Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus/pszichiáter...

Egy pszichológus/pszichiáter mit kezd azzal a ténnyel, illetve hogy akarja gyógyítani a mentális betegeket, hogy előző életükben sok rosszat tettek a beteg emberek ezért kell bűnhődniük most?

Figyelt kérdés

Mióta rátaláltam a reinkarnációra az alapján élem az életem és mivel nagyon sok rossz dolog történt velem, így tudom hogy sok előző életemben voltam rossz ember és nagyon rossz toxikus szülő, ezért kaptam ezt az életet…


Egy pszichiáter hogy írja ezt felül és hogy gyógyít, miközben a páciensnek pontosan a mentális betegségeket kell megélnie és az emiatti rossz dolgokat az életében.


Azóta a szüleimre és másképp nézek, mind a kettő nagyon nyomorult, az anyám a lehető legrosszabb családból jön, nagy szegénységből, brutális alkoholista apával.

Az apámnak van vagy 6 féle betegsége, egy tipikus selejtes nyomorult életképtelen idióta.

Mióta olvasok ezotériát csak az van a fejemben, hogy milyen rossz emberek lehettünk sok előző életben amiért ezt kaptuk most mind a hárman és hogy miért akarnak ebből kigyógyítani mikor ezt kell megélni minden beteg embernek mert ez a karmája.



júl. 7. 17:23
1 2 3 4
 31/38 anonim ***** válasza:
Te egy igazi csoda vagy, hogy ennyi betegséggel képes vagy létezni. Szerintem doktori értekezést írhatna valaki a lelki életed alakulásáról, hogy még hány betegség fejlődik ki benned vagy meggyógyul-e egy-kettő, hogy gyógyszerekkel melyik hogyan változna és pszichoterápiás módszerekkel megváltozhat-e a karmád.
júl. 8. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/38 A kérdező kommentje:

Az a baj hogy én ezt a kérdést nem viccből irtam ki és azt a rengeteg betegséget amit felsoroltam sem viccből tettem hanem valóban érint engem és a családom ennyi baj.

A szarkazmus/cinizmus egy ilyen emberrel szemben nem a legkedvesebb dolog amit tehetsz.

júl. 8. 21:02
 33/38 anonim ***** válasza:
Saját magadból csinálsz viccet, amikor a karmára fogod, hogy mindennek az az oka. Én hiszek Istenben és hiszem, hogy az ő akarata ellenére nem érhetek el semmit, nincs önmegváltás. Abban is hiszek viszont, hogy ha tehetek valamit, mert van rá lehetőségem, tudásom, talentumom, akkor tennem is kell és nem a sült galambra várni, meg addig is Istent vagy a karmát, a politikát, stb. hibáztatni, hogy mért nem jó semmi. Teszem a dolgom, mert aztán eljön az ítélet, neked talán az újjászületés és nem akarok oda rossz pontokat vinni, inkább jókat.
júl. 8. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/38 A kérdező kommentje:

hogy ennyi betegséggel képes vagy létezni. Szerintem doktori értekezést írhatna valaki a lelki életed alakulásáról


Ebben az egyben egyetértek meg ha te cinikusan is írtad…

Ahogy leírtam pontosan olyan a családom mintha egyetemi hallgatóknak létrehoztak volna egy tökéletes A toxikus család példáját amiben vagy 10-15 fele betegség keveredik….


Sajnos és igaz. Felsoroltam hogy mik azok

júl. 8. 21:26
 35/38 anonim ***** válasza:
Egy mezei életvezetési tanácsadó a jó dolgokról íratna veled listát és arról, amit szeretsz, szeretnél. Tervezd meg, hogy hogyan érheted el. Ha módszeresen rajta maradsz ezen a vonalon, a rossz dolgok jelentőségüket vesztik.
júl. 9. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/38 anonim ***** válasza:

Hú, itt sok a probléma.

Menj el egy normális pszichiáterhez és diagnosztizáltasd magad rendesen. Ne dobálózz mindenfélével. Amúgy lényegtelen mid van, tüneteket kezelnek. Pszichotikusságra antipszichotikum, depresszióra-szorongásra antidepresszáns, illetve még hangulatstabilizáló is jó lehet ha instabil lennél. Tökmindegy hogy PTSD-d van vagy szorongsz, mert ugyanazt fogod kapni rá.

júl. 26. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/38 A kérdező kommentje:

36 pontosan az a baj hogy annyi a probléma amiből már kiút sincs

Már 1-2 éve azt is kezdtem elfogadni hogy kimegyek konyhai kisegítőnek külföldre és élek amíg élek(40-nél tovább amúgy sem akartam) de egyszerűen annyira távol vagyok a valóságtól és annyira erőtlen vagyok hogy nincs az a munkahely ahova felvennének

Konkrétan a hajléktalanság fenyeget.


Ezt nekem ne mondja senki hogy nem karma

Az egész családomnak nagyon rossz a karmája

Ennyi gyógyszert egyszerre hogy lehet szedni? A pszichózisa, a depresszióra, a szorongásra, a hangulatingadozásra? Van egyáltalán ilyen ember?

Kozben persze otthon szidva vagyok hogy nem dolgozok. De azt nem fogjak fel hogy ez a helyzet már nem arról szól hogy én felsővezető akarok lenni és azért nem megyek el mosogatni, hanem arról hogy egy pszichózisos embert a kutya nem venne fel?

Havi egyszer tudok lezuhanyozni, enni napi 1x eszem. Így megy régóta.

Mégis hova forduljak ha a kórházban már nem látnak el?


Mindig is éreztem hogy már nem fogok létezni a 30as éveimben és érzem hogy hív az öngyilkosság.

És szidom magam amiért nem tudom megtenni

júl. 26. 21:24
 38/38 A kérdező kommentje:

Még annyit hozzá tudok tenni hogy 6-7 éve volt egy nagyon extrém plátói szerelmem, illetve azóta tart aki pont a vírus mizéria alatt került börtönbe…. (Ez is mi?)

Arra gondolok minden nap hogy ő az egyetlen akinek most még nálam is sokkal rosszabb

júl. 26. 21:26
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!