Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most hülye vagyok ha ilyeneket...

Most hülye vagyok ha ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés
az életem elég sz@rra sikeredett.nemrég óta kezdem érezni ,hogy nem vagyok 100 as. ha egyedül vagyok csapkodok jobbra balra mert úgy van kedvem ha társaságba akit rég óta ismerek sikerül magam visszafognom.nemrég egy gördeszkás meglökött és vissza szólt le löktem a deszkájáról és azzal akartam ( a deszkával)megcsapkodni csak ismerősőm szerencsére leálitott. meg úgy kezdek ok nélkül is szemétkedni a szembe jövőkkel ha úgy van kedvem és szerintem 22 éves koromhoz illeszkedve jobban kéne moderálnom magam.
2009. dec. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 41/61 anonim ***** válasza:
72%

Ejjjha!! Egészen dú. 2-3-ig dolgoztál?? Mi ez,valami közmunka, vagy napszámozol? Dehogy voltál te dolgozni, max. suliban, lerí a stílusodból, h nem vagy több 15-nél, úgy hogy ne nézd már hülyének az embereket.

A "fűrert" természetesen direkt fonetikusan írtam, de nem baj, nem vártam tőled többet.

A kérdésednek semmi oka nem volt, csak közzé akartad tenni, h te milyen kemény vagy mert húúúú csapkodsz a lakásban, meg volt egy mindennapos konfliktusod az utcán.Nem semmi.És azt várod, h majd mindenki ledöbbenjen, h te milyen egy kemény, öntörvényű árjaharcos vagy, h így a minimális önbizalmadat kicsit fölturbózd....de látod nem jött be, a béna szájkaratéd is csak inkább szánalmas, még vicces sem. Ezt még bizony egy kicsit kéne gyakorolgatni!!

A német középfokú pedig nem egy nagy dobás, ha kicsit figyeltél a suliban, de ez is kamu, még Magyarul is úgy makogsz mint vki a Máúnikábúú, nem hogy idegen nyelv.Tudod a náci fa*zságok jóvoltából elsajátított német szófoszlányokat nem nevezhetőek még nyelvtudásnak....és mind emellet a "Heil"-t kisbetűvel írtad....ejnye, ezért annak idején kaptál vna Adolf bácsitól!! Micsoda tiszteletlenség! (mellesleg nyelvtanilag helytelen, de látom, nálad a shift valszeg beragadt.)

Összességében te is elvetélhettél volna a ku*va anyádban, akkor most egy pszichopatával kevesebb lenne szép hazánkban!

2009. dec. 3. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/61 anonim ***** válasza:
72%
Észre vehetnétek,hogy a kedves kérdező unalomból tesz fel ilyen kérdéseket...22 éves "felnőtt" ember nem viselkedik így,max. tényleg csak ha valami zizije van...Ebben az esetben pedig szakemberhez fordulj..
2009. dec. 3. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/61 anonim ***** válasza:
72%
Utolsó vagyok..egyébként nem lennél ilyen agresszív természetű,ha levezetnéd egy kicsit a feszültséget:sportolj vagy valami..Azon kívül, hogy ülsz a gép előtt és "kockulsz",csinálhatnál valami mást is...
2009. dec. 3. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/61 anonim ***** válasza:
57%

10:33-as vagyok.

Nem kértem, hogy kezdj el pofázni. Te komolyan kezelésre szorulsz. Bár kétlem, hogy lehetne kezdeni valamit az ilyen primitív emberekkel. Azt hiszed, olyan jópofa, hogy rasszista vagy? Gondolom azt se tudod pontosan, mi az, csak most erre hiszed, hogy menő.

Jövő héten az lesz a menő, ha tíz emelet magasságból ugrálsz le ejtőernyő nélkül.

Ja és... nem vagyok cigány, de mi lenne, ha az lennék? És hogy miért vagyok itthon? Olyanról talán hallottál már, hogy betegség. Attól függetlenül, hogy sajnállak, amiért ennyire ostoba vagy, továbbra is viccesek a kommentjeid. Igaz, hogy csak magadat minősíted velük.

2009. dec. 3. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/61 A kérdező kommentje:
én vagyok a p*cs a kommentjeim miatt? mert szerintem elég gyökerek vagytok ha a sajátotokat nem nézitek mert mert szinte semmi különbség nincs. na mindegy amúgy hülye kis p*csök vagytok de tényleg akiknek annyi eszük nincs és egy alap logikájuk ,hogy ha éjszakás az ember képes akár 15 ig aludni.de ha ti hülyék vagytok én arról nem tehetek.és ha én kezelésre szorulok a kommentjeim miatt az itt levők 88% is ennyi erővel.na mindegyy nem foglalkozok kis nyomorékokkal.ezt az oldalt gyakorikerdesekről vagánykodokispisis15évesseggek.hu ra kéne átnevezni.
2009. dec. 3. 21:02
 46/61 anonim ***** válasza:
72%
Hát, pontosan arra kéne átnevezni, hiszen pontosan azt csinálod. Csak itt mersz vagánykodni.
2009. dec. 3. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/61 anonim ***** válasza:
72%
És ne várd, hogy más majd kedves és megértő lesz veled azok után, amiket eddig írtál.
2009. dec. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/61 A kérdező kommentje:
nem szokásom vagánykodni az maradjon a ti sportotok én különösöbben lesz@rom ,hogy mit gondol rólam pár takonypóc.
2009. dec. 4. 13:47
 49/61 anonim ***** válasza:
57%
Jó. Még szerencse, hogy így a mi véleményünket figyelembe veheted.
2009. dec. 4. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/61 anonim ***** válasza:
Gondold el,hogy nagyon sok gyerek és nagyon sok felnőtt is éhezik,sokaknak az sem adatik meg,hogy tető legyen a fejük felett!És neked ilyen gondjaid vannak?Az,hogy szarul sikeredett az életed,az CSAK A TE HIBÁD!!Tanulnod kellett volna talán,és nem bunkózni másokkal!Nem kívánom én azt neked,hogy kerülj utcára,de előbb-utóbb az lesz,ha így folytatod..
2009. dec. 5. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!