Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatod a H1N1 védőoltás?

Beadatod a H1N1 védőoltás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:57
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯
 141/221 anonim ***** válasza:
84%
Ez jó volt:-)))!
2009. nov. 17. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/221 anonim ***** válasza:
100%
Előző:egyetértek.Nem tudom miért érdekelne bárkit is a nagyvilágban, hogy én hol veszem a tejet, és hogy mit főztem ebédre :-)
2009. nov. 17. 07:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 143/221 Középút ***** válasza:
66%

Vannak üldözési mániás személyek, de ez nem jelenti azt, hogy nincsenek üldözők.

Ez a csippes elmélet eleve sci-fi. Eredendően úgy gondolták, hogy a jövőben egy chip fogja majd tartalmazni az emberek adatait helyettesítve a személyit, bankkártyát és TB kártyát, tehát egy átfogó azonosító lesz. Aki viszont ellenáll az ki lesz rekesztve a rendszerből.

Semmiképp nem lehet alkalmas egy ilyen chip nyomkövetésre, mert nem lehet akkora energiaforrást csatolni hozzá ami szükséges ahhoz, hogy olyan erős jelet sugározzon amit műholdak érzékelnek.

Amiért ez egy kolosszális nagy hülyeség az nem zárja ki háttérhatalmak létezését amiket a történelem is igazol. Mindig is voltak és lesznek összeesküvések, puccsok és titkos szervezkedések. A világkormányzás bizonyos formában már javarészt megvalósult: Pénz az úr és a pénz urai (FED) gyakorlatilag világkormányt jelentenek. Hogy előbb-utóbb beleszólnak-e a népesség számának szabályozásába az csak azon múlik, hogy mit hoz az érdekük. A háborúk kiprovokálásával több legyet ütnek egy csapásra (Hadiipar, üzemanyag, népességcsökkenés, hatalmi átrendeződés, újjáépítési hitelek), csodálkoznék, ha most más eszközt használnának. Ha mégis akkor annak több célt kell teljesítenie. Menyivel viccesebb lenne egy ilyen háttér hatalom részéről, ha most csak tesztelné a reakciókat és a mostani reakciók és forgatókönyv alapján a közeljövőben elindítana egy valóban gyilkos járványt, hisz pont az ellenségeik lázadnak az oltás ellen :-))

Hogy választ is adjak, családom egy részének beadjuk az oltást és nagy valószínűséggel semmi bajunk nem lesz.

2009. nov. 17. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/221 anonim ***** válasza:
84%
Én az oscillococcinumot választottam és az ANTSZ fertőtlenítő csomagját..azztán meglátjuk
2009. nov. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 145/221 anonim ***** válasza:
69%

Kicsit sok zeitgeistet néztél szerintem... :)

Amúgy az a személyi adats chip egyrészt nem adható be oltáson, bőr alá kell ültetni, másrészt nem képes önálló tevékenységre, szupán adatokat tárol és külső egységgel ezek az adatok módosíthatóak rajta. Kábé mint a bankkártyákon a fémlap.

Hollandiában amúgy jópár szórakozóhelyen már ez a beléptető, tökéletesen bevált.

Nekem semmi bajom nem lenne vele, legalább nem kéne folyton azon stresszelnem, hogy elvesztem a pénztárcámat.

A nagy összeesküvéselméletek pedig önmaguk csapdájába esnek. Ha tényleg létezik egy világot irányító hatalmas, mindenek felett álló erő akkor azt tényleg néhány nyikhaj senki blogger leplezné le? Tényleg nem tudnának halálos vírust fejleszteni, ha azt akarnának? Tényleg bármit el tudnának érni, de azt nem, hogy az oltás kötelező legyen? Tényleg nyomi mikrocsippekkel akarnának minket irányítani, amikor zsoldoshadsereggel is megtehetnék sokkal olcsóbban és hatékonyabban? Az összeesküvéselméletekhez a legfontosabb tulajdonság a kritikus gondolkodás hiánya. Amit egy vérbeli konteós el akar fogadni, azt egyértelműen sántító, alaptalan "érvek", rosszabb esetben hazugságok (ilyen a zeitgeist) alapján is elfogadja, ami pedig az ő világképébe nem illeszkedik arról akárhány és akármilyen hitesel forrást kap azt mondja, hogy "ezt az összeesküvők hamisították".

2009. nov. 17. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/221 Középút ***** válasza:
100%
20:33 -es jópofán állítottad össze az észrevételedet. Én nem vagyok oltás ellenes, de abban hibásnak vélem a gondolatmenetedet, hogy kizárod az oltásba rejlő érdekeket. Még egyszer hangsúlyozom, hogy nem hiszek a mostani oltás veszélyében, de logikailag egy végérvényesen lebetegített ember jó üzlet lehet, nem is szólva arról, hogy a népesség csökkenés igenis globális érdek, legfeljebb az érthetetlen, hogy miért kezdenék Ukrajnában....
2009. nov. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/221 Középút ***** válasza:
84%
T 11:00 -es beíró. Nem lehet, hogy a két véglet közt van az igazság? Nekem is röhögnöm kell néha egy-két hajmeresztő elméleten, de azért nem hiszem, hogy akinek hatalma van az ne élne vele, ahogy az újkori politikusokról nem hiszem, hogy az egyéni érdekeik fölé helyeznék az országuk érdekeit.
2009. nov. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 148/221 anonim ***** válasza:
84%

12:33 - pont ez ad táptalajt az összeesküvéselméleteknek, de aztán ennél tovább nem is jutnak a helytálló érvekkel:


Beteg ember gazdasági érdek - persze, de könyörgöm, 120millió teszten, vizsgálaton átmegy minden egyes vegyszer, gyógyszer, mielőtt engedélyezik. És tényleg bármilyen hihetetlen egy profitorientált cég nem velejéig romlott. Attól még, mert nekem úgy lenne a legjobb, ha agyoncsapnám az utcán az embereket és elvenném a pénzüket mégse teszem ezt. Olyan elképzelhetetlen a számodra az, hogy a gyógyszeripar így is baromi jól megél, nem fog elkezdeni népirtani meg lebetegíteni?

Ráadásul a gyógyszeripar bevételének nagyja (legalább 95%a) pont a tehetős, relatíve egészséges emberektől származik, akik veszik az antidepresszánst, a nyugtatót, a multivitamint, a fogyókúrás szutykokat, a kozmetikumokat.

Kicsit gondolkodjál tovább annál, hogy "húú ez biztos nagy biznisz nekik". Az oltás elsődleges célközönsége az fiatal, életerős szervezetek. Ha fogyatékossá teszik az összes ilyen (gyk. dolgozó) embert, akkor az nem fog pénzt keresni, miből fizetné a kezelést? Fizeti neki az állam? Ha az összes dolgozó embert nyomorékká tette a gonosz gyógyszergyár akkor az államnak honnan lesz pénze?

Szóval nem hiszem, hogy a mostani bevételeinek 95%át kockára tennék egy 2 perc gondolkodással is száz sebből véreztethető elméletért.

A népirtás meg amúgy kinek is érdeke, mi ez a hülyeség? Több ember--->több fogyasztó, a népirtás, mint érdek már a legelső pillanatban meg van fúrva.

Továbbá ha ilyen céljaik lennének miért nem kötelező az oltás? Egyáltalán miért szaroznak oltással, egy délután alatt összehozhatnának egy olyan vírust, ami kiirt egy fél országot.

Továbbá nézzük meg a történelmet. Amíg nem volt modern gyógyszeripar addig csomó újszülött halt meg diftériában, szamárköhögésben, mumpszban, kanyaróban, himlőben, aztán jöttek az oltások és láss csodát ezek a betegségek szinte megszűntek létezni. Ahol persze elég erős lett ez a "csúnyagonosz multi gyógyszercégek meg akarnak ölni az oltással" hiszti és a politika teret engedett neki ott nem kötelezőek egyes oltások és vissza is került a halálozási statisztikára ezek a betegségek. Lásd Hollandia esete a kanyaróval.

2009. nov. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/221 anonim ***** válasza:
100%
12:41 - persze, hogy így van, de ez nem "a kettő között" van, hanem a valahol az ideális elképzelés és a zeitgeist féle fantazmagóriák meg a mikrocsipes zsidók közötti út egyszázadánál szerintem. Minden szentnek maga felé hajlik a keze, ahogy azt mondani szokták, ez egy alapvető igazság.
2009. nov. 17. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/221 anonim ***** válasza:
100%
12.33!Próbálok jópofán hozzáállni mert túl nagy már a feszültség a téma körül.Érdekek pedig,ahogy írtam a másik oldalon is vannak(A barátnőm gyógyszertárat vezet,meglepődnél)Különben meg egyik oldal sem győzi meg a másikat és nem is kell,hogy meggyőzze de ez a sok összeesküvés elmélet már az agyamra megy.Nem kell oltatni ez itt a lényeg.Szabadon dönthetünk és döntünk is.Túl van ez már bonyolítva!Már csak egymást idegesítjük vele!Szerintem elég már úgy is mindenki döntött. Jó egészséget és kellemes babavárást kívánok!
2009. nov. 17. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!