Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam heges a...

Vagdostam magam heges a karom. Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak? Vegyek fel pulovert nyáron.

Figyelt kérdés

Vagdostam magam heges a karom.

Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak?

Vegyek fel pulovert nyáron.


2022. júl. 29. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/86 anonim ***** válasza:
23%
20as, nem is azért csinál ilyet valaki, mert rohadt menő.... nem értheti aki nincs benne, hogy milyen fájdalom van ilyenkor a lélekben, leg szívesebben kifutnánk a világból, kegyetlen fájdalom van belül....
2022. júl. 29. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/86 anonim ***** válasza:
66%
De érthetem. Szörnyű gyerekkorom volt és sok trauma ért utána is. Viszont sajnos azt is tudom milyen az erős fizikai fajdálom. Pont ezek miatt nem vesztem meg, hogy még magamat is bántsam. Ha már senki nem szeret legalább én szeressem magamat. :) És amit érez a falcoló az simán levezethető sporttal is. Bizony az is nagyon tud fájni.
2022. júl. 29. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/86 anonim ***** válasza:
85%
22: de pont ezt mondja a 20-as... hogy lehet "ellenfájdalmat" csinálni úgy is, hogy nincs nyoma...
2022. júl. 29. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/86 anonim ***** válasza:
43%

A te történetednek nem pulóverről kellene szólnia.

Holnap beszélgess el a szerető szüleiddel, és kérj segítséget! És ne halaszd, csak azért ne most, mert késő van, és hosszú beszélgetés lesz, és legalább összeszedheted a gondolataid, pólóban menj ki a szobádból.. Pszichológusra van szükséged, sajnos a hegek nem múlnak el, de a lelkedet tudod gyógyítani.

2022. júl. 29. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/86 anonim ***** válasza:
28%
24, csak abban a helyzetben rohadtul nem érdekel, hogy mi lenne logikusabb... én pl abba reménykedtem, hogy elvérzek a fenébe, nem is rajtam múlt, hogy nem sikerült, nem szimplán fájdalmat akartam okozni magamnak...
2022. júl. 29. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/86 anonim ***** válasza:
36%

Fujjjj, de undorító válaszok születtek, elhányom magam. Főleg hármaska és tizenheteske elmehetnek a büdös p.csába.


25-ös, visszaadtad a bizalmamat az ember(i)ségben.


Kérdező, szólj kérlek a szüleidnek, mutasd meg nekik nyugodtan a sebeidet. Nem kell várnod 29 éves korodig, ameddig az egyik barátnőm takargatta a szülei elől a sebeit. Mellesleg a szülei TÁVOLRÓL sem olyan jófejek, mint amilyennek gondolni lehet őket.


Nemrég megismertem egy 16 éves srácot, ő nemrég vagdosta össze magát alaposan. Az anyukájával jöttek hozzám, pólóban volt, simán látni lehetett.


NEM kell szégyellni. A falcolás olyan dolog, ami csak úgy jön. Akkora a fájdalom benned, hogy a külső sértés némi enyhet ad. (Én is égettem meg a kezem két helyen, egyszer még fiatalon, egyszer már jócskán középkorúan.)


Keress segítséget először a szüleidnél, aztán irány a pszichológus.


És hidd el, a JÓÉRZÉSŰ emberek SOHA nem fognak elítélni, furcsállkodni, lenézni, kigúnyolni. Innen legalább tudni fogod, hogy kivel-kikkel állsz szemben.


Jobbulást!

2022. júl. 29. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/86 anonim ***** válasza:
32%
27, tökéletes válasz, köszönöm.
2022. júl. 29. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/86 anonim ***** válasza:
73%
Hát cica ennek örökre nyoma lesz. Életed végéig a karodon fognak virítani a vagdosás fehér hegei
2022. júl. 29. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/86 anonim ***** válasza:
12- ne érdekeljen a magánéletem ! Ha valaki vagdossa magát nem a tanárok hibája, ők segíteni tudnak rajta a későbbiekben.
2022. júl. 30. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/86 anonim ***** válasza:
82%
Okosak vagytok. Azt hiszitek ez menő? Egy normalis ember nem fog veletek párkapcsolatba lépni. Állásinterjún is hatlamas hatránnyal indultok. Értem hogy fáj a lélek. Tudom milyen. De ezzel csak magatok alatt vagjátok a fát. Menjetek ez sportolni. Az a lelek fajdalmán is enyhít és fajdalmat is tudok okozni magatoknak ha ez kell. Csak nem marad nyoma. Nyilván vagdosni egyszerűbb meg kényelmesebb mint lemenni futni. Instant megoldás. Az vegkepp röhejes hogy még meg is magyarazod a legitimitását. Tök gáz amit műveltek. És a falcolók többsége büszke is rá. Én is ismerek ilyet. Folyton mutogatja hogy foglalkozzanak vele. Szánalmas. Egyebként meg pszichológust is lehetne keresni a gyakorin való síránkozas helyett mert attól hogy a sok vagdosó meg itt erősíti egymást, hogy tök oké amit csinalsz az nem fog megoldani semmit.
2022. júl. 30. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!