Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam heges a...

Vagdostam magam heges a karom. Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak? Vegyek fel pulovert nyáron.

Figyelt kérdés

Vagdostam magam heges a karom.

Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak?

Vegyek fel pulovert nyáron.


2022. júl. 29. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/86 anonim ***** válasza:
29%

javítások tőlem


szívesen


😂😂😂😂

2022. aug. 1. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/86 anonim ***** válasza:
36%

81,83..True nagyon. Érzem már a fájdalmadat én is, amiről beszélsz. Ez az eset pont olyan esélytelen, mint ahogy ő azt átgondolta fentebb. 🤣🤣


Csípem a humorod.

2022. aug. 1. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 83/86 anonim ***** válasza:
47%

84

Én is a tiéd. Nem egyszer röhögtem ám azon a bizonyos mondaton, hanem minden alkalommal könnyesre röhögöm magam, amikor elolvasom. :))

2022. aug. 1. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/86 anonim ***** válasza:
2022. aug. 2. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 85/86 anonim ***** válasza:
45%

Ez a beszélgetés kezd baromi unalmas lenni mert már semmiből nem áll csak személyeskedésből. Egyébként meg gőzöm sincs ki kicsoda mivel névtelenül trollkodtok. Azon sem lennék meglepve ha egy profilról próbálna több embert eljátszani valaki.

A cikkeidet meg tök feleslegesen linkelgeted ide. Senki nem fogja elolvasni.

Azért javaslom egyszer ezt adjátok elő élőben is normális embereknek. Abban lenne kihívás. A neten trollkodni névtelenül meg arctalanul annyira nem bátor dolog.

További jó önpusztítást kívánok. Javaslom üljetek össze, aztán lehet szép mintákat is vagdosni egymás karjára. Csak jobb a móka társaságban.

A válasszal nem kell fáradni, nem követem tovább a kérdést. De biztos vagyok, hogy úgysem bírjátok ki valamit ide kell majd okádni a végére, hogy legyen egy csepp örömötök, hogy - "jól megmondtuk"- a következő napra is. 🙃

2022. aug. 2. 03:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 86/86 anonim ***** válasza:

85

Naná, h írok. Mégis, mit vártál? 😂😂


Látható módon más emberek válaszolnak egyébként. Kartársam teljesen más stílusban, hosszan válaszol. Én - mivel telóról vagyok és nem vagyok mai gyerek - csak rövidebben írok, na meg én szoktam diszkréten káromkodni. 😂😂


Egyébként PONT LESZ.ROM, h olvasol-e minket.


Én az elején már írtam tökéletesen a témába vágó válaszokat (többet is) és nem sz.rságokat hánytam ide (ti. hogy "így jártál", "mostmár megszívtad", stb.).


De azt látom, h az angol nyelvű cikkek kifogtak rajtad... 🙃

2022. aug. 2. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!