Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most hülye vagyok ha ilyeneket...

Most hülye vagyok ha ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés
az életem elég sz@rra sikeredett.nemrég óta kezdem érezni ,hogy nem vagyok 100 as. ha egyedül vagyok csapkodok jobbra balra mert úgy van kedvem ha társaságba akit rég óta ismerek sikerül magam visszafognom.nemrég egy gördeszkás meglökött és vissza szólt le löktem a deszkájáról és azzal akartam ( a deszkával)megcsapkodni csak ismerősőm szerencsére leálitott. meg úgy kezdek ok nélkül is szemétkedni a szembe jövőkkel ha úgy van kedvem és szerintem 22 éves koromhoz illeszkedve jobban kéne moderálnom magam.
2009. dec. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 51/61 anonim ***** válasza:
igen az vagy
2009. dec. 5. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/61 anonim válasza:
K*rva nagy ez a szócsata :D Szakadok a röhögéstől :D:D Csak így tovább!!!!
2009. dec. 5. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/61 anonim ***** válasza:
58%
:DLehet, hogy hülye vagyok, de nekem le van mentve az összes hozzászólásXD
2009. dec. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/61 anonim ***** válasza:
te egy retardált paraszt vagy
2009. dec. 6. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/61 A kérdező kommentje:
nem tanultam? hajjaj akkor elbújhatok a netto 240.000 fizetésemmel .tudom nem sok de ahogy elnézem a helyzetet nincs okom panaszkodni.ha ennyire érdekel a 3.okj-s képzésemet tervezem.te mit tudsz felmutatni?általános iskolás kettes bizonyítványt?komoly nem értem mért érdekelne engem az etiópok sorsa mikor a magyar bicikliseket kővel dobálják.ha megdobnám egy fél zsömlével összetörne.valószínűleg aki ide jár azt nem fogadja be egy társadalom csak egy anonim oldalon merik vállalni a "220 kg os tömör izom testűket" nézegetem a kommenteket és mind olyan erősek vagytok ,hogy is van ez?akkor mért nem minden ember terminátor az utcán mint itt?nem tudom minek nézek tv-t mikor itt 6szor hülyébbek vannak mint amit a média valaha is produkálni tudna.mondanák jobbakat de mennem kell.
2009. dec. 6. 00:49
 56/61 anonim ***** válasza:
58%

Szia!

Azt hittem már nem is írsz többet nekünk!

Na szóval, mint korábban írtam, ahhoz, hogy baromságokat láss, tényleg nem kell tv-t nézned. Erre a célre megfelel az is, hogy elolvasod a korábbi kommentjeidet.

Ez előző hozzászólásodban semmi értelmes nem volt, annyira pedig nem hiányoztál, hogy annak is örüljek, ha egyáltalán írsz valamit.

Mivel úgysem fogjuk meggyőzni egymást, szerintem ideje lenne abbahagyni.

2009. dec. 6. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/61 anonim ***** válasza:

Kedves kérdező!

Ha már itt tartunk,akkor mi a jó francnak vagy itt Te is?Ha ennyire idiótáknak tartod az oldal látogatóit.Emlékeztetnélek,hogy Te voltál az,aki feltette a kérdést.Akkor hogy is van ez?Miért látogatod az oldalt,ha ennyire megvan a véleményed az itt lévő emberekről.

240 ezres nettó fizetés :) Adja az Isten,hogy annyi legyen,de mondani tudod bármit lehet.Én is mondhatnám,hogy havi 500-at hozok haza,aztán vagy igaz vagy nem.Ennyi.

3.OKJ-s képzésedet csinálod?Az intelligenciád alapján talán 8 általánosra tippeltem volna,de akkor valószínűleg én tévedek.Bár azt hiszem sokan egyetértünk abban,hogy egy tanult ember nem enged meg magának ilyen modortalan viselkedést...

2009. dec. 6. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/61 anonim ***** válasza:
58%
Bocs,utolsó vagyok.Mielőtt belekötnél,kijavítanám: 3. okj-s képzésedet tervezed...ez esetben azt javaslom,hogy valami kommunikációs szakot válassz,ott talán megtanítanak arra,hogy hogyan is kell viselkedni.
2009. dec. 6. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/61 A kérdező kommentje:
miért járok ide?első és utolsó kérdésemet tettem fel.miért?mert az ovisok és műveltebbek nálatok.sajnálom ha a 240.000 forint fizetést sokallod.nem nekem kell komunikáció órákat vennem ez már megtörtént a gimiben.
2009. dec. 6. 17:34
 60/61 anonim válasza:
Szia! Szerintemn te egyátalán nem vagy hülye, csak vmi máson kéne az indulataidat kimutatni.Mondjuk ha van egy kép ami nagyonutálsz akkor ne tépd szét, hanem mondjuk egy polcra rakd ki és mindig ha ideges vagy vagy ha azt érzed hogy valaki vagy vmit meg kell ütnöd akk fogj egy kispárnát és vágdosd nekio valaminek miközben azt az utálatos képet vagy fotót nézed.De akár ha egy fotót szét tépsz akkor is megkönnyebülhetsz.
2010. febr. 14. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!