Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most hülye vagyok ha ilyeneket...

Most hülye vagyok ha ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés
az életem elég sz@rra sikeredett.nemrég óta kezdem érezni ,hogy nem vagyok 100 as. ha egyedül vagyok csapkodok jobbra balra mert úgy van kedvem ha társaságba akit rég óta ismerek sikerül magam visszafognom.nemrég egy gördeszkás meglökött és vissza szólt le löktem a deszkájáról és azzal akartam ( a deszkával)megcsapkodni csak ismerősőm szerencsére leálitott. meg úgy kezdek ok nélkül is szemétkedni a szembe jövőkkel ha úgy van kedvem és szerintem 22 éves koromhoz illeszkedve jobban kéne moderálnom magam.
2009. dec. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 1/61 A kérdező kommentje:
ja a deszkás annyit mondott ,hogy nézz már a lábad elé mikor ő jött nekem.
2009. dec. 1. 20:41
 2/61 anonim ***** válasza:
72%
szerintem menj el pszichológushoz. nem vicc. persze csak ha tényleg nagyon elfajulsz:D de ha sikerül kifognod egy olyat amelyik szimpi akkor sokat segíthet. nekem legalábbis bejött a dolog.
2009. dec. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/61 A kérdező kommentje:
de a pszihologusok csak köcsög pénz éhes zsidók akik a "barátod " lesznek ha adsz nekik pénzt én az ilyenekre nem vagyok hajlamos :S
2009. dec. 1. 20:48
 4/61 anonim ***** válasza:
34%
te meg rassista barom vagy
2009. dec. 1. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/61 A kérdező kommentje:
nem rasszista vagyok vastagszemüveges pattanásos barátom csak ha utána nézel ,hogy a pszihologusok 90% a milyen származású rájöszz ,hogy jogosan szólalok meg.te semmit tudó barom . ha engem lemagyaroznak nem rasszista kijelentés de ha csak simán a cigány vagy a zsidó szót leírom mindenféle jelző(büdös,koszos,mocskos)mnélkül akkor meg rögtön rasszista vagyok?ezért tartunk itt ,hogy mindenki a jobbikra szavaz és jól teszik.
2009. dec. 1. 20:53
 6/61 anonim ***** válasza:
56%
tényleg elég furi egy modorod van...:D de ez csak addig lesz amíg vagy le nem állítod magad vagy vki erősebbel és agresszívabbal nem kerülsz szembe :D
2009. dec. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/61 anonim ***** válasza:
26%

Majd eccer vki jól pofánbax aztán rájössz hol a helyed


;P

2009. dec. 1. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/61 anonim ***** válasza:
0%

Mi az iylen csajoknak régen azt nyomtuk hogy:


Figyejjé má, Csávódat leütjük téged meg megkúrúnk!!

2009. dec. 1. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/61 A kérdező kommentje:
hol olvastad ,hogy csaj vagyok vagy forog a világ körülötted a seggszagodtól?és ki lesz aki pofán vág ?ti?ez vicc vagy mi ?
2009. dec. 1. 21:03
 10/61 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem vagy csaj majd azt csinálok belőled!!


Kisssköcsög!

2009. dec. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!