Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Beadatod a H1N1 védőoltás?

Beadatod a H1N1 védőoltás?

Figyelt kérdés
2009. szept. 29. 17:57
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯
 111/221 anonim ***** válasza:
100%
50-50 százalék nekem azt jelenti hogy két válasz lehetséges vagy igen vagy nem.Mindkettő felé vagy vannak érvek vagy egyikhez sincs.De ha arra hajlana hogy nem az már 49-51 lenne.isten hozott a matematika világában.
2009. nov. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/221 anonim ***** válasza:
78%
még nem tudom.....DE nem értem,ha valóban akkora járványról van szó,akkor a kormány MIÉRT nem KÖTELEZI a lakosságot az oltás beadására??????
2009. nov. 13. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/221 Középút ***** válasza:
66%

00:15 írója vagyok.


Az 50-50% szimbolikus kiindulópont volt, sajnálom, hogy a a poénos "vagy beadom vagy nem" kiegészítéssel ezt nem sikerült eléggé érzékeltetnem.


00:40 beírásban legjobban az ragadott meg, hogy amennyiben létezik huncutság (nem, vagy nem csak chippekre gondolok, mert ha van huncutság azt mi nem biztos, hogy képesek vagyunk kitalálni) akkor aki(k) ilyen dolgot össze tud(nak) hozni az(ok) valóban kötelezővé oltásként dobnák be. Ez a gondolat valóban alaposan lefaragja a saját "2"-es serpenyőmet.

07:59 -nek pedig javasolom, hogy mielőtt az összeesküvés elméletek ellen érvel, ismerje meg azokat. Az oltás mellőzése mellett érvelők nem a hazai kormány, hanem egy az országok felett álló manipuláns csoport (szuperkormány, háttérhatalom, világkormány) eszközét vélik felfedezni az oltásban (chip, immunrendszer gyengítés stb fikciókkal) Ha létezik ilyen hatalom és annak lehetősége van ilyen összetett játékot játszani akkor (lásd 00:40) kötelezővé is tehették volna. Tehát ha létezik egy ilyen világkormány ami a világ lakosságát készül csökkenteni akkor fordítottan teszi, valóban elindít egy világjárványt, az ellenanyagról pedig meggyőzi az gyanakvókat, hogy abban valami huncutság van így pont az "ellenségei" nem oltatják be magukat :-))

2009. nov. 13. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/221 anonim ***** válasza:
69%

Nem érdeke a kománynak az egészséges társadalom???

mert akkor gondolom kötelező tennék...

2009. nov. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 115/221 anonim ***** válasza:
72%
Mernék kötelezővé tenni, akkor meg az lenne a baj!Ha meg nem lenne oltóanyag, akkor szintén szidnátok az államot,hogy hagy titeket megpusztulni!Ez már csak ilyen magyar virtus....
2009. nov. 13. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 116/221 anonim ***** válasza:
74%
ELÉG volt,egy ország mondja,hogy ELÉG!!:XD
2009. nov. 13. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 117/221 anonim ***** válasza:
66%
miből?
2009. nov. 13. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 118/221 anonim ***** válasza:
84%
A beadatom nem adatom vita műsorból!Egyik tábor sem tudja meggyőzni a másikat.Ez csak 1 meddő vita.Elég volt én is azt mondom!!Adassa be aki be akarja és ne adassa be aki ellene van!Ennyi!
2009. nov. 13. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 119/221 anonim ***** válasza:
84%

8:58 - a statisztika csak azt könyveli el h1n1-esnek akiből kimutatták a vírust. Ilyenből Magyarországon pár száz van csak, nem emlékszem a pontos adatra.

Mint ahogy h1n1 halottnak is csak azt knöyvelik el, akinek a halálában szerepet játszott a h1n1 vírus is. Ilyenből eddig 7 van.


10:31 - sajnos egy vírus túl apró, egyszerű teremtmény ahhoz, hogy növényi hatóanyagokkal meg lehessen hatni, növényekkel harcolni csak sejt szinten lehet. Az egyetlen hatékony megelőzés vírusfertőzés ellen a szervezet saját immunreakcióját indukáló védőoltás, ezt már az 1900as évek óta tudjuk jól és ez azóta se változott, bármelyik középsulis biológiakönyvben is elolvasható.


11:28 - demokrácia van, az emberek nehezen tolerálják az ilyet. Látod, még egy önkéntes oltás is milyen ellenszenvet vált ki sokakból. Sok országban poltikai vitatéma az, hogy eltöröljék a jelenleg kötelező oltásokat is (diperte, járványos gyermekbénulás, himlő, kanyaró, satöbbi).

Sajnos a demokrácia alapvetése, hogy a kormány bármit csinál az elégedetlenséget fog kiváltani az emberekből. Ez pártoktól független, általános jelenség minden demokratikus államban. Magyarországon is így volt ez jobbos és balos kormányzás esetén is és kötve hiszem, hogy ez belátható időn belül megváltozna.

2009. nov. 13. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 120/221 anonim válasza:
33%
én megkaptam tegnap és még élek! :)
2009. nov. 13. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!