Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most hülye vagyok ha ilyeneket...

Most hülye vagyok ha ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés
az életem elég sz@rra sikeredett.nemrég óta kezdem érezni ,hogy nem vagyok 100 as. ha egyedül vagyok csapkodok jobbra balra mert úgy van kedvem ha társaságba akit rég óta ismerek sikerül magam visszafognom.nemrég egy gördeszkás meglökött és vissza szólt le löktem a deszkájáról és azzal akartam ( a deszkával)megcsapkodni csak ismerősőm szerencsére leálitott. meg úgy kezdek ok nélkül is szemétkedni a szembe jövőkkel ha úgy van kedvem és szerintem 22 éves koromhoz illeszkedve jobban kéne moderálnom magam.
2009. dec. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 31/61 A kérdező kommentje:
utolsó 2 ti valószínűleg a kékosztrigába jártok kézen fogva egymás fanszőrét kinyalogatni a másik szájából. utolsó elötti gyere segíts csak nehogy fordítva süljön el a dolog hogy mondjam el anyádnak ,hogy megöltelek?szex közbe?utolsó:én is a g*ciket szeretem szivatni.kb téged csak annyi a különbség ,hogy én egy 22 éve kifejlődőtt g*ci vagyok te még mindig ugyanabba a halmazállapotba maradtál gyíkarcú bikaszarevő idióta.a normális kommenteket köszönöm.
2009. dec. 2. 20:38
 32/61 anonim ***** válasza:
56%

Vicces egy ember vagy te haver! :D

A kifejlődöttön azért vitatkozhatnánk.

2009. dec. 2. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/61 A kérdező kommentje:
állok elé(d)be.
2009. dec. 2. 22:01
 34/61 anonim ***** válasza:
57%

Hát, ha ilyen rugalmas vagy ebben a témában, akkor ajánlom korábbi hozzászólásaidnak tanulmányozását. Kellemes olvasgatást!

Majd rájössz, hogy idejekorán alkalmaztad a 'kifejlődött' szót.

2009. dec. 3. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/61 anonim ***** válasza:
79%

az ötödik kommented végén : "heil" hahahahahaha neked csak egy bajod van, a sok álkemény germánofasisztoid szar a fejedben.Nem csoda, h így viselkedsz a fűrer se volt 100as, aki pedig egy ilyen szánalmas idiótának még a követője is az alapból is olyan primitív, h semmilyen terápiára nem fogékony.Amúgy a 22 éves korodhoz ILLESZKEDVE inkább megtanulhatnál beszélni mádzsár, vagy ha az nem megy próbáld "áúf dójcs" (bár kötve hiszem, h az menne)

Konkrét válasz a kérdésre: Igen, hülye vagy, és jól vetted észre, h nem vagy 100as, ahogy a szüleidről írsz omfg....ne csinálj te semmit, ne is fordulj sehova, előbb-utóbb összeakadsz a megfelelő emberekkel, akik kevésbé fogékonyak a retardált szövegedre, aztán majd talpig gipszben bőven lesz időd elgondolkodni ezeken a dolgokon......addig is nyomd be a D((-at és menj föl a youtube-ra trollkodni a netes ss-bajtársakkal.jah észrevettem, h itt csak, amint te írtad, génselejt van, pl. te itt vagy...


Nah zikkájl...fordulj föl....pff

2009. dec. 3. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/61 anonim ***** válasza:
56%
"D((" = D88
2009. dec. 3. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/61 anonim ***** válasza:
74%

10:10-es!

Tökletesen igazad van!

Milyen csöndben van a kis buzzancs most:D

2009. dec. 3. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/61 A kérdező kommentje:
na előző elötti kedves kis tudatlan 14 éves makkarcú kisbarátom te oktatsz ki a "mádzsárból"? aki fűrer -t ír?vagy aki a végén a kommentjén pff ög?tudod kik pff gnek? az idióták a tinédzserek meg a bogarak. képzeld német nyelvizsgám van középszintű neked mid van?kocka barátaid és fejed aki pár pucér kurv*ra kiveri a kis kukiját és másnap azt hazudja ,hogy milyen jót szexelt ?na takarodjál már anyucid véres csiklójába vissza te szerencsétlen ;)
2009. dec. 3. 14:57
 39/61 A kérdező kommentje:

10:10-es!

Tökletesen igazad van!

Milyen csöndben van a kis buzzancs most:D

<--- te valószínűleg cigány vagy és nem tudod ,hogy a fehér ember nap közbe dolgozik és nincs ideje otthon várni a postást.

2009. dec. 3. 14:58
 40/61 anonim ***** válasza:
71%

30 percet dolgoztál? szép teljesítmény...

egyébként kívánom hogy szép lassan vágják le a végtagjaidat aztán injekciózzanak beléd húslevest. utána pumpáljanak levegőt a seggedbe majd vizet az orrodba. á ne is vizet. mondjuk spenótfőzeléket ami sűrű.

azután vágják le a fejed és mutassák meg neked abban a 8 másodpercben a nyomorék testedet mert utána az életednek vége.

szívből remélem hogy meghalsz. ha kamukérdés ha nem, neked meg kell halnod!

2009. dec. 3. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!