Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Hogyha ilyeneket csinálok,...

Hogyha ilyeneket csinálok, mennyiért adhatnám el?

Figyelt kérdés

Osztálytársaim folyton kérnek, hogy csináljak nekik ilyeneket... de ingyen ma már semmi nincs, és nem tudom, mennyi lenne a reális ár.

Gizmó: [link]

Nyomi: [link]

Szörnyi: [link]

Persze szörnyit lehet akármilyen formában kérni, akár amőba vagy valami, és mindenféle színekben lehet őket 'rendelni', ezek mellett Szörnyit olyan anyagból, amilyet az illető kér. Ami kell Szörnyihez az anyag, cérna és kis szemű bab, Gizmóékhoz kell gumilabda, szivacs, két oldalú ragasztó, hímzőcérna... ezeket is vegyétek figyelembe. Csak mert láttam matricás kulcstartót 1900Ft-ért, az kicsit sok... de... nem is tudom, manapság mennyibe kerül egy ilyen. Mert tudom, h nem nagy kunszt csinálni, de aki nem képes rá, vegye meg.


2010. márc. 7. 12:27
 1/2 anonim válasza:

Először is...Ha a barátaidról van szó és sosem kérnék pénzt, bár ez lehet h csak az én hülyeségem...

DE másoktól reális árat kérnék el. Bár ugyan ezek nem drága anyagból készülnek minimum 5-600 forintot már csak a munkámért is elkérnék...

Bár furcsa h manapság erre van kereslet...:/ De az utolsó tetszik^^

2010. márc. 7. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Minden annyit ér, amennyit fizetnek érte.
2010. márc. 7. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!