Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam heges a...

Vagdostam magam heges a karom. Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak? Vegyek fel pulovert nyáron.

Figyelt kérdés

Vagdostam magam heges a karom.

Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak?

Vegyek fel pulovert nyáron.


2022. júl. 29. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/86 anonim ***** válasza:
45%
40 nyilván én vagyok a buta aki megoldani igyekszik a problémáit mem még nagyobb bajt okozmk magának. Te meg az okos aki életre szóló hegeket gyárt a karjára.
2022. júl. 30. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/86 anonim ***** válasza:
26%

41

Megismétlem: nem vagdosom magam és soha nem is tettem.


A diagjaimat meg nem sorolom fel neked, de sztem bőven kenterbe verlek a vacak kis szar PTSD-del.

2022. júl. 30. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/86 anonim ***** válasza:
37%

42

Beakadt a lemmez? 🤣🤣😂😂


Nem vagdosom magam.

2022. júl. 30. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/86 anonim ***** válasza:
0%
* lemez
2022. júl. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/86 anonim ***** válasza:
31%
43 ugye egyáltalán nem zavar, hogy nem neked szólt a válasz. Kenterbe versz a vacak ptsdmel? Elég súlyos bajok vannak ha már versenyt csinálsz abból kinek rosszabb. Legyen neked rosszabb, mit érdekel engem és azért küzdök, hogy jobban legyek nem azért hogy sajnáltathassam magam mindenhol. Lerí rólad hogy ez a cél. Figyelemfelkeltés mert mást úgy látszik nem tudsz felmutatni. Tájékoztatlak, hogy nem teljesítmény ha valakivel rossz dolgok történtek és nem leszel "valaki" attól hogy szenvedsz. Nagy képzavar van a fejedben
2022. júl. 31. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/86 anonim ***** válasza:
27%
Vannak "diagjaid"? :D Az a vicces hogy még büszke is vagy rájuk.
2022. júl. 31. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/86 anonim ***** válasza:
57%
Ha már fél éves akkor az tényleg csak heg, nem nyílt seb, szóval nyugodtan kend be alapozóval, csak figyelj rá hogy mindkét karodra tegyél, és egészen a könyöködtől a csuklódig, különben nem hihető. Ha nincs, bármelyik dm-ben tudsz venni, vagy a barnító krém is hatásos. Jahhjjj drága Istenem előre érzem hogy le leszek pontozva a sárga földig amiért a kérdésre válaszoltam...
2022. júl. 31. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/86 anonim ***** válasza:
36%

46, 47


Igen, mi ilyen szavakat használunk, hogy diag, bipol, skizo, bordi. De te honnan tudnád pidzsint (tolvajnyelvet, szlenget), ha csak egy sz.ros PTSD-d van? 😂😂

2022. júl. 31. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/86 anonim ***** válasza:
0%
* a pidzsint
2022. júl. 31. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/86 anonim ***** válasza:
0%

48

Dehogy leszel lepontozva. Tök jót írtál. Remélem, a kérdező is látja vagy látni fogja... miután szanaszét basztatták ignoráns barmok.

2022. júl. 31. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!