Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Tehát ezzel állunk szemben? A...

Tehát ezzel állunk szemben? A tudósok, védve a tudomány hírnevét és presztízsét, egész egyszerűen úgy döntöttek, hogy tagadják a laboratóriumi eredetét a Covidnak?

Figyelt kérdés

Ezek a tudósok akiket úgy bevédünk? Akik állítólag az érdekeinkben cselekednek és legjobbat akarják a népnek? Közönséges hazudozók és nagy valószínűséggel a pénzesekkel fújnak egy követ?


[link]


2022. jan. 13. 09:14
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 A kérdező kommentje:

39


Esetleg sikerült átnézned azt a hivatalos forrást amit belinkeltem vagy marhára hidegen hagynak a tények téged (is)?

2022. jan. 21. 11:26
 42/84 sadam87 ***** válasza:
100%

Igen sikerült. Arról van szó, amiról 10. válaszomban leírtam: pár egészségügyi vezető és kutató ötletelése. Ami nincs benne:

1. A labor-eredet bizonyítéka.

2. annak bármi bizonyítéka, hogy összeesküvéselméletnek kiáltotta volna bárki ki a labor eredetet.

2022. jan. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:
100%

"Esetleg sikerült átnézned azt a hivatalos forrást amit belinkeltem vagy marhára hidegen hagynak a tények téged (is)?"

Továbbra sem a forrásoddal volt a probléma, hanem az önkényesen mögémagyarázott összeesküvés elméleteddel.

2022. jan. 21. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 A kérdező kommentje:

43


De van annál tisztábban látható összeesküvés mint amikor a világ vezető egészségügyisei úgy döntenek, hogy a labor-eredetről direkt nem beszélnek, holott azt tartották a legvalószínűbbnek?


Ez kb mint, hogy tudom ki lopta meg a kollégám de direkt nem beszélek neki erről, nehogy csorbuljon a becsülete annak aki lopott tőle!

2022. jan. 21. 21:13
 45/84 A kérdező kommentje:

42



“1. A labor-eredet bizonyítéka.“


Hát persze. Mert nem is arról szólt a dokumentum.


“2. annak bármi bizonyítéka, hogy összeesküvéselméletnek kiáltotta volna bárki ki a labor eredetet.“


Ehhez nem kell ez a dokumentum. Elég ha néhány Fauci nyilatkozatot visszanézel még 2020 áprilisából. Vagy ha visszaemlékezel a mainstream média által leadott hírekre. Vagy ha itt visszaolvasod az akkori kérdések alatt megmutatkozó hozzáállást :)

2022. jan. 21. 21:16
 46/84 sadam87 ***** válasza:
74%

"De van annál tisztábban látható összeesküvés mint amikor a világ vezető egészségügyisei úgy döntenek, hogy a labor-eredetről direkt nem beszélnek, holott azt tartották a legvalószínűbbnek?"

Mármint hogy direkt nem beszélnek a nem megalapozott ötletléseikről? Ez tényleg durva összeeskövés!

"Ez kb mint, hogy tudom ki lopta meg a kollégám de direkt nem beszélek neki erről, nehogy csorbuljon a becsülete annak aki lopott tőle!"

Nem. Ez kb. mintha azt mondanád a kollégégának 0 bizonyítékkal, hogy szerinted xy lopott el valamit, és ő erre ugyanazt mondaná, hogy szerinte ő is.

"Hát persze. Mert nem is arról szólt a dokumentum."

Így van. Most már csak az érdekelne, hogy mire alapozod, hogy a laborelmélet az igaz.

"Elég ha néhány Fauci nyilatkozatot visszanézel még 2020 áprilisából."

Ok. Visszanéztem. Én ennyit talátam.

""There was a study recently that we can make available to you, where a group of highly qualified evolutionary virologists looked at the sequences there and the sequences in bats as they evolve. And the mutations that it took to get to the point where it is now is totally consistent with a jump of a species from an animal to a human," Fauci replied."

[link]

Ennek köze nincs ahhoz, amit állítasz. Persze biztos nyilatkozott mást is Várom a forrásaidat.

2022. jan. 21. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 A kérdező kommentje:

46


"Mármint hogy direkt nem beszélnek a nem megalapozott ötletléseikről? Ez tényleg durva összeeskövés"


De semmi nem megalapozott!!! ÉS MÉGIS BESZÉLTEK RÓLA AZ ISTEN SZERELMÉRE NE CSINÁLD MÁR EZT!

2022. jan. 21. 22:47
 48/84 sadam87 ***** válasza:
71%

"De semmi nem megalapozott!!! ÉS MÉGIS BESZÉLTEK RÓLA AZ ISTEN SZERELMÉRE NE CSINÁLD MÁR EZT!"

Te még tudod követni, miről beszélsz?

2022. jan. 21. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 A kérdező kommentje:

48


Ha tüzetesebben átolvastad volna amit linkeltem akkor láttad volna például ezt a részt:

"

Before I left the office for the ball, I aligned nCoV with the 96% bat

CoV sequenced at WIV. Except for the RBD the S proteins are

essentially identical at the amino acid level – well all but the perfect

insertion of 12 nucleotides that adds the furin site. S2 is over its

whole length essentially identical. I really can’t think of a plausible

natural scenario where you get from the bat virus or one very similar

to it to nCoV where you insert exactly 4 amino acids 12 nucleotide

that all have to be added at the exact same time to gain this function

– that and you don’t change any other amino acid in S2? I just can’t

figure out how this gets accomplished in nature."


Tehát nagyon nem tartották a természetes eredetet valószínűnek. A labor eredet volt szerintük a valószínűbb és mégsem beszéltek erről, egymás között eltitkolták, még más államszerveknek sem jelentették az ügyet. Ennek pedig elég szerteágazó következményei lettek, mert lehet, hogy teljesen másképp állt volna a világ a pandémiához, másképp kezelték volna, talán meg lehetett volna állítani időben stb.

2022. jan. 21. 23:43
 50/84 anonim ***** válasza:
100%

"Ez kb mint, hogy tudom ki lopta meg a kollégám de direkt nem beszélek neki erről, nehogy csorbuljon a becsülete annak aki lopott tőle!"

Helyesebben olyan, mintha gyanúsítanál valakit a lopással, de bármiféle bizonyíték híján természetesen nem állnál ki publikusan vádaskodni.

2022. jan. 22. 04:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!