Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus/pszichiáter...

Egy pszichológus/pszichiáter mit kezd azzal a ténnyel, illetve hogy akarja gyógyítani a mentális betegeket, hogy előző életükben sok rosszat tettek a beteg emberek ezért kell bűnhődniük most?

Figyelt kérdés

Mióta rátaláltam a reinkarnációra az alapján élem az életem és mivel nagyon sok rossz dolog történt velem, így tudom hogy sok előző életemben voltam rossz ember és nagyon rossz toxikus szülő, ezért kaptam ezt az életet…


Egy pszichiáter hogy írja ezt felül és hogy gyógyít, miközben a páciensnek pontosan a mentális betegségeket kell megélnie és az emiatti rossz dolgokat az életében.


Azóta a szüleimre és másképp nézek, mind a kettő nagyon nyomorult, az anyám a lehető legrosszabb családból jön, nagy szegénységből, brutális alkoholista apával.

Az apámnak van vagy 6 féle betegsége, egy tipikus selejtes nyomorult életképtelen idióta.

Mióta olvasok ezotériát csak az van a fejemben, hogy milyen rossz emberek lehettünk sok előző életben amiért ezt kaptuk most mind a hárman és hogy miért akarnak ebből kigyógyítani mikor ezt kell megélni minden beteg embernek mert ez a karmája.



júl. 7. 17:23
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
77%

#20: egy szakember abban segítene, hogy ezt a sok marhaságot elfelejtsd.


Az égvilágon semmilyen gyakorlati haszna nincs annak, hogy megmagyarázod, mi az oka a nehézségeidnek. Meg honnan jön az, hogy neked és a testvérednek ugyanolyan sorsot kívánt volna a karma?


És teljesen ellentmondásos is: ha hiszel a karmában, akkor szerinted mégis miért célja a karmának, hogy magadba zuhanj, és ne próbálj túllendülni? Csakvegetálj? Ennek semmi értelme.

Szóval nem csak az elképzelésed tarthatatlan, de még Te is kognitív disszonanciában élsz vele.


A másik meg, hogy vágyak esetén két megoldás adódik: lemondasz róluk vagy beteljesíted őket. Az sehol nem segít, hogy továbbra is fenntartod őket (pl. vágy egy kapcsolatra), de elkönyveled, hogy neked sosem fog sikerülni.


Ha a rossz külső a legnagyobb indok, akkor egyértelmű, hogy benned van a hiba.

júl. 7. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 A kérdező kommentje:

Ha a rossz külső a legnagyobb indok, akkor egyértelmű, hogy benned van a hiba.


Ne legyünk már álszentek…

A pszichológus is megmondta hogy akik azzal a panasszal fordulnak hozza hogy még 27-8 évesen is szuzek azok nem úgy szoktak kinézni mint én meg nem tudnak általában értelmes, összetett mondatokban beszélni…


Vagy szerinted az “incelek” többsége modellfiu?


Nyilván a testvérem sem lett volna egészséges főleg hogy ő jópár évvel fiatalabb lett volna nálam, ergo addigra az anyám már még több traumát elszenvedett az apámtól, mint amikor én születtem, több ordítást, még több verést. (Volt amit a szemem láttára)


Persze létezik az örökölt sors, de annak is a rossz karmad az oka

Valószínű nagyon sok bűnt elkövettem több előző életben és emiatt van most ez.


És teljesen ellentmondásos is: ha hiszel a karmában, akkor szerinted mégis miért célja a karmának, hogy magadba zuhanj, és ne próbálj túllendülni? Csakvegetálj? Ennek semmi értelme.



Hát pontosan az az értelme hogy bűnhődjek. Mint ahogy a szüleim is.

júl. 7. 20:36
 23/38 anonim ***** válasza:
77%

"Vagy szerinted az “incelek” többsége modellfiu?"

. Szerinted ő "modellfiu"?

[link]


Nem volt gondja a nőkkel. Pedig ő is beteg volt. Ez is karma szerinted? Akkor miért nem ugyanaz a végkifejlet?


Az, hogy nehezebb, az nem jelenti, hogy lehetetlen. De Ti mindig ezt harsogjátok.


"Nyilván a testvérem sem lett volna egészséges"

. De annak, amit itt leírtál, semmi köze a karmához...

NEm értem: leírod, mi miért történik. Minedk biggyeszted oda, hogy "karma"? Egy tök felesleges tényező, ami semmit nem magyaráz meg, ellenben nem is bizonyított.

júl. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 A kérdező kommentje:

Ja persze most idehozod a legszélsőségesebb példát valami gnómról akinek nem volt gondja a nőkkel

Hát ez a pali még ha milliárdos lenne is lenne gondja a nőkkel, ne viccelj már



Nem bizonyított a karma, ellenben az a vezető akivel találkoztam pár hete úgy fogalmazott hogy nincs más esély az élet ezen formájának kialakulására.

júl. 7. 22:59
 25/38 anonim ***** válasza:
72%

Maradjunk annyiban, hogy ha Te egyszerűen gnómnak hívod minden idők egyik legjobb dzsessz zongoristáját, akkor megérdemled az életedet. Nem nevezem sorsnak, mert nem az: ezt Te választottad, ez nyilvánvaló.


És nem, nem volt gondja a nőkkel, mert híresen magabiztos volt, a zenében is.


Teszek rá, milyen vezető mit hablatyol össze: ha nem tudod saját szavaiddal, hitelesen visszaadni a bizonyítás, akkor tőlem egy nyilvános WC faláról is idézgethetsz.

júl. 7. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

Lehet bármilyen tehetséges, ne mondd már azt hogy ilyen külsővel nincs gondja a nőkkel…

Könyörgöm

De nagyon nem ez volt a téma.

Szerinted egy ilyen férfi egy szórakozóhelyen mit tudna elérni a nőknél? Semmit.

A külseje a normálhoz képest gnóm

júl. 8. 00:53
 27/38 anonim ***** válasza:
100%

Eddig csak érvelni nem tudtál az állításaid mellett. Most már a tényeket is felülbírálod.


Van élet szórakozóhelyeken túl.


És ember, nem gnóm. És de, ez volt a téma. Kibújt a szög a zsákból.

júl. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

A fő kérdésem az volt hogy hogyan/miért gyógyítanának meg ennyire beteg embereket mint mi mikor az élet alapja a lélek és a karma és nagyon rosszat hoztam:


Pszichés betegségek amikből én és sok családtagom nagyon erősen hoz tüneteket, kezdem csak magammal:

Klinikai depresszió

Szorongasos depresszió

Pánikroham

Generalizált szorongás

Pszichozis

Deperszonalizacio

Derealizacio

PTSD

bipoláris depresszió

Kenyszerbetegseg

OCD

Valoságerzet torzulás

Függőség ….


Erre mit mondana bárki ép elmével?

júl. 8. 20:11
 29/38 anonim ***** válasza:
Tudod, hogy mire mondják, hogy állatorvosi ló?
júl. 8. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 A kérdező kommentje:
Nem….
júl. 8. 20:44
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!