Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi bajom van? Miért csinálok...

Mi bajom van? Miért csinálok ilyeneket?

Figyelt kérdés

az a gondom,hogy néha így nem tudom irányítani a testem


szóval pl még régebben,vagy 2 évvel ezelőtt,megláttam a suliban a padon ülni azt a srácot és a barátait,akik cseszegettek,és nem tudom miért,így bevágtam valami hülye grimaszt,és úgy néztek rám,mintha valami tök bizarr dolgot csináltam volna....nagyon ciki volt

és ez most tudom,hogy furcsán hangzik,de nem tudom miért csináltam o.O


aztán,egyszer álltam reggel a buszon és mindig remegett a szám meg pislogni is alig tudtam,mert így "lefagyott" az arcom,mert féltem,mit gondolnak rólam az emberek :/

és valamiért így megrándult az arcom és akkoris bevágtam valami hülye fejet,pedig nem is akartam...


meg így elfelejtek dolgokat


pl a barátnőmmel elmentünk sétálni vagy nem tudom már hová,és mikor hazaértem,így hirtelen nem emlékzetem,mi volt o.O és a barátnőm kiírta msnen,hogy -Kerék,lépcsőzés :DD és én meg ott pislogtam,hogy ez miről beszél


magyarul nem emlékeztem,mit csináltam negyed órával ezelőtt


és az is durva,hogy valamiért,ha valaki pl autóval jön mögöttem,vagy szembe jön velem valaki,nem tudom irányítani a lábamat és volt hogy összeestem az út közepén,mert nem éreztem a lábam o.O


meg nem tudom,így szoktam ilyen fura dolgaim lenni


miért csinálok ilyeneket?


14/l


2011. okt. 23. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Egyértelmű hogy menny el ideggyógyászhoz. Ilyenkor az van, hogy az agyaddal irányítod a tested. És ha ilyeneket csinálsz akaratod ellenére akkor valami baj van az agyadban. (nem olyan értelemben h sértegeselek)

És ezt nem rosszindulatúan mondtam.

2011. okt. 23. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

köszi


és ha elmegyek orvoshoz,mit csinálnak velem? szóval erre most szedjek mindenféle gyógyszert vagy mit csináljak?

2011. okt. 23. 09:50
 3/4 anonim ***** válasza:
Okozhat ilyet pl. egy epilepszia is ! Mindenképpen lásson orvos!
2011. okt. 23. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
epilepszia? öhh....azt nem hiszem.....osztálytársam apja is epilepsziás,de neki állitólag szoktam ilyen rohamai lenni....szóval szerintem nem az
2011. okt. 23. 19:11

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!