Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom szétfüvezte az...

A barátom szétfüvezte az agyát, tényleg ennyire érdektelenné vált neki ettől minden?

Figyelt kérdés

Most 17éves,1-2 éve csinálja ezt,de észrevettem rajta,hogy egyszerűen semmi se motiválja,semmi se érdekli,a környezete sem,én sem,csak úgy van a nagyvilágba. Normálisan viselkedik,csak ez az életképtelenség ne lenne,mindig ha találkozunk ami egy héten egyszer van,akkor is mindig én mondok valamit,ő magától soha. Nem érdekli,hogy mi lesz vele a jövőben,mit akar elérni. Nem lehet vele mit kezdni,olyan "életképtelen" próbáltam már minden témát felhozni,másnál sikerül ilyenkor hosszas beszélgetésbe belekavarodni,de nála semmi..Sokszor már azt érzem,én sem érdeklem akármennyire próbálom az érdeklődését felkelteni. Hiába ismerem 3hónapja,és hiába vagyunk együtt 4hete lassan.Mintha nem is lennének érzelmei...


Mihez kezdjek vele?


2011. dec. 23. 21:45
1 2 3 4 5
 11/43 anonim ***** válasza:
58%
Ha nem akarod a saját életedet tönkretenni, ne kezdj vele komolyabb kapcsolatba. Nem a te feladatod, hogy helyrehozd az életét.
2011. dec. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/43 A kérdező kommentje:
Hát sokra nem számíthatok tőle míg ezt csinálja. Akkor kénytelen vagyok ott hagyni..
2011. dec. 23. 22:17
 13/43 anonim ***** válasza:
72%
Nem is értem, hogy tudtál vele összejönni, gondolom 3 hónappal korábban sem viselkedett másként.
2011. dec. 23. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/43 anonim ***** válasza:
58%

Ennek így tényleg nem sok értelme van.

Az egyetlen, amit tehetsz, hogy lelépsz. Ha mégis jelentenél neki valamit, akkor van egy hangyányi remény, hogy kicsit észbekap. De amíg mellette vagy, tuti, hogy nem.

Ha meg nem jelentesz neki semmit, akkor mi a fenének maradnál? 17 évesen előtted az élet, ha 3 hónapja ismered, akkor nem bonyolódtál még bele annyira, hogy ne bírnád túltenni magad rajta.

2011. dec. 23. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/43 A kérdező kommentje:

Csak,hogy mikor megismertem a 3hónap alatt nem mondta el nekem,hogy füvezik. De mikor összejöttünk akkor mondta el.

Majd rájön..

2011. dec. 23. 22:43
 16/43 anonim ***** válasza:

Nekem is volt egy hasonló barátom.. mi is heti kb. 1x találkoztunk, akkor voltam 16. A negyedik szakítottunk. Akkor még sírtam is, nagyon rosszul esett. Utólag visszanézve, nem is volt szerelem, abszolút nem hozzá kötődtem, hanem csak egy társat akartam.. :)


Szerintem beszéld meg vele a dolgokat, nem gyerek már. Ha nem hajlandó lemondani a fűről, akkor a saját érdekedben hagyd ott!

2011. dec. 23. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/43 anonim ***** válasza:
*negyedik héten
2011. dec. 23. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/43 anonim ***** válasza:

sztem is hagyd ott tönkkre tesz téged is, idegeskedsz miatta meg belevihet téged is


az meg már most gáz hogy 17 éves létére már 1-2 éve füvezik (és kitudja hogy még miről nem tudsz) mert bármit tolhat még füvön kívűl, néhány év múlva jobban tönkre vágja magát

elvonókba kell járnia, kikészülhet, droggfüggő lehet, mert egyszer azt is kipróbálhatja vagy heroint, függő lesz

és hát szétszívva bedrogozva kitudja micsinálhat magával... öntudatán kívül megis ölheti magát

2011. dec. 23. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/43 anonim ***** válasza:

személy szerint én nem a fűről szoktam le, hanem az önző egoista életvitelről, így értettem azt is, hogy az éretlen személyiséggel nem jó párosítás, hogy ez korfüggő-e, nem tudom. és nem csak a fű, most nem a növényről van szó, ha ugyanilyen tablettája lenne, arra kattanna rá, ha egy robotnője, és képessége a végtelen orgazmusra egymás után, akkor meg azzal lenne el egész nap.

én nem osztogatnék így látatlanban ekkora horderejű tanácsot, hogy hagyd ott, vagy ne hagyd ott. nyilván ha nem tudja megadni azt, amit keresel benne, akkor ott fogod, egyébként engem is otthagytak anno, de most azt biztosra mondom, hogy ha helyén kezeljük a dolgokat, akkor nem összeegyeztethetetlen a fű és a párkapcsolat.

2011. dec. 23. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/43 anonim ***** válasza:
77%

A fű elbutítja az ember agyát pár év alatt, nem lesznek érzelmei, depressziós lesz és csak az jelent neki boldogságot, ha beszív... Nekem is volt már füves párom, ha nem akarsz te is olyan semmivé válni, mint ő, keress olyat, aki megérdemel téged és akivel boldog lehetsz.. Az ilyenek csak kihasználnak minden szempontból és te is tönkremész mellette... Fiatal vagy, előtted az igazi élet.

Am. sokan túl gyávák leküzdeni az élet akadályait, és inkább választják a drogokat, azt hiszik, ez a megoldás.. Csak az ego, mindenek felett.. Hogy beszívnak, vagy belövik magukat és hú de boldogok... Aztán majd észreveszik, hogy a szervezetük kezdi felmondani a szolgálatot, nem tudnak gondolkodni, tüdőrákosak lesznek, vagy a májukkal lesz baj, vagy vérmérgezés, lesoványodnak, stb.. És a szeretteiket tönkreteszik, a rohadt önző lényükkel...

Az élet tud szép is lenni, csak meg kell a célokért küzdeni, de minden ember életében eljönnek ezek a pillanatok.. A nehéz helyzetekben meg észnél kell lenni..

Elnézést, hogy ilyen hosszút írtam, de annyira bosszantanak az ilyen gyáva emberek és ki kellett magamból írnom..

2011. dec. 23. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!