Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Milyen vizeletvizsgálat van...

Milyen vizeletvizsgálat van még? 56/N

Figyelt kérdés

Sima laborvizsgálat megvolt.

Tenyésztés is.Ilyenkor minden lehetséges bacit kitenyésztenek?

Mind negatív.

Mégis megvan fél éve már a felfázáshoz hasonló tünet.

Állandó vizelési inger.

Néha gyulladás érzés.

Érzékeny a hólyagom, ha megnyomom.



tegnap 15:44
 1/10 anonim ***** válasza:
75%
Urológus mit mond? Nem szervi a baj? Uh, CT eredmény sem mutat ki semmit? Ha nem, akkor pszichés lesz a probléma. Akkor irány a pszichológus.
tegnap 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha a tenyésztés negatív, akkor nyilván nem húgyúti fertőzés.

Ha 56 éves vagy, gondolom menupausában vagy. Meg kellen próbálni hüvelyi ösztrogénkezelés (Ovestin vagy nőgyógyász tud felírni hatékonyabb Vagurixot), az sok esetben megszünteti ezeket a panaszokat....

tegnap 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
62%
Nekem inzulin rezisztenciám van. Legkésőbb fél óránként pisilnem kell
tegnap 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Menj el urológushoz, lehet hogy interstitiális cystitised van.
tegnap 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Voltam, nem mondta.
tegnap 18:51
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem is ez van, amit te mondasz, lelet sokszor negatív volt, de mégis fájt, csípett vagy bizsergett kellemtlenül a húgycsövem vizeléskor, kínlódtam rengeteget!

Gyakori vizelési inger, sokszor alig tudtam visszatartani a vizeletem!

Ez nem a képzelet játéka mégsem!

Valami baktérium kell legyen, nem volt alapos a tenyésztés.

Onnan tudom, hogy valahogy mégis hozzáfértem antibiotikumhoz, es biza attól mindig elmúlt!

Nekem a szex tett be mindig, szex után pár órával már szögesdrótot pisiltem! Sokszor éjjel mikor se patika se orvos. Ha volt antibiotikumom kéznél nagy szerencse volt! 1 óra alatt már elmulasztotta!

Évtizedekig kínlódtam ezzel, már undorodom emiatt a szextől és a férfiaktól!

Nem, anális szexet sose próbáltam, jól törlöm a fenekem, gyakran mosakszom, ha szingli vagyok, sosincs baj!

Volt amikor pozitív volt a fertőzésteszt, tehát a vizelet, volt olyan is hogy már fehéret pisiltem, mint a krétaporos víz, kiderült e coli fertőzés, mert habár én nem művelem az anális szexet, az akkori barátom bevállalós ribii igen! Tőlük fertőzödtem, a faszkörhintán!

Próbálj szerezni antibiotikumot, valahogy!

tegnap 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én azt nem értem, ha volt, hogy a lelet negatív volt es megis fájt, de ha szedtem antibiotikumot, elmúlt!

Akkor mégis volt egy gyulladás, fertőzés valami, ha elmulasztotta!

tegnap 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Utolsó: Amiről te beszélsz, az egy tök más kórkép, amit nászutas cystitisnek szoktak "becézni". És nem elkapod, hanem simán a saját flórád belekenődik szex közben a húgycsőbe. Egy rakás nő szenved vele.


A kérdezőnek nem ilyen problémája van.

tegnap 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Istenem, hányszor jut eszembe, hogy szex utan ülök a vécén, hajnalban, mert erős vizelési inger jött rám, a barátom békésen alszik, én ülök a vécén, es pisilés után a húgycsövem kezd hullámozni, görcsölni a fájdalomtól, nem tudok felállni a vécéről, mert mintha még pisilnem kéne, nyomom, jön pár csepp, de az már mintha sósav volna, mar, görcsök!

Már hányingerem van a fájdalomtól!

Nekem ez jut eszembe a szexről!

A barátom persze, miii? Hat nekem semmi bajom, neked van de en jól vagyok!

Na, kösz, de nem kell már senki!

tegnap 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Saját flórám? Ezeknek a biohazard férfiaknak a flórája, teli vannak mindenféle leprával!
tegnap 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!