Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez mi? Mitől lehet?

Most ez mi? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két napja fura fémes ízt érzek a számban,kicsit keserű a torkom felé. Nem hinném h terhesség,mert nem ment el a barátom és megjött a menstruációm.

Azért írok ide,mert holnap veszek csak tesztet,de addig is valakinek volt hasonló..


2010. aug. 2. 14:01
1 2 3 4 5
 11/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm még egyszer és ez tényleg tök sokat jelent,hogy valaki (ráadásul egy ismeretlen) is a szívén viseli a problémámat.. komolyan.. :)

Nem hiszem,hogy leírtam volna az elejétől a dolgokat,de csak,hogy tiszta legyen összevetve:


16-án voltunk együtt a barátommal. Nekem kb azokban a napokban kellett lennie peteérésemnek,mert másnap nagyon szúrkált a petefészkem,meg volt folyás is.

Ugyebár megszakítva voltunk együtt,de nem is volt aznap egyáltalán orgazmusa,tehát a húgycsövében tutira nem volt,max előváladék.Legalábbis nagyon remélem,hogy a nadrágjába szex előtt nem élvezett el(lehet hülyén hangzik,de simán lehet...)

Aztán megjött 22-e körül,viszont előző hónapban 28án jött meg! Szóval most eléggé korán és nem volt annyira intenzív.Reggel jött meg és akkor rendes piros volt meg minden.Olyan 4napig tuti tartott.

Aztán ugye pár napja éreztem azt a fémes ízt,ami elmúlt.

Viszont szélgörcseim vannak,fel vagyok puffadva,émelygek :S

Ha úgy nézzük és baj van,akkor lehetnek ezek tünetek,mert több mint két hete voltunk együtt,s ilyenkor meg már valós eredményt kéne mutatnia a tesztenek,ami mellesleg Medi-Lab volt és azt írták róla,hogy nem megbízható:(

Szóval így logikailag valahogy átlátható gondolom.:)

Bocsánat,hogy ilyen hosszú lett.

Amúgy 20éves múltam.

2010. aug. 4. 20:41
 12/47 A kérdező kommentje:
vissza jött megint a fémes érzet a számban, hányingerem is van és iszonyat ingerült vagyok :S
2010. aug. 5. 17:05
 13/47 A kérdező kommentje:

de hozzátenném,hogy ugye most korábban jött meg 5 nappal,ami sosem volt még, és ha ehhez a dátumhoz viszonyítok,akkor kb 10nap múlva kell megjönnie újra és akkor végülis ezek a tünetek lehetnek Pms tünetek is..

Vettem már éltemben tesztet,de mikor az nega lett akkor egyből megnyugodtam.Most viszont nem tudok egyszerűen megnyugodni... hányingerem van folyton, pufi és olyan fura a hasam,nem tudok nagy wc-zni, szédelgek... :S

Csak tudod az is zavar,h találtam olyan forumot,ahol azt írták,h valakinek 10teszt után is negatív volt a teszt :S

2010. aug. 5. 19:38
 14/47 anonim ***** válasza:
Szerintem menj el egy nőgyógyászhoz, bár nem látom szükségét ( már ami a terhességet illeti) de egy kivizsgálás sosem árt, és akkor meg is nyugodhatsz. A nehéz széklet ürítés nem szokott a terhesség tünete lenni. Valami olyat ehettél. Nekem is szokott ilyen lenni, anyukámnak még többet. Ne izgulj kérlek! Nem vagy terhes, ebben teljesen biztos vagyok. Menj el orvoshoz, egy alapos kivizsgálásért, és sztem irass fel fogamzásgátló tablettát is! :P Írj még, hogy miújság!És tudod...nyugi van. :)
2010. aug. 5. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 anonim ***** válasza:
ja és még valami. Nagyon ritka, az , hogy valakinek 10 teszt is negatív miközben terhes. Akkor fordul elő az ilyen, ha túl korán tesztel valaki, van olyan buta, aki már az aktus másnapján tesztel, és akkor örül, hogy minden oké:D Azért ennyire nem rossz minőségűek, hogy ne mutassák ki 10 után. Ez amivel te teszteltél tényleg nem a legjobb minőségű, de nem is a legrosszabb, és én hinnék neki.
2010. aug. 5. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/47 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen,hogy ma is írtál.:)

Vettem ma egy tesztet,holnap meg csinálom és ha az is negatív akkor tényleg valahogy megprobálom belátni,hogy nincs okom aggódalomra. Bár a tüneteket tényleg nem értem:( És,hogy ennyi együtt...

Utána néztem ennek a fémes íznek azt írják,h terhesség de lehet a test elsavasodásának is az előjele.. mondjuk nekem sokat ég a gyomrom,lehet akkor ettől van.

Na a többi meg lehet attól is,h 10nap múlva megjön, nem? :)

Holnap írok,h mi lett a tesztel!

Köszi még1x,h ide írtál :)

2010. aug. 5. 21:20
 17/47 A kérdező kommentje:
És hallod tényleg akkora lelki erőt ad,hogy valaki válaszolt és segít így valahogy igaz,h csak neten,de nekem ez tök sokat jelent... főleg,hogy senkinek sem beszéltem erről és tök egyedül maradtam a "problémámmal" :S
2010. aug. 5. 21:23
 18/47 anonim ***** válasza:
Igazán nincs mit:) Lehet az előjele igen, de ha 10 nappal előtte van már előjel, akkor el kellene menned orvoshoz, mert lehet PCO is ahogy írtad. Okés, írd meg mindenképp az eredményt ma:)
2010. aug. 6. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 A kérdező kommentje:

Szia.

Na megcsináltam a tesztet. Facelle tesztel. Negatív. mondhatni egyértelműen az, mivel még szellemcsík sincs..

Viszont még mindig hányingerem van...

2010. aug. 6. 10:32
 20/47 anonim ***** válasza:
Na. Akkor ez még egy teszt, egy másik fajta, ami megbízhatóbb. Szóval fellélegezhetsz. A hányingered mióta van? Szerintem könnyen lehet, hogy már csak beképzeled magadnak, mint egy terhesség leggyakoribb tünetét. Melled nem fáj, nem érzékeny? Fehérfolyás? Fémes íz? Hashúzódás? Ezekkel mi van? Írd meg kérlek! És nyugodj meg egy kicsit végre. Sokadjára írom, hogy nem vagy terhes, NEM. Nyugi:)
2010. aug. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!