Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Írok, de szégyel...

Ez miért van? Írok, de szégyellem. (lehet h buta kérdés. )

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta történetekben gondolkozom. 14 voltam amikor először leírtam ami bennem volt. Most 20 vagyok, és még mindig írok, de ez már másik. A minap az unokahúgom megtalálta a könyvemet a fiókomban, és beleolvasott. Azt mondta, adassam ki, és megkért, hogy olvassak fel belőle. Végül engedtem neki, és olvastam, de szörnyen éreztem magam végig, főleg amikor olyan részt olvastam, ami érzelmesebb volt.

Ezzel együtt meg néha jó volna kritikát hallani, hogy mi jó, mi nem jó.

normális válaszokat kérek.:) köszi.


2010. okt. 1. 22:46
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Ja, és 18.10. Jonast nem a rendőrök lövik le.
2010. okt. 5. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen :$ :)
2010. okt. 5. 16:09
 23/24 A kérdező kommentje:

15:08

én eredetileg az ELTE gyógypedagógia szakát végzem, mellette zeneakadémiára járok... az egész írás dolog valahogy úgy kezdődött, hogy elég sz@rok a családi körülményeim, és muszáj volt valahogy kiírjam magamból a feszültséget, hogy ne kezdjek el sorozatban hülyeségeket csinálni... szóval ez nálam egy hobbi, de aki olvasta az írásaim, szinte mind azt mondta, hogy ebből kell valamit csinálni. mindenesetre köszönöm a kritikát. :) jólesik.

2010. okt. 5. 16:16
 24/24 anonim ***** válasza:

15.08 vagyok.

Azért írtam, amit írtam, (vagyis, nem én, a barátnőm, mindegy, ebben az esetben ugyanazt gondolom, mint ő) mert van benned tehetség, amit ki kell használni. És mert van egy pont, ahonnan már kevés egyedül, kell valaki, aki néha egy-két (értsd jól) atyai pofonnal a helyére tesz dolgokat. Mi is írunk, elég sokat, függetlenül attól, hogy ő festőnek én tanárnak tanulok. És ahogy előttem elmondták, nem biztos, hogy író lesz abból aki ír, mindenesetre hasznos tevékenység, és ha már csinálod, és van hozzá, akkor cisnáld amilyen jól csak tudod.

Szóval hajrá. :-)

2010. okt. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!