Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom szétfüvezte az...

A barátom szétfüvezte az agyát, tényleg ennyire érdektelenné vált neki ettől minden?

Figyelt kérdés

Most 17éves,1-2 éve csinálja ezt,de észrevettem rajta,hogy egyszerűen semmi se motiválja,semmi se érdekli,a környezete sem,én sem,csak úgy van a nagyvilágba. Normálisan viselkedik,csak ez az életképtelenség ne lenne,mindig ha találkozunk ami egy héten egyszer van,akkor is mindig én mondok valamit,ő magától soha. Nem érdekli,hogy mi lesz vele a jövőben,mit akar elérni. Nem lehet vele mit kezdni,olyan "életképtelen" próbáltam már minden témát felhozni,másnál sikerül ilyenkor hosszas beszélgetésbe belekavarodni,de nála semmi..Sokszor már azt érzem,én sem érdeklem akármennyire próbálom az érdeklődését felkelteni. Hiába ismerem 3hónapja,és hiába vagyunk együtt 4hete lassan.Mintha nem is lennének érzelmei...


Mihez kezdjek vele?


2011. dec. 23. 21:45
1 2 3 4 5
 1/43 A kérdező kommentje:
Iszik,eszik,alszik,füvezik,zenét hallgat kb.ebből áll az élete..
2011. dec. 23. 21:47
 2/43 anonim ***** válasza:
85%
Hagyd ott.
2011. dec. 23. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/43 bánomisén ***** válasza:
86%
Vele semmihez ne kezdj. Kezdj valamihez egy másik emberrel, akinek vannak tervei, céljai és akinek fontos vagy.
2011. dec. 23. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/43 A kérdező kommentje:
Nem tudom miért de valamiért szeretem. Fogalmam sincs miért,és mit akarok tőle.
2011. dec. 23. 21:53
 5/43 A kérdező kommentje:
*hogy
2011. dec. 23. 21:54
 6/43 anonim ***** válasza:
80%

Még olyan hű de nagy érzelmek nem kötnek hozzá úgy, hogy szerintem hagyd ott. Ennek általában az a vége, hogy te össze omlasz mert nem mutatja az érzelmeit vagy nincs is. A másik meg az, hogy te is elkezded. Szerintem semmi értelme.


17/L

2011. dec. 23. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/43 anonim ***** válasza:
44%
hát igen. hihihi. a füvezés nem való mindenkinek, az éretlen személyiséggel ezt csinálja, én is átéltem, pontosabban én sz.rtam rá, de a környezetemben élők átélték pár éve ugyanezt.
2011. dec. 23. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/43 anonim ***** válasza:
74%
Hát ő már a cucc rabja, hiába, hogy nem lesz tőle függő az ember, dehogynem. Lelkileg, és ennyi. Talán egy pár év múlva, esetleg évtized múlva feleszmél, talán. Ha meg szereted elfogadod olyannak amilyen. Esetleg komolyan próbáld meg rábeszélni, hogy tegye le. 17? Honnan van pénze rá? Szülőktől? Nagyon extrém esetben bevonhatod a szülőket is. Ha maga keresi rá a pénzt akkor meg passz.
2011. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/43 anonim ***** válasza:
74%
Ez még nagyon friss kapcsolat, ne is éld tovább bele magad, az ilyen még sokáig ilyen is marad. Szerintem akik rászoknak már eleve motiválatlanok, de sok 30as körüli is a mai napig szív, mióta elkezdték. Persze van aki épített karriert, van aki azóta se jutott semmire. Jó tanács: hagyd ott!!
2011. dec. 23. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/43 A kérdező kommentje:
El is rontotta anno az életét,ahogy ő mondaná.17éveenmég 9.es.Bulizott,csajozott,ivott elment inkább otthonról mert nem volt ott jó neki. Na ezt nem kérdeztem,hogy honnan van rá pénze,de az anyja előtt lebukott az veszekszik e miatt vele,az apja meg néha napján lese sz*rja..
2011. dec. 23. 22:10
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!