Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tehát ezzel állunk szemben? A...

Tehát ezzel állunk szemben? A tudósok, védve a tudomány hírnevét és presztízsét, egész egyszerűen úgy döntöttek, hogy tagadják a laboratóriumi eredetét a Covidnak?

Figyelt kérdés

Ezek a tudósok akiket úgy bevédünk? Akik állítólag az érdekeinkben cselekednek és legjobbat akarják a népnek? Közönséges hazudozók és nagy valószínűséggel a pénzesekkel fújnak egy követ?


[link]


2022. jan. 13. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 81/84 anonim ***** válasza:
100%

"Már bocs de nem neked válaszoltam azzal hanem egy másik személy korábbi írására."

Tudom, de ettől még ugyanúgy értelmetlen volt amit írtál, én pedig erre hívtam fel a figyelmed.

2022. jan. 23. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 82/84 A kérdező kommentje:

81


Mit nem értesz?


Egyszerűen:


A kérdése az volt, hogy miért nem az ezotériára írom a konteóim (azt feltételezve, hogy én is konteónak tartom amiket írok)


A válaszom pedig az volt, hogy semmi köze hozzá.


Mostmár kicsit tisztább?

2022. jan. 23. 19:36
 83/84 anonim ***** válasza:
100%

"A kérdése az volt, hogy miért nem az ezotériára írom a konteóim (azt feltételezve, hogy én is konteónak tartom amiket írok)



A válaszom pedig az volt, hogy semmi köze hozzá"


Így van. Én pedig pontosan erre az értelmetlen állításodra írtam a korábbi válaszom.

Tényleg nagyon nem vagy képben...

2022. jan. 23. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 84/84 A kérdező kommentje:

83


Oké, játszuk ezt.

Bevetted a mai gyógyszereket? Mert úgy néz ki nem.

2022. jan. 23. 19:56
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!