Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Segítségre, tanácsokra van...

Segítségre, tanácsokra van szükségem, olyan napi ételekre van szükségem amitől ha nem is naponta de azért sűrűbben és könnyebben eljárok wc-re, milyen ételeket egyek?

Figyelt kérdés

Nagyon megköszönném, ha valaki letudná írni akár részletesebben, mondjuk reggeli menütől elkezdve esti vacsoráig. Bár mondjuk napi 2-3x eszek csak.

Azt fontos hozzátennem, hogy sajnos 3 műszakban vagyok és én éjszakázom is, tehát nálam este is muszáj ennem.

Azt tudom, hogy ezentúl sűrűbben beiktatok főzelékes kajákat, illetve kenyereket, zsemléket kerülni fogom.

Joghurt lesz bőven, és igazából nem tudom még mit ehetnék ami viszonylag laktató és jó a gyomornak, de épp ezért segítséget kérek tőletek, hátha tudtok segíteni.



szept. 6. 20:38
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

AKkor jól számolom, 1 hete semmi?

Menj el orvoshoz, ez már nem játék!

Ha most nem jutsz el, vegyél valami hashajtót a hétvégére, pl. guttalax csepp, vagy ricinus, de mindenképp nézesd meg magad orvossal, mert ez nem normális.

szept. 13. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 A kérdező kommentje:

Elfelejtettem hozzátenni, #17 kiírásom óta, hogy végül sikerült eljutnom wc-re, de úgy, hogy előtte persze 2x biztos próbálkoztam a wc-n és nem jártam sikerrel.. aztán majd harmadszorra újra bementem aztán nagy nehezen először szorulás, de sikerült, utána már lágyabb volt a széklet szerencsére…


Aztán azóta ismét 4 nap telt el, ma 4.nap… semmit nem érzek, hogy kéne wc-znem vagy bármi, semmi.

Ma reggeltől szintén 3x biztos bejöttem, sikertelen.

Aztán ismét bejöttem és most 20 perce kb sikerült, ismét szorulással az elején és majd lágyabb lett…

Nem értem miért kínlódok ezzel, eszek rendesen, mégis nehezen akar megindulni, illetve azt vettem észre, hogy nem is jön ki olyan sok…

szept. 13. 12:47
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!