Kezdőoldal » Egészség » Táplálkozás » Normális az, ha valaki 5-6...

Normális az, ha valaki 5-6 doboz 500ml-es energia italt megiszik naponta?

Figyelt kérdés
Az illető az ötödiket itta, amikor a munkát kezdtük. Komolyan aggódva kérdeztem meg, hogy nem sok ez? Az illető el is hízott bőven és a műszak végén is betolt egy italt csak úgy.
jún. 8. 09:42
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora mennyiségben már valôban elég káros.
jún. 8. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Azzal ugratom, hogy nézze meg Bruce Willis-t... ő Hell-t ivott és mi lett belőle. Múltkor még 2-3 adagot ivott elmondása szerint. 5, de inkább 6 adag MONSTER-t iszik meg!!!!!
jún. 8. 09:46
 3/13 anonim ***** válasza:
82%
Mindenképpen le kéne szoknia, mert ha ezt ilyen mértékben folytatja, akkor pár hónap múlva simán összeeshet, és jó esetben meg tudják menteni.
jún. 8. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
81%
Még ha csak elhízna! A benne lévő anyagok, a rengeteg koffein, pl. a guarana, taurin, főleg egymással kombinálva, nagyon káros a szívre, keringésre. Nem véletlen, hogy felmerült az, hogy ezért van az utóbbi időkben sok fiatalnak szívproblémája, azért van sok fiatalkori hirtelen szívhal.
jún. 8. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
47%
A taurin lenne a legkárosabb, de Magyarországon ilyet nem forgalmaznak, csak Amerikában. És nem tudom ki írta azt a hülyeséget, hogy meg tudják menteni. Nem összeesik, hanem agyvérzést vagy szívrohamot kap, ha meg is tudják menteni, újra kell neki tanulni mozogni, beszélni.
jún. 8. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Rettenetesen káros az energia ital.
jún. 8. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Pontozás ide, pontozás oda, tetszik a válasz, vagy nem tetszik, ennyi energiaital káros és a legkisebb gond az elhízás lehet miatta.
jún. 8. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
72%
Már napi 1 is káros.
jún. 8. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
25%
Én is iszok, de mértékkel. Ennyit meginni tényleg sok már. Én napi 2 dobozzal iszok l, 250ml ami pont elég nekem. Semmivel se kàrosabb, mint egy fél liter kólát meginni vagy bármilyen más cukrozott üdítőt. Koffeinbe meg 500mg beszélünk sokról. Mindent lehet inni és enni csak mértékkel.
jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
0%
jól kereshet ha van pénze napi 5-6 monstert meginni.
jún. 8. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!