Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem fitymaszűkületem van...Ez főleg merev állapotban gáz, fájdalmas stb. El kéne mennem orvoshoz azt hiszem. De nem tudom, hogyan szóljak erről anyámnak, mit mondjak? Tudja ő egyáltalán, hogy mi az a makk, meg fitymafék stb.? (Jó tudom, nem buta, de NŐ.)És, ha azt kéri, hogy mutassam meg?! (apám nincs, gondolom ez nyílvánvaló volt)

14F


2010. okt. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 21/57 A kérdező kommentje:
vele=veleM
2010. okt. 12. 18:37
 22/57 anonim ***** válasza:

jólvan, látod eddig simán ment minden, anyukád se stresszelte túl. sztem a gyerekorvos se akarja majd megnézni... persze elképzelhető, hogy igen, de nyilván tisztában van vele, hogy azért csak nem jönnél oda ok nélkül, hogy ilyesminek kitedd magad.

a következő forduló majd ott lesz, ha anyukád el akar veled menni... az ugyebár nem is probléma, de előre kérd meg, hogy ne legyen jelen, mikor megvizsgálnak. szerintem nem fogja bánni. elvégre az orvos dolga.

2010. okt. 12. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/57 anonim ***** válasza:
Urológiára nem kell beutaló. Ha viszont beavatkozásra van szükség ahhoz szülői beleegyezés kell.
2010. okt. 12. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/57 anonim ***** válasza:
A gyerekorvos is simán megnézheti, mert az orvosok mindent tanulnak, tehát látott már ilyet ő is, főleg, hogy ez egy gyakori probléma.
2010. okt. 12. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/57 anonim ***** válasza:

persze, megnézHETI, ha szükségesnek ítéli.

én akármivel mentem a háziorvoshoz, még mindig elhitte nekem, hogy tudom, miről beszélek, és nem azért, mert hanyag volt, hanem mert most mit izéljen itt.

2010. okt. 12. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/57 anonim ***** válasza:

Ez nekem furi lányoknak nem kell nődokihoz beutaló,még ha kislány vagy akkor sem,visz az anyud simán és nem nézegeti a körzeti orvos sem a fütyköst,ha nem akarod nem fog téged sem nézegetni,megmondod nem szeretnéd,majd csak az urológusnak akarod megmutatni,szóval ennyi.


Azért azt leírom,hogy sok orvos egybők körül akarja az embert metélni,na ezt ne engedjétek,ha ilyen lenne,hanem akár több orvoshoz is menjetek el,mert csúnya végeredménye lehet.


De szerinem elég lesz kenőcs,vagy z-plasztika,2 kisebb bemetszéssel lazítanaka a bőrődőn,nyugodtan érdeklődj hogy mit is csinálnak,hogyan nyugodtan merj a dokitól kérdezni,anyukádnak meg majd megmondod kinnt váron meg a vizsgálat alatt.

2010. okt. 13. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/57 anonim ***** válasza:

17 éves fiúnak!


Te esetedben már csak a korod miatt is elmehetsz egyedül orvosi vizsgálatra,szülők tudta nélkül,szóval menj el urológushoz,nem kell beutaló és ő majd megállapítja mi a teendő,csak ha műtétre kerüle sor akkor kell szülői beleegyezés.


Mennyire nem tudod a bőrt hátra húzni?Próbáltad már vízben húzogatni,mert állítólag attól lazulni szokott pár hónap alatt a bőr.

2010. okt. 13. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/57 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Ha valakit érdekel, leírom mi volt. Kábé úgy értékelném, hogy fél siker.:S

Ja, körzetihez azért kellett elmennem, mert nálunk nincs az sztk-ban urulógia, szóval a budai gyerekbe kellett mennem, anyám meg mondta, hogy kórházba mégse menjünk beutaló nélkül. Szal elmentem a körzetihez szerencsére nem nézett meg nem kérdezett semmit.:-)

Aztán ma 8-ra kellett mennünk a budaiba (hehe egy nap lógás a suliból), sajna anyám bejött velem a dokihoz.:S Szóval annyira nem volt gáz, mert paraván mögött vizsgált a doki, de vér ciki volt, mert a merevedésről is kérdezgetett (mivel kábé csak akkor okoz ez problémát), és ezt mind hallotta anyám, mivel kiszűrödött!! Ááááá... Na mindegy.:S Aztán elmondta a lehetséges megoldásokat, szerencsére nem súlyos, szal egy-két bemetszéssel orvosolható, okt. 22-én pénteken csinálják meg...........

2010. okt. 14. 10:21
 29/57 anonim ***** válasza:

én mondtam, hogy küldd ki anyádat... :)

de legalább elrendeződik a dolog. látod, megérte elmenni.

2010. okt. 14. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/57 A kérdező kommentje:
Hát először mondtam anyámnak, hogy maradjon kint, úgy tűnt bele is ment. Erre a doki, vagyis az asszisztens nő meg szólt neki, hogy jöjjön be, mert nála voltak a papírjaim, és kellett taj-szám stb. Engem meg közben vizsgált a doki hangosan a paraván mögött.:S Gondolkodtam, hogy melyik gázabb, ha hisztis kissrácként viselkedek és kiküldetem anyámat, vagy hogy megtudja, hogy rndszeresen recskázok.:-)
2010. okt. 14. 19:03
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!