Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » A barátom szétfüvezte az...

A barátom szétfüvezte az agyát, tényleg ennyire érdektelenné vált neki ettől minden?

Figyelt kérdés

Most 17éves,1-2 éve csinálja ezt,de észrevettem rajta,hogy egyszerűen semmi se motiválja,semmi se érdekli,a környezete sem,én sem,csak úgy van a nagyvilágba. Normálisan viselkedik,csak ez az életképtelenség ne lenne,mindig ha találkozunk ami egy héten egyszer van,akkor is mindig én mondok valamit,ő magától soha. Nem érdekli,hogy mi lesz vele a jövőben,mit akar elérni. Nem lehet vele mit kezdni,olyan "életképtelen" próbáltam már minden témát felhozni,másnál sikerül ilyenkor hosszas beszélgetésbe belekavarodni,de nála semmi..Sokszor már azt érzem,én sem érdeklem akármennyire próbálom az érdeklődését felkelteni. Hiába ismerem 3hónapja,és hiába vagyunk együtt 4hete lassan.Mintha nem is lennének érzelmei...


Mihez kezdjek vele?


2011. dec. 23. 21:45
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:

"ha helyén kezeljük a dolgokat, akkor nem összeegyeztethetetlen a fű és a párkapcsolat"

Pfff....

Na persze.. Először is: Normális esetben az ember nem használ drogokat.. Akinek valami gixer adódik az életében, azok szoktak ezekbe menekülni..

Érdekes, az én akkori füves barátommal a kapcsolatom az elején még okés volt, aztán mikor újra elkezdett füvezni, (előtte pár évig nem használta) láttam, ahogy hónapok alatt hogyan válik minden számára értéktelenné, ami velem előtte jó volt, semmivé vált, elhidegült tőlem, olyanokat mondott, hogy az életnek nincsen értelme, meg az emberek sem érnek semmit, stb.. Pont utána lett ilyen, szóval ne mondj ilyet, hogy a fű nem összeegyeztethetetlen a párkapcsolattal, hisz azt is tönkre vágja...

2011. dec. 23. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:

drogos pasi :) az tetszik benne, hogy vagány?

őszintén, ha semmi érzelmi kapcsolatra nem hajlandó, akkor mi értelme az egésznek?


Sid&Nancy c. film vagy Egy kosaras naplója, főleg az első, hasonló témájú ;)

2011. dec. 23. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 anonim ***** válasza:

Komolyan meglep, hogy mennyire tiszta látásmódú hozzászólások születtek eddig. Csak az elhangzottakat tudom megerősíteni, ott kell hagynod, vagy magával ránt. Nem rászoktat a fűre, csak átragad rád a letargiája, és minél inkább próbálod majd kirántani, annál inkább elfáraszt és elkeserít majd a szélmalomharc. Közben reménykedsz, hogy majdcsak megérti, és biztos szeret is, és telnek múlnak a hónapok, évek. Aztán a végén ott állsz majd, érzelmileg kiszolgáltatva egy emberi roncsnak, és azon tűnődsz, hová tűnt, mire pazaroltad el azt a sok-sok időt? Meggyűlölöd, és meggyűlölöd saját magadat is.


Ezt akarod? Hagyd ott!

Ha tényleg fontos vagy neki, leteszi, és keresni fog. De ezt is mondták már.


Egyébként ez annyira jellemző a mai lányokra. Ránézésre kiválasztjátok, aztán hiába derül ki, hogy egyébként egy szánalmas lúzer, még akkor is oda vagytok érte, és mennétek utána a semmibe is. Undorít ez a végtelen felszínesség, ez az életképtelen látásmód.

2011. dec. 23. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/43 A kérdező kommentje:
Állítólag az egyik füves haverja mondta neki,hogy hagyjon engem ott mert jobbat érdemelek nála. Hát akkor én hagyom ott.Mert,hogy ennyire elhidegült tőlem,csak úgy vagyok a nagy világba neki. Nem állapot. Megírtam neki...
2011. dec. 24. 00:05
 25/43 anonim ***** válasza:
2011. dec. 24. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:

#24: szívből örülök. Csak ne engedj az esetleges zsarolásának később se.

Ez legalább egy hasznos kérdés volt, eredményes végkifejlettel.

2011. dec. 24. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 A kérdező kommentje:

Nem fogok:)


Hát ezek szerint..:)

2011. dec. 24. 01:31
 28/43 anonim ***** válasza:
36%

értem miről beszéltek, de azt nem, hogy ezekért a hülyeségekért nem az illetőt teszitek felelőssé, hanem a növényt. tényleg nem összeegyeztethetetlen a kettő, attól hogy szív valaki, még nem kell ilyen hülyeségeket gondolnia, hogy az életnek semmi értelme, az emberek pedig sz4rok.

ha nem rekreációs célból, hanem problémamegoldásra használná a srác, akkor eleve problémái vannak, a megoldatlan problémákkal meg mit akar egy kapcsolatban?

csak nem azt, hogy a lány oldja meg őket?

összetettebb dolog ez annál, mint hogy a drog rossz.

2011. dec. 24. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
31%

Utolsó: Hát nem fogod fel, hogy a növénytől változik meg az ember személyisége??!! Ez egy alattomos drog, ugyanúgy, mint a többi, még ha könnyű drog kategória, akkor is. Tökmindegy, milyen lelkiállapotú alapból az ember, egy tök vidám embert is át tud formálni. Egy tyúk értelmesebb lesz, mint ő. Minden ilyen embernek végül csak a fűről fog szólni minden.. Ilyen roncs mellett meg ki akar élni?!..

Füves roncsok, ha ennyire be vagytok szűkülve, akkor keressetek magatoknak ugyanolyan füves párt és szenvedjetek együtt, de az egészséges, normális, még igazi életre hajlamos személyeket hagyjátok békén!

2011. dec. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:

de épp ez az, hogy nem szenvedünk, benyomtuk a pulykát a sütőbe és itt gyilkoljuk az időt délutánig a neten, mint mindenki más.

jó, a srác az ki van, de ha a kendernövény miatt lenne, mindannyiunknak szenvedni kéne. :)

2011. dec. 24. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!