Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez mi? Mitől lehet?

Most ez mi? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két napja fura fémes ízt érzek a számban,kicsit keserű a torkom felé. Nem hinném h terhesség,mert nem ment el a barátom és megjött a menstruációm.

Azért írok ide,mert holnap veszek csak tesztet,de addig is valakinek volt hasonló..


2010. aug. 2. 14:01
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:

Szia,

Hát kb nem gondolok már arra,h terhes lennék,vagy vmi csak eszembe jutott vmeik nap,hogy mikor megjött.. már ugye kétszer a szex óta, szóval nagyon kevés volt a menstruációm,ami velem még Sosem fordult elő és hamarabb jött meg... ezt furcsálom nagyon..plusz a fémes szájíz,ami egyértelműen azt jelenti sajnos. viszont a hasam nem nőtt meg a melleim nem érzékenyek... de mégis kicsit tartok tőle,h ha esetleg vmi van akkor kicsúsztam az időből (érted mire gondolok :S :( )

2010. szept. 1. 19:19
 32/47 anonim ***** válasza:
Értem. De miért nem mész el egy nőgyógyászhoz? Ő biztosat tud neked mondani. Ha SZTK-ba mész még pénzbe se kerül. Így nem lehet élni, állandó félelemben és bizonytalanságban már hónapok óta. Menj el, ha nekem nem hiszel, hogy nem vagy terhes. Hidd el minden rendben lesz. Elmész, a doki megmondja, hogy nem vagy terhes, hatalmas kő esik le szívedről, feliratsz fogamzásgátlót és akkor többet nem kell ilyen miatt izgulnod:)
2010. szept. 4. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 A kérdező kommentje:

Szia,

fejlemények.

Ma picit olyan érzésem van mintha meg akarna jönni :S pedig 18 napja múlt el és reggel volt pici rózsaszínes vmi a wc papíron :S:S

Nem tudom mi lehet.

Kértem ma időpontot a nőgyógyászhoz. hétfőn megyek elvileg csak az a baj,h aznap van első sulis nap és ráadásul fő suli... első éves leszek és nemtudom jó ötlet -e ha már első nap hiányzok :s az a baj,h miután kaptam időpontot, utána jutott eszembe...

Eléggé érthetetlen az egész,mostanában össze vissza jött meg.. előző hónapban valami 30. napra, azelőtt 25 és eléggé kevés volt... sőt...egy tampon kb/nap :S

De azért furcsálom,mert miután tudod volt a szex... utána 5napra rá megjött és már az kevés volt,viszont olyan korán még nem lehet ilyen tünet,hogy kevés menstruáció..

2010. szept. 7. 14:04
 34/47 anonim ***** válasza:
Szia! Na végre, menj el orvoshoz hétfőn! Ez most a legfontosabb! Valószínűleg az idegeskedéstől megzavarodott a ciklusod. Egy alapos kivizsgálással majd megállapítja az orvos, hogy van-e bajod vagy sem. De, hogy terhes nem vagy az 100 ;) Mert ha az lennél, már rég nőne a pocakod, és már rég éreznéd, minden bizonytalanság nélkül, hogy baba van a hasadban. Majd mindenképpen írd meg, hogy mit mond a doki! :)
2010. szept. 8. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/47 A kérdező kommentje:

Szia.


Na voltam ma nőgyógyásznál, hát nem tudom még biztosra,hogy mivan, mert azt mondta,hogy elküld egy vizelet vizsgálatra, aminek az eredményére persze várni kell... megnézett ,mondta,h szerinte nincs terhesség...

Kérdeztem,h akkor miért volt pecsételő vérzésem,meg miért volt kevés a menstruációm,mondta,hogy lehet hormonváltozás (jó,csak mitől lenne nekem az :S ? )

Viszont mondtam,h írjon fel fogamzásgátlót,szóval most majd megyek vérvételre is.

Azt nem tudom,hogy kell -e időpont a vér-vizelet vizsgálatra.. mert beutalóm van ,de azt mondta,h kérnem kell időpontot,csak nem tudom miért? :O Lehet holnap reggel betelefonálok és megkérdezem.

Most így egyenlőre ennyi.

Amúgy veled minden oké ?

2010. szept. 13. 18:41
 36/47 anonim ***** válasza:
Köszi, hogy írtál. Velem nincs semmi. Most nekem késik már 8 napja:S De terhes nem hiszem, hogy vagyok, védekeztünk. Nekem is fel kéne keresnem egy dokit,a rendszertelen menstruációm miatt.:S Majd írd meg, hogy mi lett az eredmény:)
2010. szept. 21. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/47 A kérdező kommentje:

szia,


Negatív lett a teszt.

Viszont nekem is késik már majdnem egy hetet :S

és folyton ehetnékem van ...

2010. szept. 21. 15:26
 38/47 anonim ***** válasza:
Na látod, mondtam, hogy negatív lesz:) Nekem mostanában állandóan késik. Valamikor 3 hetet, valamikor egyet, valamikor teljesen kimarad egy hónap. Elegem van. Én nem tudom, hogy van-e állandó ehetnékem, mert nekem mindig van sajnos. Éjjel nappal egyfolytában tudnék enni.
2010. szept. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 A kérdező kommentje:

Ezekkel a késésekkel akkor tényleg menj el nőgyógyászhoz,mert az még oké,ha egy két napot,na de 3 hetet... meg van hogy kimarad .. :O ez tényleg sok.

Nekem is egyfolytában ehetnékem van,de nekem nem régóta... mondjuk úgy egy hete intenzívebben, de olyan szinten ,hogy folyton .. vagy rámjön pl az édesség kívánás és akkor nagyonsok édességet eszem.. az a fura h tényleg nem volt nekem még ilyen,képzeld még anyum is megjegyezte,h mi ez a nagy édesség kívánás... és így hümmögött hogy inkább nem folytatja (mintha arra gondolt volna h nem e vagyok terhes.)

2010. szept. 21. 23:40
 40/47 anonim ***** válasza:
Tegnap kértem időpontot, hétfőn 8-ra megyek nőgyógyászhoz. Épp ideje már. Majd megírom mit mondott:) Te is írj, hogy mi van veled!:)
2010. szept. 25. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!