Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus/pszichiáter...

Egy pszichológus/pszichiáter mit kezd azzal a ténnyel, illetve hogy akarja gyógyítani a mentális betegeket, hogy előző életükben sok rosszat tettek a beteg emberek ezért kell bűnhődniük most?

Figyelt kérdés

Mióta rátaláltam a reinkarnációra az alapján élem az életem és mivel nagyon sok rossz dolog történt velem, így tudom hogy sok előző életemben voltam rossz ember és nagyon rossz toxikus szülő, ezért kaptam ezt az életet…


Egy pszichiáter hogy írja ezt felül és hogy gyógyít, miközben a páciensnek pontosan a mentális betegségeket kell megélnie és az emiatti rossz dolgokat az életében.


Azóta a szüleimre és másképp nézek, mind a kettő nagyon nyomorult, az anyám a lehető legrosszabb családból jön, nagy szegénységből, brutális alkoholista apával.

Az apámnak van vagy 6 féle betegsége, egy tipikus selejtes nyomorult életképtelen idióta.

Mióta olvasok ezotériát csak az van a fejemben, hogy milyen rossz emberek lehettünk sok előző életben amiért ezt kaptuk most mind a hárman és hogy miért akarnak ebből kigyógyítani mikor ezt kell megélni minden beteg embernek mert ez a karmája.



júl. 7. 17:23
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
10 az összesnek úgy kellene dolgoznia mert ez az alapja az életnek
júl. 7. 19:36
 12/38 anonim ***** válasza:
72%
#11: be tudod bizonyítani?
júl. 7. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
#10: "Tanult emberekről" beszéltél és is.
júl. 7. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:

12 te be tudod bizonyítani hogy nincs lelek és karma?

Mi arra a magyarázat hogy valaki egy ilyen elmebeteg toxikus családba születik mint én, egykeként hogy még ezt is egyedül kelljen elszenvednie, mások egy a legnormálisabb családba?

Vagy hogy az egyik ember egy milliárdos családba gyönyörű külsővel, a másik meg nyomoréknak?


Csak a karma a logikus válasz

júl. 7. 19:46
 15/38 anonim ***** válasza:
72%
Nem téma ez. A pszichológus és a pszichiáter is azzal foglalkozik, amire hatni tud. Ha neked a sors, az istenek, a démonok vagy az exeid átka miatt vannak nehézségeid, akkor a hited szerinti megoldásokat magadnak kell megkeresned. Pl. ne csinálj magadnak rossz karmát, viseld a büntetést, hogy ne kelljen még egyszer, vetesd le az átkokat, menj el ördögűzésre és hagyj fel a drogokkal.
júl. 7. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:

"#10: "Tanult emberekről" beszéltél és is."

. Azt írtam, hogy tanult, szakmájához értő ember nem fogja azt megmérgezni ezoterikus hóborttal

A konkrét esetben: nem hisznek a pszichológia/pszichiátria olyan formájában, amelynek nincs tudományos alapja.

Persze vannak reinkarnációban hívő pszichológusok, de ők egyrészt pszichológusok, másrészt magánemberek, akik éppenséggel hisznek a reinkarnációban.


"12 te be tudod bizonyítani hogy nincs lelek és karma?"

. Nem nem, ez nem így megy. Te állítod, hogy van valami, a bizonyítás terhes a tied.


"Mi arra a magyarázat hogy valaki egy ilyen elmebeteg toxikus családba születik mint én, egykeként hogy még ezt is egyedül kelljen elszenvednie, mások egy a legnormálisabb családba?"

. Az a magyarázat, hogy vannak jobb és rosszabb családok. Ezekre pedig rengeteg magyarázat van.

Ha kiveszed azt, hogy valamilyen egyéb oka vagy célja legyen az egésznek, onnantól megszűnik a probléma.


Ráadásul az élet ritkán fekete-fehét.


"Csak a karma a logikus válasz"

. Nem, ez a legillogikusabb válasz.

júl. 7. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 A kérdező kommentje:

15 nem drogozom,


Amit meg a toxikus családi háttér okozott a felnőtt életemben, azon meg már senki nem tud segíteni, hiszen az már megtörtént. Trauma. Nagyon sok. És folytonos ptsd.


Túl későn jottem rá hogy toxikus családból jövök, utólag meg már nem tudom kijavítani azt hogy 1000x elővigyázatosabb legyek mert engem sokkal több veszély fenyeget mint a legtöbb embert.

Nagyon sok gondom abból származik hogy szociális fobiam van, hangulatingadozasok közepette volt amikor nem voltam elég elovigyazatos.

Én csak úgy tudom kivédeni a rosszat ha nem megyek sehova, mert az a karmám hogy vonzzam az összes rossz embert.

júl. 7. 20:03
 18/38 A kérdező kommentje:

Mint ahogy az anyámnak is

Eleve azon nem tudom túltenni magam hogy az apám egy ilyen nyomorult fóbiás gyökér. Egy apa akinek az erőt kellene képviselnie a lánya eleteben.

júl. 7. 20:04
 19/38 anonim ***** válasza:
55%
Ha olyan magán pszichológust találsz, aki nem hülyéz le ezért, ahhoz ne járj, mert csak a pénzedre hajt.
júl. 7. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 A kérdező kommentje:

Voltam már egynél

Azt mondta hogy érdemes lenne a transzgenerációs traumának utána nezni ha azt hiszem el vagyok átkozva

Hág igen de mit lehet tenni a transzgeneracios traumával?

Eleve egy rendkívül traumatizalt anya szült, azért is lettem ilyen ideggyenge.

SOHA nem szabadott volna szülnie.

Szerencsére a testvéremet elvetette, na ő megmenekült a szar karmája elől. Őt nagyon irigylem és sokszor mérges is vagyok rá hogy neki nem kellett megélnie ezt a szar életet de bezzeg én megszülettem…


A gyenge idegrendszeren meg a normális életre való alkalmasságon semmilyen orvos/gyógyszer nem segít.

Hány olyan ember van szerinted aki 25 felett még nem volt kapcsolatban soha?

Főleg úgy hogy nem a rossz külső miatt, mert valljuk be az a legnagyobb indok ebben az esetben.

Itt vagyok én az egyik.

júl. 7. 20:13
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!