Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Most hülye vagyok ha ilyeneket...

Most hülye vagyok ha ilyeneket csinálok?

Figyelt kérdés
az életem elég sz@rra sikeredett.nemrég óta kezdem érezni ,hogy nem vagyok 100 as. ha egyedül vagyok csapkodok jobbra balra mert úgy van kedvem ha társaságba akit rég óta ismerek sikerül magam visszafognom.nemrég egy gördeszkás meglökött és vissza szólt le löktem a deszkájáról és azzal akartam ( a deszkával)megcsapkodni csak ismerősőm szerencsére leálitott. meg úgy kezdek ok nélkül is szemétkedni a szembe jövőkkel ha úgy van kedvem és szerintem 22 éves koromhoz illeszkedve jobban kéne moderálnom magam.
2009. dec. 1. 20:38
1 2 3 4 5 6 7
 21/61 A kérdező kommentje:
a makkom viszket rácsapdosnám egyszer kétszer az arcodra.
2009. dec. 1. 21:38
 22/61 anonim ***** válasza:
59%

"szerintem 22 éves koromhoz illeszkedve jobban kéne moderálnom magam."


ez volt az egyetlen értelmes kijelentésed, de ahogy a válaszaidat nézem nem megy.

most mégis mit vártál? valaki elküldött pszichológushoz erre anyázol, mégis úgy őszintén milyen válaszokat vártál?

2009. dec. 1. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/61 anonim ***** válasza:
74%

Na, hát belőletek tényleg megélhet néhány pszichológus.

Ilyen statisztikát még nem láttam, hogy zsidók a pszichológusok Magyarországon 90 %-ban. Te hol olvastad ezt?

Nekem a főiskolán volt 5 pszicho tanárom, egyik sem zsidó.

Engem még soha nem piszkált senki, aki zsidó származású.

Tanulj meg a haragoddal bánni. A mérges ember szó szerint mérgezi önmagát. Érdemes foglalatoskodni a dologgal.

Hülye természetesen nem vagy. Csak nem tudsz mindent.

2009. dec. 2. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/61 anonim ***** válasza:
0%
Igen, az vagy.
2009. dec. 2. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/61 anonim ***** válasza:
53%

Kedves kérdező, még én írtam az elején, hogy rasszista vagy.

Ha nem rám értetted, hát bocs, de nekem se szemüvegem, se pattanásom sincs, uttóbi pillanatnyilag, szerencsére. Azért írtam, hogy rasszista vagy, mert tisztán láthatóan olyan értelemben használtad a zsidó szót, akkor is, ha jelzőt nem használtál. Mindenesetre okoztál vidám perceket, míg a hozzászólásaidat olvastam. Azt hiszem, kimásolok párat, aztán ha rossz kedvem lesz majd olvasgatom.

A 22 éves korodhoz tényleg moderáld magad jobban... Igaz, azt hiszem, nem rasszista vagy, hanem csak szimplán hülye és/vagy rosszindulatú. Ami ötletem van, hogyha van egyáltalán egy barátod, akkor próbálj meg vele beszélgetni erről, szóval beszéld ki magadból, hátha javul a helyzeted.

2009. dec. 2. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/61 A kérdező kommentje:
nem nekem nincs nevem és számom se. másrészt ha felteszek egyy kérdést mindig azt a választ kapom ,hogy menjek el pszihó mókushoz.nos mért van akkor ez az oldal?ha ide oda küldözgetik az embert?
2009. dec. 2. 14:42
 27/61 anonim ***** válasza:
68%
szerintem hülye nem vagy,lehet azért vagy ilyen mert az utóbbi időben sok rossz dolog történt veled és ezek kikészítettek,vagy nem akarsz hozzászokni a jelenlegi helyzethez, vagy valamilyen egyéb oknak kell lennie hogy iyen agresszív stb lettél,és kötekedős,meg ideges.valahogyan meg kellene nyugodnod,próbáld jobban visszafogni magad, és tényleg változtass a hozzáálásodon(van itt sok olyan aki csak szórakozásból ir ide és mindenkit lejárat)különben tényleg őrültnek fognak nézni ha csak ugy szó nélkül belekötsz ártatlan egyszerű hétköznapi emberekbe az utcán. egyebkent lehet ez egy betegség kezdeti tünete is,amit csak szakképzett személy tud kezelni,itt nem fog megoldódni a problémád.
2009. dec. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/61 anonim ***** válasza:
54%

13:17-es vagyok!

Na figyelj. Lehet, hogy tényleg pszichológusra van szükséged, azért küldenek oda. Nem utasítgatni akartak, csak segíteni. Mondjuk azt, hogy felteszem azt a kérdést, hogy: Nagyon beteg a macskám, mit tegyek vele?

Erre azt fogják írni, hogy vigyem el orvoshoz.

Akkor szerinted normális dolog felháborodni, hogy engem ne küldözgessenek ide-oda, hanem adjanak normális választ?

2009. dec. 2. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/61 anonim ***** válasza:
23%

Figyelj te debil!


Van egy tutti módszer hogy meggyógyulj!


Halef hegyét az állad alá erősen odanyomod, majd hirtelen határozott mozdulattal megrántod egészen a füled tövéig!


Ha nem megy szivesen segítek!!!

2009. dec. 2. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/61 anonim válasza:
66%

Majd egyszer valaki jól szájbab*sz.

Én is hasonló vagyok, csak annyi különbséggel hogy az ilyen g*cikkel vagyok agresszív.

Úgyhogy a "nevelés" után már nem leszel ilyen kemény csávó...

2009. dec. 2. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!