Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Alacsony termet ezredszerre?

Alacsony termet ezredszerre?

Figyelt kérdés
152 cm-es nő vagyok. Azt szeretném megtudni, hogy csak engem zavar, ha a boltban minden magasan van, ha nem tudok tisztességesen ruhát venni magamnak (mellbőség 85/B), ha nem tudok a tömegközlekedésben kapaszkodni, a beszólnak, hogy törpe, gnóm, stb, stb, hogy nagyon sok helyen a pult az orromig ér, hogy nagyon sokan cukkolnak a magasságommal (akkora vagyok, mint egy foxi ülve, sámliról nézek a szekrény alá, jó nekem, mert állva sz**ok, kár, hogy billeg a fejemen a sör) Nem a kicikizésre vagyok kíváncsi, hanem valódi véleményekre.
2011. jún. 28. 14:20
1 2 3 4 5 6
 51/59 anonim ***** válasza:
Pároddal közös sport? Hétvégén? Tollaslabda? Heti kettő ha befér, már sokat használ. Bár nem elhízva vagy, a súlyodból ítélve.
2011. jún. 30. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/59 A kérdező kommentje:

Kedves Palm!


Beszélgettünk erről a párommal, hogy jó lenne mozogni. Jelenleg én tudnék egyedül csinálni valamit. A párom nagyon sokat dolgozik. Reggel kelünk 5:30-kor, ö kocsival megy dolgozni (nem kényelemből, vagy lustaságból), este rendre 7-8óra mire hazaér, még van itthon dolga mindeféle ajánlatokkal, így én szólók rá éjjel 11 óra körül, hogy fürdés és alvás. Elvonszolja magát fürödni, majd bezuhan az ágyba, már zuhanás közben alszik. Ha este 10 óra körül már alszik, akkor korán került ágyba. Hétvégén önerősen építkezünk, javítunk mindent házilag, kézileg, spórolunk a lakáshoz mindent. (csupán tetőtér, de több, mint 10 éve csináljuk, és nem az extrák beépítése a feladat) Hétvégén akár 6-7-ig elalszik, hagyom, legalább ekkor pihenjem. Luxus ugyan, de szintén hétvégén már 9 körül horkolva alszik a fáradtságtól. Az építkezés és spórolás nem igazi sport, de ez van, legalább van hol laknunk. Lelkiismeret furdalásunk van, ha akár csak egy ezressel is többet költünk magunkra, mint amit a feszes költségvetés megenged nekünk. Sokan vannak így, mint mi, tudom.

2011. jún. 30. 11:05
 53/59 anonim ***** válasza:
Akkor a legeslegjobb, ha teszel mindenki másra, (már bocs :) és összekapaszkodtok TI ketten, ahogy eddig. Koncentrálni a feladatokra, felépíteni az otthont, és utána, ha azt megoldottátok, lépni a következő célra.
2011. jún. 30. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/59 A kérdező kommentje:

Kedves Palm!


Valóban sokat halottam, olvastam, hogy tegyek a környezetmre, de ebben a környezetbe kell túlélnem. Már iszonyatosan fáradt vagyok a túléléstől.

Idegörlő a lakás befejezése is, a folyamatos spórolás, számolgatás már régen megölte az alkotás örömét.

Hitelt az elején nem kaptunk a kevés fizetések miatt, most meg már nem mernénk felvenni, nem is gondolkodunk benne.

Miért olyan nagy kérés a világhoz, hogy HAGYJON BÉKÉN, én nem bántom a világot, akkor a világ is tegye meg, hogy legalább nem foglalkozik velem.

AZ már egy sikeres nap, ha nem történik semmi velem, attól eltekinte, hogy mindenkire én figyelek.

2011. jún. 30. 11:17
 55/59 anonim ***** válasza:

:(


Világnézet függvényében felfoghatod szerencsétlenségnek, sorsnak, karmának vagy istencsapásnak... :-/


De tekintheted megoldandó feladatnak is - mármint az építkezést, spórolást stb.

Egyébként én magam is kilátástalannak érzek dolgokat, főleg anyagiakat, két munkahely mellett is esélytelen, hogy saját fészkem legyen... :( Valahogy mégis élni kell. Minden nap. És boldognak lenni.

2011. jún. 30. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/59 A kérdező kommentje:

Kedves Palm!


Több, mint 10 éve folyamatosan küzdök a feladataim megoldásával (lakás), nem kevesebb lesz, hanem egyre több a gond.

Boldog szeretnék lenni, de mindig (majd minden nap) az arcomba fröcskölnek valami ocsmányságot, tehetek bár mit, a perifériára szorítanak. Több helyen egyre többet küzdeni, aki nem keseredik bele a 39 évnyi megalázottságba az pszichopata.

2011. jún. 30. 11:25
 57/59 anonim ***** válasza:

Palm! Őszintén minden tiszteletem a Tiéd,hogy a kérdező folyamatos ellentmondása ellenére még mindig kitartasz és próbálod őt biztatni, és jó tanácsokkal ellátni. Bár ahogy látom, sajnos eredménytelenül.

Kedves Kérdező:nálad alapvető önértékelési zavarok vannak,ami a "Nem lehet tőlem tanulni semmit mondatodból is igen erősen látszik. Azért mert alacsony vagy, tömzsi vagy,még vannak értékeid:kedves vagy, türelmes, segítőkész,szép,kitartó stb. Ezeket neked kellene összegyűjteni magadról, nap mint nap olvasni, és ezeket erősíteni magadban, és nem minden nap a rossz tulajdonságaidat a saját fejedhez vágni. A pszichológus sem mondana mást, ezen pedig gyógyszerek nem segítenek.

De a rengeteg felsorol tanácsból, legalább egyet kettőt próbálj meg beépíteni az életedbe:ha már egyet sikerül,akkor az sikerélmény, és akkor ne azt nézd, hoyg de egy másik dolog nem sikerült.

Pozitívan!

2011. jún. 30. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/59 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszoló!


Igazad van, Palmot én is nagyra tartom. Olvasva a hozzászólásait kedves, segítőkész embernek tartom.


Talán épp az ilyen emberekből, és a többi hozzászólókból kellene több a nagyvilágba.


Tehát hajrá, ha ezeket a beírásokat más, gonsozkodók elolvassák és elgondolkoznak, akkor MÁR VALAMIT JÓL CSINÁLTAM.


El lehet kezdeni dícsérni, elismerni, hogy a sok elutasítás helyett pozitívumként értékelek valamit. Kérek ne lombozzatok le.

2011. jún. 30. 19:40
 59/59 anonim ***** válasza:
Köszi szépen, kedvesek vagytok! Sajna nem hiszem, hogy sokan elolvasnák ezt az egészet a primitív emberek közül, akik átgázolnak másokon... :( De hátha. Szép napot mindenkinek!
2011. júl. 1. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!