Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hormon probléma vagy esetleges...

Hormon probléma vagy esetleges várandósság?

Figyelt kérdés

sziasztok

augusztus 19-én volt a legutóbbi menstruációm első napja, ebben a ciklusban csak egyszer volt lehetőség együttlétre szeptember 3-án, akkor is védekeztünk gumival, ahol nem vettünk észre semmilyen “balesetet”.

a menstruációm egy hete késik, teszteltem 16 nap után, negatív, 18 nap után negatív és ma is 23 nappal később reggeli vizeletből, szintén negatív. a ciklusom átlagosan 31-33 napos szokott lenni, kb egy éve nem késett már szinte semennyit, ezért furcsa nekem. 4-5 napja a mellbimbóm érzékeny kezd lenni, illetve nagy mennyiségű vizes folyásom is van, ami nem megszokott vagy csak nem szokott szemet szúrni ha nem figyelek rá ennyire..

alapvetően gyanakszom egy pcos-re mert ovulacio idején szokott szúrni a bal petefészkem, hullik a hajam mostanában jobban, az állam és a nyakam vonala közt apró pattanások jöttek ki ebben a ciklusban, illetve oldalt sajnos feltűnőbben szőrösödik az arcom, nem pedig pihés..nem tudom mire gondoljak, dokihoz csak egy hét múlvára kaptam időpontot.

előre is köszönöm, ha valaki tud segíteni.

szép estét, sziasztok! :)



tegnap 21:22
 1/1 anonim ***** válasza:
Ezt vizsgálat nélkül senki sem fogja tudni, de a leírás szerint valószínű, hogy nem terhesség, de ezt is és a többit is vizsgálatokkal nagyon egyszerű kideríteni.
ma 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!