Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eddig meg akartam halni, most...

Eddig meg akartam halni, most meg már félek a haláltól?

Figyelt kérdés

Évekig úgy éreztem, meg akarok halni, nincs több vágyam csak ez, néhányszor közel kerültem a megvalósításhoz.

A tény, hogy nem szeretek élni, még most is érvényes, ellenben éjszakánként mégis attól rettegek, hogy meg fogok halni, nem merek elaludni, mert azt hiszem, hogy éjszaka meghalok. Vagy felriadok éjszaka közepén valami torok/fejfájásra/ akármire és azt hiszem, hogy meg fogok halni és nagyon félek.

Ez mi lehet????????? :S :(


2011. szept. 16. 16:48
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:

ENNYI...

Ha gondolod... igyál meg velem egy sört mielőtt kicsinálod magad! ;)

2011. szept. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 A kérdező kommentje:
Sajnos a sört nem szeretem! (max a grapefruitosat, mert annak nicns sör íze) De valami másféle alkoholtartalmú italt szívesen megiszok.
2011. szept. 16. 20:17
 23/35 anonim ***** válasza:
Mi a kedvenced? :)
2011. szept. 16. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 A kérdező kommentje:
Vörösbor
2011. szept. 16. 23:07
 25/35 Doruss ***** válasza:

Azért rossz, ha utálod magad, mert sosem leszel boldog és elégedett az életeddel, ha nem vagy magaddal összhangban.

Egyébként, talán attól, hogy néha közel álltál a halálhoz, felébredt benned az életösztön. A tudatos éned egyik fele meg akar halni, a másik fél tőle.

2011. szept. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:
Próbálj meg szedni naponta 500mg B1-vitamint plusz 1000mg C-vitamint. A depressziósoknak nagyon hatásos. Elmúlnak a rossz gondolatok.
2011. szept. 21. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
Hány éves is vagy ? Ennek megfelelően kellene megkeresni az élet értelmét nem , mert nem is olyan biztos, hogy CSAK bogyókra van szükséged !
2011. szept. 21. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 A kérdező kommentje:
19. Mire gondolsz?
2011. szept. 21. 15:28
 29/35 anonim ***** válasza:
Keress nagyon gyorsan társkapcsolatot, szórakozást, sportot, csevegést, akármit, de keresd meg az élet értelmét. Társtalanul semmi nem megy. Barát , szerető, haver, ivócimbora, csevegő partner- tehát akármi , csak ne légy egyedűl és legyen célod . Előszőr holnapra, hónap évre. Találd már meg az életbe a szépséget. 63 éves vagyok és kapásból kapaszkodnék az utolsó szalmaszlába csak ne legyek egyedül.
2011. szept. 21. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/35 A kérdező kommentje:

és hol keressek?

A velem egykorúaktól általában rosszul vagyok, mert nem érdekli őket más csak hogy ki kivel kavart a valóvilágban... :S

2011. szept. 21. 16:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!