Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fáj a hasam mindig ( Fiú...

Fáj a hasam mindig ( Fiú vagyok) lécci gyors segitséget, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Az lenne a problémám, h fáj a hasam nagyon, de nem mint egy normális görcs, vagy ha éhezik az ember, hanem a hasamnak az allja fáj, kb a nadrág vonalában, de nem amiatt, mert laza a gatyám.. Több okból irtam ide ezt a táplálkozáshoz ! Szval, egész pont 1 éve kezdődött. Amerikába kiutaztam, és egy hónapig a fűszertelen amcsi kajákat ettem, ( házi kosztokat) és nagyon jó volt. Egyszer megpróbáltak nekem magyaros kaját csinálni, örültem neki nagyon finom volt a paprikáskrumpli, de a paprika.. khm.. 2-3 éves volt már.. Én padlót fogtam másnap.. Egész másnap hánytam.. ittam egy kis vizet,. hánytam.. Másnap jobban lettem. Mikor hazajöttem, szokásomhoz hiven mindig reggel megeszek egy kb hüvelykujjam és mutató ujjam közti távolságnyi kolbászt.. Na ez nagyon odavágott a hasamnak.. itt is kihánytam mindent.. Teltek multak a napok, megszoktam a kaját.. de kolbászt azután se birtam.. egyből görcsölt tőle a hasam.. Aztán elkaptam a "csóklázat" aki simeri tudja h nagyon rossz.. kórházba voltam tőle egy hétig.. és nem ehettem főszeres kaját, nehogy a májamnak baja legyen, és minden nap az orvos ott nyomkodta a hasam, ahol most fáj, mert féltek, nehogy megdagadjona májam, és műteni kelljen vagy mi.. utána mikro kijöttem hánykodtam még aznap a füszeres kajától.. Most mivel fogyni szeretnék.. 66 kiló voltam kb 4-5 napja, most 62 vagyok, csak kekszeket eszek, meg zöldséget.. mivele zeket birja a gyomrom.. és fogyok tőle.. a hustol nem nagyon.. csak téliszalámit ettem, és tegnap meg ma csak kekszet ettem, elment az étvágyam szerelmi bánatban.. de ettem azér dinnyét is, meg azér rizst is.. És most ugy görcsöl a hasam ott ahol az orvos nyomkodta h az csak na ! Tüsszentettem egyet és a hasam ott, és a nemi szervem felett is egy ököl nagyságú pontba megfeszültem, és görcsölni kezdett :S Most csak a hasam fáj.. de az nagyon :S:S LÉcci SŰRGŐS SEGITSÉGET ! Holnap megyek táborozni az új osztályommal. 14 éves fiu vagyok, holnap gólyatábor..
2010. jún. 27. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 41/63 anonim ***** válasza:
felfázás és máris meg van a baj,ez nem kortól függ. 5 napos csecsemő ugyanúgy kaphat vese medence gyulladást,mint egy 60 éves ember.mi családunkban volt aki 8 hónaposan,volt aki 7 évesen és volt aki 50 évesen lett vese beteg.
2010. jún. 27. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/63 A kérdező kommentje:
Utána néztem ennek a vakbélgyulladásnak.. rémisztő.. asszem gó orvos most rögtön.. a bnőmmel még sok mindent nem csináltunk.. és elveszteni nem szeretném..
2010. jún. 27. 22:30
 43/63 anonim ***** válasza:
végre megjött a jobbik eszed:)hajrá:)
2010. jún. 27. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/63 anonim ***** válasza:
Menjél csak ne félj 14fiu akivel beszélgetünk most az ir neked most:D De vesemedence gyulladást hol kezelik ki itthon ?
2010. jún. 27. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/63 anonim ***** válasza:
Én mek feküdni Sok szerencsét kérdező meg nekem is mert mke hnap én is
2010. jún. 27. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/63 anonim ***** válasza:

házi orvos, vizelet vizsgálat

"A vesemedence gyulladás súlyos betegség. A kezeletlen esetekben a gyulladás következtében a vesék hegesedése, emiatt a továbbiakban akár veseelégtelenség is kialakulhat. A betegséget mindenképpen kórházi körülmények között kell kezelni. Fontos a bő folyadékbevitel biztosítása. Emellett a vénás antibiotikum kezelés elengedhetetlen, esetenként egy hét után át lehet térni szájon át történő antibiotikum-kezelésre, azonban ennek eldöntése mindiga a kezelőorvos feladata. Ha a kivizsgálás során felmerül a lehetősége annak, hogy valamilyen visszatérő fertőzésekre hajlamosító tényező ál a háttérben, akkor szükség lehet kis adagú antibiotikum folyamatos szedésére is, mivel ezzel megelőzhető a további fertőzések kialakulása. Ennek a csökkentett adagú antibiotikumnak káros mellékhatása nincsen, az esetlegesen visszatérő fertőzés sokkal nagyobb károkat okozhat a vese működésében. Ha valakinél élete során egy alkalommal már volt vesemedence gyulladása, akkor ajánlatos minden lázas betegség kapcsán vizeletvizsgálatot végeztetni, hogy időben kiderüljön a betegség fellángolása. "

De egyáltalán nem biztos,hogy ez a bajod,én is csak tippelgetek,reggel eldő dolgod legyen az orvos.

2010. jún. 27. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/63 A kérdező kommentje:
apukám egy 20 perc és itthon van, a madarász kórháza sebészeti ügyeletes.. oda indulok 20 perc mulva.. köszi a segitséget, lehet még életet is mentetek :)
2010. jún. 27. 22:41
 48/63 anonim ***** válasza:
jaja, jobbulást mind a kettőtöknek!
2010. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/63 anonim ***** válasza:
Oké köszönöm egy picit megijesztet:(
2010. jún. 27. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/63 anonim ***** válasza:
nincs mit,de nem tudtunk segíteni,csak tanácsolni az orvost.ő fog segíteni:)Jobbulást és kellemes nyarat:)
2010. jún. 27. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!