Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam heges a...

Vagdostam magam heges a karom. Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak? Vegyek fel pulovert nyáron.

Figyelt kérdés

Vagdostam magam heges a karom.

Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak?

Vegyek fel pulovert nyáron.


2022. júl. 29. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/86 anonim ***** válasza:
22%
10: de miért nem szóltál nekik AZONNAL, mikor bántottak téged az iskolában???
2022. júl. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/86 anonim ***** válasza:
40%

Ki nullázott???

Azt írja, hogy a szülei kedvesek és soha nem bántanák...


Akkor miért nem mert szólni nekik?

2022. júl. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/86 anonim ***** válasza:
33%
Tőled is kérdem, honnan veszed, hogy nekik sem szólt?
2022. júl. 29. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/86 anonim ***** válasza:
32%
14: mert akkor tudtak volna róla, segítettek volna, és nem kellett volna vagdosnia magát...
2022. júl. 29. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/86 anonim ***** válasza:
67%

Ezt el is hiszed? 🤣 ja, nekem is nagyon segítettek....(nem.)

Ritka kivétellel lehet igazad, de ne ringasd magad ilyen tévhitekbe....

2022. júl. 29. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/86 anonim ***** válasza:
70%
Nem tudom a karod melyik részén van. Vegyél contratuvex krémet a patikában ha nem olyan durvák talán segít. Ha nagykorú leszel a tetoválast ajánlom. Addig meg valami kendőt is ráköthetsz vagx ragtapaszt. De nekem ebből a kiírásból az a gyanúm, hogy még ott tartasz, hogy büszke vagy rá. A városban szerintem a kutya sem nézi a karcolásokat a kezeden pláne nem tesznek megjegyzéseket. Ha fél éves akkor nem olyan látvanyos, hogy egy séta soran felkeltse az emberek érdeklődésér Bocsi de ez idegenekenek annyira nem érdekes. Viszont később barati tarsaságban parkeresesnél meg munkahelyen is nagy hatranyod lesz ebből. Megbelyegzed saját magadat. Nagy butaság.
2022. júl. 29. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/86 A kérdező kommentje:
17/17 csuklomtol a könyökömig egész karom heges
2022. júl. 29. 20:40
 18/86 A kérdező kommentje:
Hegek már kifehéretek de mély vágások
2022. júl. 29. 20:42
 19/86 anonim ***** válasza:
89%

"Ügyes vagy". Jól elintézted magad. Plasztikai sebész vagy tetoválás. És ez a szüleidnek eddig nem tűnt fel? Érdekes.

Komolyan nem értem ha valakit bántanak az miért bántja még önmagát is? Fajdalmat okozhatsz azzal is ha elmész futni vagy tornázol. Csak annak nem marad nyoma. Ez nem menő.

2022. júl. 29. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/86 anonim ***** válasza:
77%

20: pont ezt nem értem én sem...


Simán lehet durva fájdalmakat okozni extrém sportolással is... Aminek nulla nyoma van...

2022. júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!