Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Vagdostam magam heges a...

Vagdostam magam heges a karom. Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak? Vegyek fel pulovert nyáron.

Figyelt kérdés

Vagdostam magam heges a karom.

Edig piloverbe voltam ami takarta a hegeget ma felvetem rövid újju polot és sokat meg nézték a városba és kibeszéltek mit csináljak?

Vegyek fel pulovert nyáron.


2022. júl. 29. 14:54
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/86 anonim ***** válasza:
37%

61

Ez egy tök jó válasz volt és itt "Holnaptól csak úgy kelhetsz fel, hogy jól érzed magadat a bőrödben és a triggereket lekezeled, mint apu anyut egy taslival." hangosan felröhögtem.


Jó ember vagy, maradj mindig ilyen tiszta és jólelkű. 😘

2022. aug. 1. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/86 anonim ***** válasza:
33%

61 Nagyon jót röhögtem. :D Szerencsére normális emberek vesznek körül. És megnyugtatlak az IQm is átlagon felüli. :D viszont tudatosan kerültem minden gyagyás klubbot ahol az emberek egymás fejét simogatják az elkövetett hibáik miatt, dédelgetik a traumáikat és büszkék a diagnózisaikra. Ebből nem fogtok így kijönni SOHA. Esélytelen.

Mondhatsz rám nyugodtan kígyót békát ez maxiumum rólad mond el kritikát és nem válik valóságga. Elhiszem, hogy fáj az igazság de vagy szembenézel vele vagy maradsz a gödör mélyén. Nekem tök mindegy ki hogy vagdossa szét a karját meg teszi tönkre még jobban az életét. Az enyém javul ha lassan is. És nem kell hozzá se penge se legális drogok.

2022. aug. 1. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/86 anonim ***** válasza:
100%

63

Hány éves vagy?


Könnyen romolhat még az állapotod, én 31, 38 és 44 évesen lettem diagolva (különböző dolgokkal).


A PTSD-re pszichoterápia kéne neked. A gyógyszer más betegségeknél fontos.


Nem a 61-es voltam.

2022. aug. 1. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/86 anonim ***** válasza:
27%

61 vagyok

Te mirol beszelsz 63, milyen godor melyen? Nem is ismersz. 🤣 Sose voltam meg a godor melyen, tok sokmindent ertem eddig el a helyzetemhez kepest. magas iqm az nekem is van, legjobb szakmaban dolgozok. Persze ez semmit nem mond el, mert az eq is fontos, meg mas dolgok. En csak kiemeltem viccbol egy tanulmanyt, amit olvastam. De nem sikerult venned a poent, mert nem ignoraltad. Lattam mar fos alakokat 2 diplomaval nulla erzekkel emberek irant, mondjuk ok korbe is veszik magukat hasonlokkal es megragadnak a kis berkukben. Amugy te most azt mondod, akinek betegsege van az a godor melyre jutott instans?

Masik ha annyira nem erdekel, akkor miert olsz ebbe ennyi energiat es nyomod ide a velemenyedet? Latod nem fogadott be senki. Masik hogy en nem azt mondtam, hogy simogatni kellene masnak a fejet. De ugye tudod, hogy a lecseszes meg a dicsergetes kozott meg van egy atmenet,igaaz? es azt hogy a terapeuta meg az orvos se all le leb*szni senkit sem? Ergo most te azt mondod, hogy a szakemberek is gyagyasak....vagy tevedek?😀 Erdekes vagy nagyon, nem tudsz kontrollt talalni. Remelem amugy teged diagnosztizaltak is ptsd-vel nem csak ilyen ondiagnosztizalt tipik gyakoris vagy. Figyelj oda magadra nagyon, meg hogy milyen vitaba allsz be, ne huzd fel magadat feleslegesen. A terapia meg tenyleg szukseges ptsd-re,mint ahogy az elozo irta, nem mulik el magatol.

Ja meg szivesen a dopamin bombat, elkell ha beteg az ember.



#62 Koszii, igyekszem megmaradni ilyennek.❤

2022. aug. 1. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/86 anonim ***** válasza:
0%
*instant
2022. aug. 1. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/86 anonim ***** válasza:
14%

61. Az emberiség nem az elmúlt 100 évben született mióta van pszichoterápia. Előtte is átéltek borzalmakat és ment tovább az életük.

Nem mindenhez KELL pszichoterápia. Óriási tévedésben vagy ha azt hiszed.

A terapeutákról inkább nem fejteném ki a véleményem. De javaslom hallgass egy kis Csernust. Még hogy nem b@sz le senki? :D

Én megmondom azt amit gondolok.

Ha nem tetszik akkor görgess tovább.

Amit itt előadtok abból meg nagyon sokat lehet tanulni milyenné ne váljon az ember soha.

De vettem a poénod mint írtam jót nevettem a mondológodon.

Azért ne magadból indulj ki mindig. Engem teljesen hidegen hagy mit magyaráz és mit gondol rólam a gyakorin egy tök ismeretlen ember.

Azért nem kicsit keveredsz ellemtmomdásban önmagaddal. Önmagamat diagnosztizáló gyakorisnak nevezel, majd előírod számomra a kötelező terápiát a fotelból. Szerintem egy doboz gyógyszert is írj fel, az a biztos. :D

2022. aug. 1. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/86 anonim ***** válasza:
0%

64. Ha nincs újabb trauma akkor nincs mitől romoljon az állapotom.

És nem akarok róla beszélgetni senkivel. Semmi értelme. Nem értheti egy olyan ember aki nem élt át hasonlót. Én sem érteném. Bár nem vagyok hívő ember de ahhoz tudnám hasonlítani mint mikor Jézust körbevették a tanítványok az utolsó vacsorán. Hiába volt a szerettei között mégis teljesen egyedül volt. Amit érzett azt senki nem tudta átérezni senki nem tudott a fájdalmában, félelmében osztozni. Ez egy olyan tanítás ami segít abban, hogy az ember elfogadja, hogy mindenkinek van egy keresztje és azt neki kell egyedül vinni. Nincs segítség de könnyebb ha tudod, ez teljesen normális és elfogadod, ha tiltakozol sokkal nehezebb. Ez van. :)

2022. aug. 1. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/86 anonim ***** válasza:
36%

Persze, hogy megy tovabb mindenkinek az elete, senki nem mondta h megall. Te mondod, hogy a godorben vagyok, mikozben nem vagyok.

De amugy nem tom, vannak erre statisztikak, hogy egyre tobb a mentalis beteg ember, mert nem a mai vilagra van kitalva az emberi agy. Ezt tobb pszichiatertol hallottam mar.

Nem feltetlenul a multbol kell meritkezni, hogy a mai helyzeten itelkezzunk. Ma mar masmilyen a vilag, de jah ma is megy tovabb az elete mindenkinek.


Nem irtam olyat, hogy mindenkinek terapia kell. Bar amugy senkinek nem artana az tuti, pszichologusok szerint. De nem ertem miert kell ram fogni, hogy ezt mondtam, mikor sehol nem allitottam ilyet.



Na akkor hasonlitunk, mert engem is hidegen hagy, h egy anonim helyen milyen kep jon le rolam, meg szerintem mast se erdekel.


Csernus helyett mast szoktam hallgatni, de koszi az ajanlast.

Amugy akkor teged le lehet cseszni azert, ahogy a ptsd-d manifesztalodik? (na nem azert kerdem, mert erre nincs sajat valaszom, hanem csak a te gonsolkodasmodod erdekel.)


Kolcsonosen beloled is sokat lehet tanulni ne aggodj.



Jaa a terapiat azert mondtam, mert kb. ez a hivatalos kezeles ra, a pszichoterapia. Csak ezt mondtam. De jo, ha te ezt elveted akkor elveted. Nyugi nem irtam kotelezoen elo. Csak erdekelt, hogy erre te hogy reagalsz. de kezd ugy lejonni, hogy lehet neked nincs is nagy problemad, foleg ha nem kell hozza szakemberes segitseg. ergo magad megoldogatod, nem megy az eletminoseged ra. Tehat te nem ertheted annak a helyzetet, akinek a betegsege olyan, hogy pont abban gatolja hogy tegyen valamit, mint pl egy klinikai depresszio. de akar mondhatnam a generalizalt szorongast is.

2022. aug. 1. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/86 anonim ***** válasza:
54%

Na 68, ha nem erezheti at senki a te fajdalmadat, akkor te hogy a rosebbe tudod mas fajdalmat aterezni es venni az erot, hogy eliteled,hogy pszicho kati meg stb? szemen kopted kb. sajat magadat most.

61

2022. aug. 1. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/86 anonim ***** válasza:
29%

67, 68

Te egy megkeseredett, nulla empátiával rendelkező, önutáló, végtelenül magányos méregzsák vagy, aki ráadásul Csernust hallgat... és élből elutasítja a terápiát meg a gyógyszert és megtagadja a sorstársait. Szomorú. 🥶

2022. aug. 1. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!