Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam heges a...

Vagdostam magam heges a karom. Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak? Vegyek fel pulovert nyáron.

Figyelt kérdés

Vagdostam magam heges a karom.

Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak?

Vegyek fel pulovert nyáron.


2022. júl. 29. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/86 anonim ***** válasza:
0%

31

Te vagy a szánalmas. És még hozzá gonosz, buta és rossindulatú.

2022. júl. 30. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/86 anonim ***** válasza:
0%

29

Most boldog vagy???


Belerúgtál vkibe csak mert ismeretlenül megteheted?


Egy kammaszba, aki még nem felnőtt?


Gratulálok.


Söt fekete lelked lehet... Szánlak.

2022. júl. 30. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/86 anonim ***** válasza:
0%
* rossZindulatú
2022. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/86 anonim ***** válasza:
0%
*kamaszba
2022. júl. 30. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/86 anonim ***** válasza:
44%

32 Sajnálom ha fáj az őszinteség az meg hogy kamasz vagy ne legyen már mentség mindenre. De nem baj majd vágsz két újjabb heget magadon és azzal meg is oldodott a probléma. A rekciódból látszik 33 hogy milyen szinten vagy elkényeztetve. Valami nebants virágnak kepzeled magad akinek jár a fejsimogatás mert hülye volt. Hát nem jár. Nem vagy már gyerek. Ideje felelősséget vállalni a tetteidért. Nekem tök mindegy nem én k@rom el az egész életemet.

Nálunk is volt egy gyakornok lány a munkahelyen aki vagdosta magát meg nyomkodta a csikket a karján. Úgy hívta mindenki, hogy a pszicho Kati. Senki nem akart vele kettesben maradni és nem is vettek fel dolgozni a gyakorlat végén. Ha önként akarjátok megbelyegezni magatokat csak hajrá. Előre szólok a tarsadalom nem elfogadó és kiveti magából azt aki kárt tesz önmagában.

2022. júl. 30. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/86 anonim ***** válasza:
44%
És nagyon nagyot tévedsz az én lelkem egy kicsit sem sötét. Épp segíteni próbálok neked öcsi mert az nem fog észre téríteni ha valaki megdicsér meg babudgat egy kicsit mert megint összevagdostad magad. Izelítőt kaptál mi a társadalom veleménye a cselekedetedről. Ezt fogod kapni mindenhol. Ha nem tetszik keress más eszközt a lelki problémáid levezetésére. Vagy vállald a kritikát. Ennyi. Üdv a szappanbuborékodon kívüli világban.
2022. júl. 30. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/86 anonim ***** válasza:
37%

36

Fuh, mondom, h buta vagy, mint a tök. Soha életemben nem vagdostam magam. Csak tudod bennem van empátia. Majd nézd meg a jelentését a szótárban. 😂😂

2022. júl. 30. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/86 anonim ***** válasza:
0%

37

Középkorú nő vagyok, de rá se ránts.

2022. júl. 30. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/86 anonim ***** válasza:
0%

Mondanám, h kívánom, h saját bőrödön tapasztald a stigmát, a kirekesztést, a gyógyíthatatlan lelki sebeket, de k.rva jófej vagyok és nem kívánok ilyeneket neked.


De a sötét lelked, rosszindulatod és mélyen gyökerező megingathatatlan butaságod épp elég neked.


Sajnálni tudlak csak.

2022. júl. 30. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/86 anonim ***** válasza:
33%
Sajnálj nekem tök mindegy. PTSDm van és kicsit nagyobb problémáim mint neked mégsem bántom magam. De képzeld ,hogy nagyon okos vagy és keress mindig legitimitást a vagdosásra. Ez a legegyszerűbb megoldás
2022. júl. 30. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!