Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatod a H1N1 védőoltás?

Beadatod a H1N1 védőoltás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:57
 211/221 anonim ***** válasza:
87%
Kedves előző!Sürgősen keress fel egy pszichiátert,ne félj nem fog chippet adni!Az Árpád sávos zászlód hagyd kint a váróban!Kis lépés lesz neked de nagy lesz az emberiségnek!!
2009. dec. 13. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 212/221 anonim ***** válasza:
60%

"huje"

Hát pontosan az ilyenek miatt van annyi hülye.

2009. dec. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 213/221 anonim ***** válasza:
76%
14.01!Jobbnak képzeled magad másoknál?Most megmutattad a JOBBIK oldalad te szerencsétlen fogalmatlan antiszemita hülye!Csodálom,hogy írni tudsz vagy megkértél valakit?Neked biztos van chip az agyadba a bajtársaid belerakták!Mit zsidózol itt te félnótás??
2009. dec. 16. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 214/221 anonim ***** válasza:
67%
IGEN!!! És mostantól már nem érdekel az egész, én bevagyok oltva és kész.
2009. dec. 16. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 215/221 anonim válasza:
68%
Én 2 hete kaptam meg Angliában, most éppen azért vagyok betegállományban, mert elkaptam. Azt mondják, hogy engem azért nem visel meg annyira, mert hogy be vagyok oltva. Ha nem kaptam volna meg akkor biztos rosszabbul lettem volna. A lényeg, ha meg is kapod, legyél tudatos! Sok tea, C vitamin, Tamiflu tabletta,rendszeres étkezés, és szigoruan pihenés. És persze fájdalom csillapitó. Nem szabad pánikolni!Nekem ez vált be!
2009. dec. 17. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 216/221 anonim ***** válasza:
27%
Én beoltattam magam. Semmi mellékhatást nem tapasztaltam, jól vagyok (30/l)
2009. dec. 23. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 217/221 anonim ***** válasza:
41%
Nem, rettegek a tűtől, ráadásul rendkívül kicsi az esély arra, hogy elkapjam, a városunkban még senkise betegedett meg és van olyasmim, hogy immunrendszer. Persze, ha az orvosom azt mondja muszály beoltassam magam beadatom.
2010. jan. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 218/221 anonim válasza:
20%

Igen! Nem csak magad miatt, hanem mások miatt is! Hogy megelőzzünk egy esetleges komoly járványt.

Veszítenivalója nincs az embernek, ha beoltják.

Valahol megértem, hogy az emberek kezdik mindenkiben bizalmukat veszteni, és akkor jönnek elő az ilyen mizériák. De a himlő elleni védőoltásban miért nem kételkednek ők? Mondjuk olyanok is vannak...

2010. febr. 25. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 219/221 anonim ***** válasza:
85%
Van akinek az a heppje, hogy majd kimozogja a szervezete, miért nyomna ő bármit is a szervezetébe, megoldja az magától. Ez igaz szerintem is, de beoltattam magam. Azért mert kénylemes, nem kell kifeküdnöm semmit ha esetleg úgy alakulna. Kocsival is szeretek járni, mert kényelmes pedig tudom hogy a szervezetem elbírná a gyaloglás, de hát ez fejlődés. Valaki vagy kihasználja vagy nem, szerintem.
2010. febr. 25. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 220/221 anonim ***** válasza:
15%
B@rmok,adassátok beeee!!:D Milyen járvány volt amúgy???Észre se vettem:P
2010. febr. 25. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!