Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ez miért van? Írok, de szégyel...

Ez miért van? Írok, de szégyellem. (lehet h buta kérdés. )

Figyelt kérdés

Kicsi korom óta történetekben gondolkozom. 14 voltam amikor először leírtam ami bennem volt. Most 20 vagyok, és még mindig írok, de ez már másik. A minap az unokahúgom megtalálta a könyvemet a fiókomban, és beleolvasott. Azt mondta, adassam ki, és megkért, hogy olvassak fel belőle. Végül engedtem neki, és olvastam, de szörnyen éreztem magam végig, főleg amikor olyan részt olvastam, ami érzelmesebb volt.

Ezzel együtt meg néha jó volna kritikát hallani, hogy mi jó, mi nem jó.

normális válaszokat kérek.:) köszi.


2010. okt. 1. 22:46
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
kis önbizalomhiány , szerintem ennyi , semmi gond nincs vele
2010. okt. 1. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
100%
első blikkre önbizalomhiányt mondanék.
2010. okt. 1. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:

mer kis beszari művészlélek vagy. :P Mutasd meg az embereknek, valakinek tetszeni fog, valakinek nem, ez törvényszerű. Ha úgy gondolod hogy elég sok embernek tetszik, és akinek tetszik annak nagyon, akkor adasd ki.


Én egyébként írogattam régen, de úgy vettem észre nem tetszett az embereknek, de nem dőlt össze a világ. Persze minél fontosabb neked az írás annál fájdalmasabb a kritika, viszont akkor annál kitartóbb is leszel és annál többet fogsz tanulni belőle, és így egyre jobb leszel.

2010. okt. 1. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
100%
Rengeteg verset, és regényt, történetet, mesekéziratot írtam, amit Pesten rektoráltak. Kiadatásra kb. 8 irásomat elfogadtak. Nem értem el vele semmit, mert nem volt szponzorom. Még ma is meg vannak az engedélyek hozzá, de kitörölhetem vele a s----met. Viszont megerősített a sok irás. A fondorlatos és olvasmányos gondolatmenetek amit a kéziratokban beleformáltam tovább vitték a pályámat. Nem lettem könyv író, de újságíró igen.
2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem szereted kiadnni másnak mi van benned. Leginkább abból gondolom, hogy az érzelmes résznél jöttél zavarba legjobban. Az zavar, ha elolvassák a könyvedet, akkor mégjobban megismernek. Talán jobban, mint amennyire te szeretnéd. Nem tudsz egy honlapot készíteni, és oda felrakni? Ott ezernyi embertől kaphatnál visszajelzést, hogy milyenek az írásaid, anélkül hogy bárki is tudná, hogy ki vagy. Gondold át az ötletem. Így is zavarna ha olvasnák őket?
2010. okt. 1. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
feltöltesz most egy kis részletet?
2010. okt. 1. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
Egy részletet én is szívesen elolvasnék belőle, ha meg tudod és meg szeretnéd oldani :)
2010. okt. 1. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

zárkózott vagy szerintem

ez olyan lehet, mintha valakinek meg kellene mutatnod a naplódat

szerintem tökre érthető, hogy nehezedre esik megmutatni másoknak

töltsd fel valahova névtelenül, valami fórumra, akárhova, akkor kaphatsz róla kritikát, ha csak ez a fontos

ha meg meg akarod mutatni az embereknek, akkor Bátorság!!

2010. okt. 1. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 A kérdező kommentje:

[link]


itt az eleje :$

2010. okt. 1. 23:10
 10/24 A kérdező kommentje:
jöhetnek még válaszok :)
2010. okt. 1. 23:37
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!