Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Eddig meg akartam halni, most...

Eddig meg akartam halni, most meg már félek a haláltól?

Figyelt kérdés

Évekig úgy éreztem, meg akarok halni, nincs több vágyam csak ez, néhányszor közel kerültem a megvalósításhoz.

A tény, hogy nem szeretek élni, még most is érvényes, ellenben éjszakánként mégis attól rettegek, hogy meg fogok halni, nem merek elaludni, mert azt hiszem, hogy éjszaka meghalok. Vagy felriadok éjszaka közepén valami torok/fejfájásra/ akármire és azt hiszem, hogy meg fogok halni és nagyon félek.

Ez mi lehet????????? :S :(


2011. szept. 16. 16:48
1 2 3 4
 11/35 A kérdező kommentje:
Köszi! Most megcsinálom, de a dokihoz nem megyek el. Semmivel nem foglalkozik, rá sem néz a betegekre csak igazolásírásra képes... :S (A körzetiről beszélek)
2011. szept. 16. 17:57
 12/35 A kérdező kommentje:

Ez is csak olyan teszt, mint a többi, ráadásul egyszer már ezt kitöltöttem, de most megint, hogy megnézzem mit ír ki... :S


"Beck-féle depresszió teszt


Értékelés:


30-pont:

Súlyos depresszió


A pontszám alapján úgy tűnik, hogy Önnek súlyos depressziója van. Azt javasoljuk, hogy minél előbb forduljon pszichiáter szakorvoshoz."

2011. szept. 16. 18:02
 13/35 anonim ***** válasza:
100%
Nem értem, miért toporogsz ennyi lelki probléma és idegesség között. Neked sürgősen pszichológusra van szükséged. Az ember alapjába véve társas lény, és mint minden más élőlénynek, neki is megvan az életösztöne. Tehát nem az a normális, hogy félsz a haláltól, hanem hogy kívánod. Lehet, ezt olyan hosszú időn át kívántad, hogy egészen megszoktad és normálissá vált. De ez sajnos egyáltalán nem az. Ne hagyd magad elveszni, építsd fel önmagad, hogy boldog ember lehess!
2011. szept. 16. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/35 anonim ***** válasza:

*Tehát nem az a NEM normális, hogy félsz a haláltól, hanem hogy kívánod.

Kihagytam egy fontos szót, elnézést!

2011. szept. 16. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/35 A kérdező kommentje:
mondani olyan könnyű :(
2011. szept. 16. 18:18
 16/35 anonim ***** válasza:

Könnyű mondani? Neked is könnyű mondani, hogy "könnyű mondani"

Nyafizni a legegyszerűbb, ja hogy tenni is kéne valamit...azt már nem! Még a végén normális életed lenne...

2011. szept. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/35 A kérdező kommentje:

Kedves utolsó, én nem "nyafizok"

Én egyedül arra voltam kíváncsi, hogy mitől alakulhatott át a meghalni-akarásom halálfélelemmé.

Nekem nem kell, hogy megpróbáld "megjavítani" az életem, aki gyenge pusztuljon, de nem kell előtte párszor még belémr

2011. szept. 16. 19:28
 18/35 A kérdező kommentje:
*belém rúgni
2011. szept. 16. 19:28
 19/35 anonim ***** válasza:
Ezt úgy érted, hogy így neked jó?
2011. szept. 16. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/35 A kérdező kommentje:
ha jó lenne, akkor vágynék a halálra, amitől egyben rettegek??
2011. szept. 16. 19:40
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!