Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mekkora melletek volt 12 éves...

Mekkora melletek volt 12 éves leszek május 19. -én és kb 146-cm vagyok. Nem vagyok túl alacsony? Nektek ennyi idősen mekkora volt a melletek és megvolt már a menzesz?

Figyelt kérdés
2011. febr. 25. 16:48
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, még évekig nőhet, de akkor sincs baj, ha felnőtt korodra is kicsi marad, mert egy kis mellű lány is lehet nagyon szép! :)
2011. febr. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Én 11,5 évesen 176 cm és 61 kg voltam (megtartottuk az első edzőtáborom kiskönyvét emlékbe :=). Én voltam a legmagasabb az osztályban, még a fiúk között is, azóta nem is nőttem egyetlen centit sem. Ellenben a mellem az egészen 31 éves koromig alig látszott (A kosár, de bizonyos szabásvonalnál az A kosár is nagy volt), majd megszületett a gyermekem és hirtelen szép, kerek B kosaras lett a méretem. Szóval, ne aggódj, bőven van időd nőni magasságban és mellben is :=)
2011. febr. 25. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Én is pontosan így aggódtam ezekért mint te.

Én 13 voltam, mikor megjött. Ez után kezdett el csak igazán nőni a mellem. A korodhoz képet szerintemn nem vagy alacsony. Rengedeg időd lesz még nőni. :)


15 / L

2011. febr. 25. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Nagyon későn érő voltam,14 évesen 130 centi voltam,mellem nulla,és meg sem jött addig,orvoshoz is vitt anyám.

Aztán nem sokkal azután hogy betöltöttem a 14-et,elkezdtem nőni,2 év alatt 170 centire nőttem,meg is jött,a mellem 75B-re nőtt.

Nah azóta nem nőtt semmim

23/N

2011. febr. 26. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szia! Én most leszek 12 éves májusban. A/70-es mellem van és 153cm magas vagyok :) (nem vagyok kövér) de most jött meg,ezen a héten ^^ Nagyon nem vártam ,mivel már megszoktam ,h csak fehérfolyásom van :D
2011. febr. 26. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Jah és bocsi nem írtam súlyt :) 44 kg vagyok. Utolsó voltam :3
2011. febr. 26. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Én most vagyok 12 éves . 160 cm vagyok és 39 kg . A mellbőségem pedig 72 cm . Nekem még nem jött meg a menzeszem ,csak fehérfolyásom van . De nem is akarom ,hogy még megjöjjön :)
2011. márc. 27. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!