Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Fáj a hasam mindig ( Fiú...

Fáj a hasam mindig ( Fiú vagyok) lécci gyors segitséget, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés
Sziasztok.. Az lenne a problémám, h fáj a hasam nagyon, de nem mint egy normális görcs, vagy ha éhezik az ember, hanem a hasamnak az allja fáj, kb a nadrág vonalában, de nem amiatt, mert laza a gatyám.. Több okból irtam ide ezt a táplálkozáshoz ! Szval, egész pont 1 éve kezdődött. Amerikába kiutaztam, és egy hónapig a fűszertelen amcsi kajákat ettem, ( házi kosztokat) és nagyon jó volt. Egyszer megpróbáltak nekem magyaros kaját csinálni, örültem neki nagyon finom volt a paprikáskrumpli, de a paprika.. khm.. 2-3 éves volt már.. Én padlót fogtam másnap.. Egész másnap hánytam.. ittam egy kis vizet,. hánytam.. Másnap jobban lettem. Mikor hazajöttem, szokásomhoz hiven mindig reggel megeszek egy kb hüvelykujjam és mutató ujjam közti távolságnyi kolbászt.. Na ez nagyon odavágott a hasamnak.. itt is kihánytam mindent.. Teltek multak a napok, megszoktam a kaját.. de kolbászt azután se birtam.. egyből görcsölt tőle a hasam.. Aztán elkaptam a "csóklázat" aki simeri tudja h nagyon rossz.. kórházba voltam tőle egy hétig.. és nem ehettem főszeres kaját, nehogy a májamnak baja legyen, és minden nap az orvos ott nyomkodta a hasam, ahol most fáj, mert féltek, nehogy megdagadjona májam, és műteni kelljen vagy mi.. utána mikro kijöttem hánykodtam még aznap a füszeres kajától.. Most mivel fogyni szeretnék.. 66 kiló voltam kb 4-5 napja, most 62 vagyok, csak kekszeket eszek, meg zöldséget.. mivele zeket birja a gyomrom.. és fogyok tőle.. a hustol nem nagyon.. csak téliszalámit ettem, és tegnap meg ma csak kekszet ettem, elment az étvágyam szerelmi bánatban.. de ettem azér dinnyét is, meg azér rizst is.. És most ugy görcsöl a hasam ott ahol az orvos nyomkodta h az csak na ! Tüsszentettem egyet és a hasam ott, és a nemi szervem felett is egy ököl nagyságú pontba megfeszültem, és görcsölni kezdett :S Most csak a hasam fáj.. de az nagyon :S:S LÉcci SŰRGŐS SEGITSÉGET ! Holnap megyek táborozni az új osztályommal. 14 éves fiu vagyok, holnap gólyatábor..
2010. jún. 27. 21:32
1 2 3 4 5 6 7
 11/63 anonim ***** válasza:
Nem mindig ott fáj.A fiamnak is csak egy ponton fájt.Az ultrahang ki sem mutatta neki.Egyedül vagy?Mert ezt nem nagyon kelle húzni halasztani..Szólj valakinek!Irány az ügyelet!!!
2010. jún. 27. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/63 anonim ***** válasza:
off 14f és nekem a vesémnél meg az alhasam fáj már 1-2 hete de székrekedésem is vna attol fájhat igaz pénteken voltam nagy wc-n hm?
2010. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/63 anonim ***** válasza:
Simán kórház. Valószínűleg vakbél. Ugyanezek a tünetek voltak nálam is. Alhasi görcsök, rókázás, stb. Ha inkább a táborba mész kórház helyett, akkor több mint valószínű, hogy hullazsákban fognak hazahozni.
2010. jún. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/63 anonim ***** válasza:
Ne ijesztessétek gondoljatok a helyébe de szerintem is menj orvoshoz én is megyek hnap 14F ha elmerek
2010. jún. 27. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/63 anonim ***** válasza:
Nekem is évek óta fáj a hasam, igazából nem tudom, hogy mitől, mert én nem változtattam semmit az étkezési szokásaimon, tehát nem tudom beazonosítani, hogy mi is váltotta ki. Ami haznál, hogy kerülöm a fűszeres és túl zsíros ételeket, valamint rendszeresen szedek Normaflore-t. Lehet, hogy a normafloret neked is érdemes lenne kipróbálnod, hátha segít valamit.
2010. jún. 27. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/63 A kérdező kommentje:
Annyira nem fáj h kórházba mennyek, wcn voltam ma is, tegnap is . de nemtudom.. az a baj, apukám ma ünnepli névnapját :S nincs itthon.. kb másfél óra mire hazaér.. és tuti nem józan.. de ahogy ismerem volt egyszer ilyen.. kicsi voltam, és 40 fokos lázam volt.. részeg volt, anyu kezéből kikapott, és rohant velem az orvoshoz
2010. jún. 27. 21:52
 17/63 anonim ***** válasza:
ez nem ilyesztés,hanme jó tanács! Menj dokihoz tábor helyett!A vakbél az kisugárzik és nem feltétlenül jobb oldalt fáj,hanem az egséz has.Szerintem nem kéne várnod reggelig,menj ügyeletre!
2010. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/63 anonim ***** válasza:
Off 14f Szeríntetek nekem mért fáj a székrekedés miatt?
2010. jún. 27. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/63 anonim ***** válasza:
neked attól is fájhat,ha nem tudsz nagy wc-zni,de akár a veséddel is lehet gond,ha az is fáj.miért nem mész dokihoz?
2010. jún. 27. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/63 A kérdező kommentje:
Anyuval most beszéltem.. kérdezte h szeretnék e orvoshoz menni, mondtam neki, h ha este nem fogok birni aludni.. akkor rohanunk az orvoshoz.. de csak simán egy gyomorszűkület nem lehet ez ? h kevesebbet eszek mint 1 hete ? kb a felét ?
2010. jún. 27. 21:56
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!