Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez mi? Mitől lehet?

Most ez mi? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két napja fura fémes ízt érzek a számban,kicsit keserű a torkom felé. Nem hinném h terhesség,mert nem ment el a barátom és megjött a menstruációm.

Azért írok ide,mert holnap veszek csak tesztet,de addig is valakinek volt hasonló..


2010. aug. 2. 14:01
1 2 3 4 5
 21/47 A kérdező kommentje:

Augusztus 1óta van fémes íz.

Este kezdődött, néztem a tv-t (tehát még az sem lehet,h beképzeltem,mert nem is gondoltam rá.) és egyszer csak éreztem azt a fémes vas ízt és nem tudom miért de egyből arra gondoltam,h basszus... para van. Másnap elmentem orvoshoz,mert voltam vérvételen egy hete és vittem az eredményt,na mondom akkor már rákérdezek erre a fémes ízre,hogy szerinte lehet -e terhesség. Mondta vegyek tesztet,ok,vettem,negatív.

Közben amúgy folyamatos hányingerem van a fémíz mellett,meg nyáltermelődés...

Hasam per pill nem feszül, mellem picit mintha érzékenyebb lenne,de ez lehet attól is,h meg fog jönni kb 10nap múlva vagy nem tudom.

Utána néztem a fémes íznek,de mondom mindenhol azt találtam,h terhesség :(

Felhívtam ma a nőgyógyászt,elmondtam neki,h mi van... mondta,h ők is csak vizeletet tudnak nézni,és ha nekem nem mutatott semmit,nekik sem fog,tehát max UH, de az meg ilyen korán semmit sem mutat.

Oké,picit nyilván megkönnyebbültem,csak ha nem lennének ezek a fránya tünetek...:S Meg nem olvastam volna minden második oldalon,hogy volt,akinek össze teszt negativ volt és csak pár hónaposan derült ki,h van bent valaki.. :S

2010. aug. 6. 12:13
 22/47 A kérdező kommentje:

Ja! Még annyi, mondta a nőgyógyász,h a fémes íz rengeteg mindentől lehet... vese, epe, stb. Csináltassak vérvételt.. mondom csináltattam pár napja vittem az orvoshoz és minden ok volt. Vese is Epe is. Ezért nem tudok ezekre gondolni,h ezzel lenne a baj.

Nőgyógyászatra is időpont kell.. legkorábban 2hét múlva van időpont..

2010. aug. 6. 12:15
 23/47 anonim ***** válasza:
Szia! Ne haragudj, hogy eddig nem írtam, de elutaztunk 2 napra. Nos...mi a helyzet veled? Megnyugodtál már? Kiderítetted már, hogy mi történik veled? Írd meg kérlek! :) Remélem minden rendben.
2010. aug. 9. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/47 A kérdező kommentje:

A helyzet változatlan.

Voltam éjjel dolgozni,2nappal ezelőtt és egész éjjel nyomott a bal petefészkem...mintha valami "megakadt" volna,vagy nem tudom mihez tudnám hasonlítani :S

Arra gondoltam,h kb 10nap múlva kell megjönnie,lehet,hogy ez "csak" peteérés volt? ...

2010. aug. 9. 14:24
 25/47 anonim ***** válasza:
Na mizu? mi történt veled? Ugye nem vagy terhes? :P Régen írtam már bocsi:( Nem jutottam géphez:(
2010. aug. 23. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/47 A kérdező kommentje:

Szia. Nem tudom még mindig:( mert közben megint megjött,de eléggé kevéske viszont még megvan,vagyis 4napja tart,az mondjuk jó..

múlt hónapban 22-én, most meg 20-án..és múlt hónapban is kevés volt mennyiségre :S

szóval nem tudom ,mert ha most terhes vagyok akkor ki fogok csúszni az időből.. nem tudom,h vegyek -e még egy tesztet..

a fém íz még mindig tart..

de amúgy szerinted ha tegyük fel belém ment volna és másnap megjött volna akkor sem lett volna esély rá? mert ugye azt mondják,h a spermium több napig életképes.. és ha elmúlik a menstruáció akkor meg tud termékenyülni ::S nem?

Egyébként köszi, h eszedbe jutottam. :)

2010. aug. 23. 19:37
 27/47 anonim ***** válasza:

Én még mindig teljesen biztos vagyok benne, hogy nem vagy terhes. Mondanám, hogy vegyél még egy tesztet, de szerintem attól sem nyugodnál meg. A legmegnyugtatóbb, amit tehetsz, hogy elmész nőgyógyászhoz , ahogy elmúlt a menstruációd, ha terhes LENNÉL, akkor azt ennyi idő után már látná az orvos.

Nos..ha beléd élvezett volna, és másnap megjött volna a menstruációd, akkor lenne esély a terhességre igen, nem sok de van rá. De ilyeneken ne törd az agyad, nem vagy terhes és kész. Ha az lennél azt már rég észre vetted volna, már fájna a melled, nőne a pocakod, híztál volna. Nyugodj már meg végre kérlek! :) Nincs semmi bajod, hidd el nekem!:) De mondom, menj csak el nőgyógyászhoz és szerintem irass fel fogamzás gátló tablettát is mindjárt! Az a legbiztosabb védekezési módszer, nem kell, majd mindig izgulnod.

2010. aug. 24. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/47 A kérdező kommentje:

köszönöm szépen a nyugtatásod :)

írok még,h mi lett !

2010. aug. 24. 17:04
 29/47 anonim ***** válasza:
Nagyon szívesen:)
2010. aug. 24. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/47 anonim ***** válasza:
Nos? Mi van veled?
2010. aug. 28. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!