Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most ez mi? Mitől lehet?

Most ez mi? Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Két napja fura fémes ízt érzek a számban,kicsit keserű a torkom felé. Nem hinném h terhesség,mert nem ment el a barátom és megjött a menstruációm.

Azért írok ide,mert holnap veszek csak tesztet,de addig is valakinek volt hasonló..


2010. aug. 2. 14:01
1 2 3 4 5
 41/47 A kérdező kommentje:

szia

én is kérek majd időpontot,mert nekem még mindig nem jött meg és ennyit még Soha nem késett... :S

meg ha már megyek nőgyógyászhoz,sztem fogamzásgátlót is feliratok!

2010. szept. 25. 13:11
 42/47 A kérdező kommentje:

na neked mi volt?

én kedden megyek nőgyógyászhoz.

2010. okt. 1. 23:53
 43/47 anonim ***** válasza:
Pff ne is mondd! Elmegyek, (maszek) várok fél órát (volt még egy nő a váróban), várunk, kijön az asszisztens, hogy a doktor úrnak sürgősen el kellett mennie egy szüléshez, nem tudni mikor ér vissza. Gondolhatod milyen idegesek voltunk, kértem másik időpontot, jövőhét után keddre. Azt hittem szét robbanok.
2010. okt. 3. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 A kérdező kommentje:

hát elhiszem :S ez tényleg gáz...

én ma voltam nőgyógy.nál, hát mit is mondjak...

kabátban "vizsgált meg" mert ugye voltam múltkor és akkor aztmondta szerinte nincs baj és ugye a meno teszt is ezt mutatta,csakhogy augusztus 20 óta semmi menstruáció.. reggeli rózsaszínes nyálkás vmi volt és ennyi meg zabálhatnékom folyton:S

hát most felírt egy gyógyszert ami elvileg beállítja a ciklusom,de előtte elküldött ultrahangra,h lássuk nincs -e vmi más szervi baj,v tényleg terhesség stb...kiváncsi leszek mi lesz.

viszont elkövettem egy nagy hibát:( utolsó nőgyógyászos látogatásom óta lefeküdtem barátommal és nem volt nálunk gumi de megszakítva voltunk és ugye a legutóbbi terhességi teszt nem mutatott semmit mert az még korai volt szval most megintcsak van okom aggódni és mostmár nem leszek ilyen felelőtlen mert már azt várom h írja fel a fog.gátlót,csak addig nem fog felírni,míg nem -e derül ki,h mitől nem jön meg.

csak azon gondolkozom,h júliusban meg augusztusban miért volt olyan kevés a mensim.. mert ugye terhesség az kizárva... annak már lennének más jelei is meg hasnövekedés két hónap az elég sok idő. ezt furcsálom,h már akkor rendetlenkedett a szervezetem..

2010. okt. 5. 20:14
 45/47 A kérdező kommentje:

Szia,

Miújság veled??

Mi lett végül a nőgyógyásznál?

Na én múltkor nem voltam,mert képzeld pont aznap megjött:D

Mondjuk megint nagyon kevés volt:S

Lényeg,h végül eljutottam az ultrahangra, és nem látott semmit az orvos.

Azt mondta,h vszínű,h nincsen peteérésem vagy vmi ilyesmi,írt vagy 10sor latin szöveget és elküldött a nőgyógyászhoz:D

Szóval most majd pénteken megyek.Hát kiváncsi vagyok mit fog mondani.

2010. okt. 23. 15:55
 46/47 anonim ***** válasza:
Nem mentem el végül:S Most megint próbálom rávenni magam:) Na, akkor most már megnyugodtál, igaz? ;)
2010. okt. 25. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 A kérdező kommentje:

Menj el te is:)

Igen megnyugodtam :)

Bár azért az sem tetszik,h nincs peteérésem,ami persze most jó, m nem tudok teherbe esni:D de azért szeretnék majd később kisbabát:)

Majd írj,h mi volt a nőgyógyásznál:)ha mész.

2010. okt. 27. 20:43
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!