Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom szétfüvezte az...

A barátom szétfüvezte az agyát, tényleg ennyire érdektelenné vált neki ettől minden?

Figyelt kérdés

Most 17éves,1-2 éve csinálja ezt,de észrevettem rajta,hogy egyszerűen semmi se motiválja,semmi se érdekli,a környezete sem,én sem,csak úgy van a nagyvilágba. Normálisan viselkedik,csak ez az életképtelenség ne lenne,mindig ha találkozunk ami egy héten egyszer van,akkor is mindig én mondok valamit,ő magától soha. Nem érdekli,hogy mi lesz vele a jövőben,mit akar elérni. Nem lehet vele mit kezdni,olyan "életképtelen" próbáltam már minden témát felhozni,másnál sikerül ilyenkor hosszas beszélgetésbe belekavarodni,de nála semmi..Sokszor már azt érzem,én sem érdeklem akármennyire próbálom az érdeklődését felkelteni. Hiába ismerem 3hónapja,és hiába vagyunk együtt 4hete lassan.Mintha nem is lennének érzelmei...


Mihez kezdjek vele?


2011. dec. 23. 21:45
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:
Pár év után majd fogtok ti is szenvedni.
2011. dec. 24. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:
Mindegy, ti úgy b******k el az életeteket, ahogy akarjátok, de a normális embereket nem kéne belekeverni.
2011. dec. 24. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
32%

8 éve tolom minden nap, ma ráadásul ünnepileg fenyőgyantát is kenek rá.

de igazából ha itt meggyőznék 5-6 embert, attól még az ország 90%-a úgy gondolkodik, mint te, vagy a kérdező, szóval értelme nincs. :o

2011. dec. 24. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:

Persze, egy drogos úgy is csak azt akarja elhitetni, hogy nem ártalmas, meg így jó, úgy jó.. De a statisztikák mást mutatnak meg az orvosok is mást mondanak, akikhez elvonókra mennek...

Tapasztalatból is mondom, mivel volt füvező párom, mint írtam..

Meg egyébként lehet, hogy kb. 20 évvel megrövidül az életed, ha ezt az életet fogod folytatni..De ez már a te gondod.

2011. dec. 24. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:
Ja és ha az ország 90%-a ezt gondolná, amit én, akkor nagyon jól állnánk egészségügyileg, de sajnos a fiatalok több, mint fele ilyen züllött, önmarcangoló sz*r életmódot folytat, mint te vagy a többi drogos..
2011. dec. 24. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

"Nekem is volt egy hasonló barátom.. mi is heti kb. 1x találkoztunk, akkor voltam 16. A negyedik szakítottunk. Akkor még sírtam is, nagyon rosszul esett. Utólag visszanézve, nem is volt szerelem, abszolút nem hozzá kötődtem, hanem csak egy társat akartam.. :) "


Az ilyen füvesekért miért sírnak állandóan? Itt vagyok én, teljesen normális vagyok, mégis elsorvadok, mert nincs senkim, engem persze mindenki leszar...

2011. dec. 24. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:
Utolsó, nekem is pont ugyan ez a szívfájdalmam.
2011. dec. 24. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:

Utolsó és utolsó előtti: Nyugi, titeket is tuti meg fognak találni majd a hozzátok való személyek!

Én is a füves pasim után ráeszméltem, hogy csak "átlagos" férfival lehetek boldog. Mert az "átlagos" emberek mellett érezheti magát biztonságban az ember és csak velük alapíthat később családot, velük élhet rendes életet.

2011. dec. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
Átlagos őrültek leszünk mire erre rájönnek, de sebaj.
2011. dec. 24. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
jól van, mondom hogy ne gyilkoljuk egymást, ki így csinálja, ki úgy, a kérdező meg hagyja el a csávót, mert nem illenek össze. mi szívunk, ti nem szívtok, van aki meg a fiúkat szereti tolni hátulról a nők helyett, mégse földönkívüli. na. *fistbump*
2011. dec. 24. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!