Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem fitymaszűkületem van...Ez főleg merev állapotban gáz, fájdalmas stb. El kéne mennem orvoshoz azt hiszem. De nem tudom, hogyan szóljak erről anyámnak, mit mondjak? Tudja ő egyáltalán, hogy mi az a makk, meg fitymafék stb.? (Jó tudom, nem buta, de NŐ.)És, ha azt kéri, hogy mutassam meg?! (apám nincs, gondolom ez nyílvánvaló volt)

14F


2010. okt. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
37%

Előzőnek (69%-os):

Az előtted hozzászóló 17:40-es hozzászólást nem én írtam... bár azt elismerem, én is 80%-os lettem irigyeim jóvoltából... nem értem, miért kell folyton mindenért rosszindulatból lepontozni a másikat...


Én ebben a topikban a [10-18 03:50]-es hszólást írtam, az is a Kérdezőnek szólt, aki -- hála nektek -- úgy eltűnt innen is, mint a kámfor, és nem bízom abban, hogy ezek után itt újra merne jelentkezni, pedig a tapasztalatai számomra roppant hasznosak lennének... sok hozzá hasonlóan kétségbeesett gyereken le7ne velük segíteni... o.O :-(


EE

2010. okt. 28. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 anonim ***** válasza:
XD! már EE től is elnézést kértem a magam modján,most tőled is kérek bocsánatot,meg már neki is megígértem nem fogunk,mert ott már leírtam több haverral(vegyes felállású csapat)írogattunk és másoltuk be a linket hát előzőleg csak a bátyám,meg az unokanővérem használta lényegében ezt a címet és őket hoztuk rossz helyzetbe,mert nem is tudtak róla,csak lebuktunk,főleg én,mert én engedtem hogy a többiek is hozzászóljanak.Nem rossz szándékkal kezdtük csak aztán ökörködés lett sokszor,meg hát néha azt sem tudtam hol a csajok,hol a haverok mit írogatnak.Ott is megígérem,meg most neked is,hogy csak a kérdésre fogok ezentúl normális választ adni,és melőzőm a az eddigi stílusom is.De ha m indketten 80%.osok vagytok,akkor már azt is értem mért van az,hogy valamelyik alatt ott vagyunk mi is és tuti nem írtunk be oda semmit,szóval nem is csak mi ténykedtünk.De megkaptam ám a tesómtól a fejmosást,meg ellenőrziget már ő is,szóval normális lesz a stílusom.Meg itt más is szórakozik,mert találtam olyan kérdést ahol egyik hónapban 15,másikban 13 utána meg még több a kérdező,de a szövege az árulkodik.Szóval visszaveszek magamból,okés.
2010. okt. 29. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/57 anonim ***** válasza:

Részemről nincs harag, csak vegyetek vissza, és akkor nem lesz gond sem. A másik jótanács... "Sok beszédnek sok az alja". Jóval kevesebbet írj fölöslegesen. Az emberek utálják a szóf*sást, kivéve, ha az nagyon indokolt.


A kérdező meg már visszajöhetne... legyen itt végre heppiend!

2010. okt. 30. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 anonim ***** válasza:

Oké kösz XD,majd csak a lényegre probálok válaszolni,de könnyű engem alapból összezavarni,erre nem rég volt pl-da,mindig azt hiszem rám akarnak varni valamit.Majd a módszeren változtatok.


Kérdező:Na mi újság?Meg volt a műtét?


Tomi

2010. okt. 30. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/57 anonim ***** válasza:
én bátorítottam a srácot itt, és ez a hiszitző pánikkeltő mélben zaklatott. gondolom ezzel nem vagyok egyedül.
2010. okt. 31. 01:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:

01:45-ös

Kifejtenéd érthetőbben és részletesebben, amiről az előbb írtál?

2010. okt. 31. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 anonim ***** válasza:

Nem is vagyok zaklató:),csak kiváncsi,meg kemény fejű,de szerintem is menyen el a 17 éves srác urológushoz.


Szóval mi van a kérdezővel?

2010. nov. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!