Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez mi? Mitől lehet?

Most ez mi? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két napja fura fémes ízt érzek a számban,kicsit keserű a torkom felé. Nem hinném h terhesség,mert nem ment el a barátom és megjött a menstruációm.

Azért írok ide,mert holnap veszek csak tesztet,de addig is valakinek volt hasonló..


2010. aug. 2. 14:01
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
Szia! Nem hinném ha terhesség, ha megjött a menstruációd. Megszakítással védekeztetek? Mert ha azzal akkor meg lenne az esélye, de mivel azt mondod megjött azóta így elég kicsi az esélye, de mégsem 100%. Lehet, hogy a fémes ízt és hasonlót csak beképzeled magadnak, az is lehet, hogy valami torokgyulladás lesz, de az sem lehetetlen, hogy tényleg terhesség ( bár sztem tuti nem). Hnap vedd meg a tesztet, az majd megnyugtat. Sztem nincs ok aggodalomra:)
2010. aug. 2. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 A kérdező kommentje:

köszönöm :)

Igen megszakítással, de még csak el sem ment. Nemhogy bennem... egész este,szval tuti nem került semmi belém,max előváladék...

De megjött és ezért nem értem a tüneteim :S

2010. aug. 2. 20:26
 3/47 anonim ***** válasza:
Első vagyok megint. :) Mindenképpen írd meg , hogy mi lett a teszt eredménye:)Én drukkolok neked még mindig, és teljesen biztos vagyok benne, hogy negatív lesz. :)
2010. aug. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 A kérdező kommentje:

Szia. Ma reggel csináltam tesztet. És negatív lett,de még így sem vagyok nyugodt,ugyanis volt egy isssszonyat halvány szellemcsík is rajta a pozitív jelzésnél...más ennek nem tulajdonítana jelentőséget ,de én már nem értem :D

Alapból megszakítva voltunk együtt, meg is jött, negatív lett a teszt..hát ha így lennék terhes sztem simán bekerülnék a tv-be..:D

Ja ráadásul ma meg picit nyomkod a petefészkemnél meg sűrűn járok pisilni...

Amúgy menstruációm oké,h megjött ,de korábban mint kellett volna,de végül is volt mennyiség,nem csak pecsételő vérzés.

Szerinted ?:)

Még1x teszteljek vagy mi legyen?

Amúgy több mint 2hete volt az aktus és rá 5napra jött meg.

2010. aug. 3. 14:44
 5/47 A kérdező kommentje:

Amúgy a petefészkem főleg akkor fáj,húzódik mikor nyújtózkodom. Meg a csípő csont feletti rész a derekamnál.

Mondjuk tegnap hullahoppoztam,lehet,h attól ?! :S

2010. aug. 3. 15:16
 6/47 anonim ***** válasza:
Még mindig ugyanaz a válaszoló vagyok. :) Hát figyelj, én tartom továbbra is a véleményem. Gondolkozzunk! :P Megszakításos "védekezés" ( nem túl biztonságos, de azért vmennyire mégis csak), ha rá 5 napra megjött a menstruációd akkor valószínűleg nem a peteéréses időszakodban volt a közösülés ( bár nem tudom hány éves vagy és mennyire rendszeres a ciklusod), megjött a menstruációd, ami ugyanolyan volt mint máskor, tehát nem pecsételős. Gondolom ez a fémes íz már elmúlt ( talán, ezt írd meg!) Sztem nincs itt terhesség. De azért ha az megnyugtat, hnap vegyél még egy tesztet!
2010. aug. 3. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
bocsi előbb küldtem el:P folyt. köv. Ha a második teszt is "bizonytalan" tehát megjelen egy halványka második csík, akkor mindenképp menj el nőgyógyászhoz, addig pedig no para. Bár ezt pont én mondom, aki retteg állandóan a teherbeeséstől, és állandóan minden hónapban beképzelem magamnak, hogy terhes vagyok:D Pedig mindig rendesen védekezünk( óvszerrel).
2010. aug. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 anonim ***** válasza:
Ja és még valami. Múlt hónapban nekem 3 hetet késett ( fogalmam sincs mitől), tiszta ideg voltam , főleg azért izgultam, mert mikor nyújtózkodtam és mikor hason feküdtem úgy, hogy a törzsem kicsit fel volt emelve ( remélem el tudod képzelni, hogy értem, tehát hason fekve néztem a tévét miközben könyököltem. Akkor is éreztem, hogy húzódott. Én ráfogtam arra, hogy 2 héttel előtte csináltam 100 felülést:D De valószínűleg nem attól volt.:D Nem tudom azóta sem, hogy mi lehetett, de ugyanaz volt, mint most neked ez a húzódás. Ez sztem nem lehet terhesség jele.
2010. aug. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/47 A kérdező kommentje:

Szia.

Köszi,hogy írtál :)

A fémes íz elmúlt.

Tesztet még nem vettem,de nem is mondaná,h halvány csík jelent meg,hanem még annál is halványabb volt :D

A vérzésem meg nem volt olyan sok mint máskor,de azért nem is mondhatnám,h pecsételő.. csak előbb jött meg és inkább késni szokott. (bár ez bármitől lehet)

Viszont a húzódás még mindig tart.

A csipőmnél a csipőcsontom felett picivel. Úgy tudnám elmagyarázni,hogy oldalra dőlök erősen akkor húzódik iszonyatosan de sztem ez nem is a petefészkem fájdalma sugárzik ki..vagy nemtudom most már:)

Viszont képzeld, tegnap fél óránként jártam pisilni :S

Minden napra egytünet:S

2010. aug. 4. 12:35
 10/47 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:) A húzódás sztem izomláz féleség lehet, mint nekem, bár nem vagyok benne biztos, hogy nekem izomláz volt, te már én sem tudom:S :D Viszont amiatt sztem ne izgulj! A pisilés biztos vagyok benne, hogy az izgulástól van/volt. Nyugodj meg, és hidd el minden tünet el fog múlni. Nem lehetsz terhes, NEM!!!! Ezt értsd meg! Ebben biztos lehetsz! Nem kell még egy teszt, ha csak éppen, hogy látszódott az a második csík, ez negatív, tehát nincs baba! Próbáld meg lezárni magadban ezt a témát, és "fogd fel" ( ezt nem olyan hangnemben mondom, nehogy azt hidd:P), hogy nincs semmi bajod. Hány éves vagy? Írj még mindenképpen! Addig fogjuk tartani a kapcsolatot, amíg te is teljesen biztos leszel benne, hogy nincs semmi baj:)
2010. aug. 4. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!