Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Egy pszichológus/pszichiáter...

Egy pszichológus/pszichiáter mit kezd azzal a ténnyel, illetve hogy akarja gyógyítani a mentális betegeket, hogy előző életükben sok rosszat tettek a beteg emberek ezért kell bűnhődniük most?

Figyelt kérdés

Mióta rátaláltam a reinkarnációra az alapján élem az életem és mivel nagyon sok rossz dolog történt velem, így tudom hogy sok előző életemben voltam rossz ember és nagyon rossz toxikus szülő, ezért kaptam ezt az életet…


Egy pszichiáter hogy írja ezt felül és hogy gyógyít, miközben a páciensnek pontosan a mentális betegségeket kell megélnie és az emiatti rossz dolgokat az életében.


Azóta a szüleimre és másképp nézek, mind a kettő nagyon nyomorult, az anyám a lehető legrosszabb családból jön, nagy szegénységből, brutális alkoholista apával.

Az apámnak van vagy 6 féle betegsége, egy tipikus selejtes nyomorult életképtelen idióta.

Mióta olvasok ezotériát csak az van a fejemben, hogy milyen rossz emberek lehettünk sok előző életben amiért ezt kaptuk most mind a hárman és hogy miért akarnak ebből kigyógyítani mikor ezt kell megélni minden beteg embernek mert ez a karmája.



júl. 7. 17:23
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
65%
Semmit, ez ugyanis nem tény, csak a te degenerált elméleeteed.
júl. 7. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 anonim ***** válasza:
76%
Meg kellene oldani a problémáidat ebben az életedben, mert amit nem oldasz meg, visszajön a következőben is...
júl. 7. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/38 anonim ***** válasza:
0%

Miért hiszed el, ha lett volna is előző életed, hogy örök büntetést érdemel, ahányszor csak él a földön?

Mert ez így olyan mintha valaki csak ezzel foglalkozna, hogy büntessen.

A Biblia viszont kijelenti, a bűn zsoldja a halál. Vagyis minden ember a halálával fizeti meg a bűnt, de nem azért amit életében elkövetett, hanem az Ádámtól örökölt bűn büntetése.

Tehát aki meghalt, felszabadult a bűn alól.

Szeretnél ebben a témában bizonyítékokat megvizsgálni?

júl. 7. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 anonim ***** válasza:
58%
Semmit, mert egy tanult ember nem hisz ilyen marhaságokban.
júl. 7. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/38 anonim ***** válasza:
83%

Nem "kell" semmit megélned, szabad ember vagy szabad akarattal.

A mai európai pszichológia nem hisz a reinkarnációban, inkább az "örökölt sorsban", amit viszont az egyén felelőssége megtörni, ha rossz, negatív hatással van az életére.

júl. 7. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/38 A kérdező kommentje:

Azóta hiszek benne mióta az egyik legintelligensebb ember akivel valaha találkoztam rávezetett erre


Lélek nélkül nincs élet

Valami oka csak kell hogy legyen hogy én most ebből a testből írok mások meg másokból, csak a reinkarnacio és a karma lehet a magyarázat


A mi családunk pont olyan mintha az egyetemi hallgatóknak összeállítottak volna egy tanulmányt a toxikus családra…


Egyszerűen ép ésszel felfogni nem lehet hogy ebben benne vagyok

Egyértelmű hogy bűnhődünk az előző életek beli gonosz dolgaink miatt.


Az apám helyett meg inkább elfogadnek egy maffiavezért vagy egy politikus bűnözők mert azok legalább pénzesek és talpraesettek, nem ijednek meg ha csönget valaki és küld ki engem mert ő nem mer kimenni 40 éves FÉRFI létére.


Az anyám iskolapéldája hogy szar erőszakos apa- szar erőszakos férfi-mentális beteg ideggyenge lány…

Ezen hogy tudnak segíteni?

júl. 7. 19:20
 7/38 anonim ***** válasza:
35%
#4: Nem sok tanult ember hitét ismered ezek szerint. :) Nagyon sokan hisznek a reinkarnációban.
júl. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
100%
... Másrészt ugyanolyan hit, mint az összes többi. Azt meg hadd ne kelljen mondani, mennyi tanult, értelmiségi ember van, aki keresztény, zsidó, vagy bármi más.
júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
59%

Ezzel a pszicháter,pszichológus semmit nem tud kezdeni.

Ők a jelen életben elszenvedett történéseket,eseményeket,traumákat vizsgálják ill próbálják gyógyítani.


Ha azt gyanítod ,hogy ilyen problémád van ,ami karmikus akkor fordulj a megfelelő szakemberhez.

Valami spiritualitásban jártas személyhez és tanulj tőle.

Élj olyan életett a továbbiakban ,amit előírnak az erkölcsi szabályok illetve meditálj,jógáz stb.


Próbálj meg hétköznapi értelemben megváltoztattni a lakhelyedet ,hogy ne kelljen ilyen szülők között élni.

Keress biztos munkát

Költözz albérletbe vagy valami lényeg ,hogy menj onnan!


Én csak felvázoltam bizonyos lehetőségeket.

A döntés a tied ,hogy melyiket látod jónak!

júl. 7. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 anonim ***** válasza:
53%
#7: tudsz név szerint olyan pszichológust/pszichiátert, aki a reinkarnációra építve dolgozott ki terápiát?
júl. 7. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!