szólni. Tudom, hogy segítségre lenne szükségem..
2010. nov. 17. 18:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!