Kezdőoldal » Egészség » Férfiak egészsége » Hogy mondjam el anyámnak?

Hogy mondjam el anyámnak?

Figyelt kérdés

Azt hiszem fitymaszűkületem van...Ez főleg merev állapotban gáz, fájdalmas stb. El kéne mennem orvoshoz azt hiszem. De nem tudom, hogyan szóljak erről anyámnak, mit mondjak? Tudja ő egyáltalán, hogy mi az a makk, meg fitymafék stb.? (Jó tudom, nem buta, de NŐ.)És, ha azt kéri, hogy mutassam meg?! (apám nincs, gondolom ez nyílvánvaló volt)

14F


2010. okt. 11. 19:18
1 2 3 4 5 6
 1/57 anonim ***** válasza:

szerinted anyukád nem látott még fütyit?

megnyugtatlak, a nők jóval tájékozottabbak egészségügyi szempontból, mint a férfiak. tudni fogja, ne félj. lehet, hogy már gyerekkorodban is volt, csak azt gondolta, elmúlik, és mivel nem szóltál, még most is ezt hiszi.

2010. okt. 11. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/57 anonim ***** válasza:

előző vagyok. ha számodra kellemetlen, nem kell megmutatnod, szerintem anyukád elhiszi. csak menjetek el a dokihoz, ő tudni fogja, hogy ilyenkor mi a dörgés.

a fitymaszűkület egyébként nagyon gyakori.

2010. okt. 11. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/57 anonim ***** válasza:
Anyukád jóval többet tud valószínűleg, mint te :D Nem akarja majd megnézni szerintem. Mondd neki hogy van egy kis problémád, elugrasz a dokihoz :D
2010. okt. 11. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/57 A kérdező kommentje:
Ok, köszi. Hát gondolom, hogy látott már, de az enyémet utoljára kiskoromban. Azóta megnőtt és kiszőrösödött, és merevedésem is van már rendszeresen.:-)De hát gondolom sejti, hogy már nemi érett vagyok. Mindegy csak nem szoktam vele soha ilyenekről beszélni, így nehéz neki állni. Gondoltam azt is, hogy egyedül megyek el dokihoz, de ha műtétre kerülne sor, akkor úgyis megtudná. Utólag megtudnia meg gondolom gázabb, mint előre.
2010. okt. 11. 19:32
 5/57 anonim ***** válasza:
Nem tudhatja meg utána, mivel a műtéthez szülő beleegyezés kell, másként nem csinálják meg. Ezért vagyok én most...
2010. okt. 11. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/57 A kérdező kommentje:
Utolsó: hasonló helyzetben vagy?
2010. okt. 11. 19:44
 7/57 anonim ***** válasza:
Ja
2010. okt. 11. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/57 anonim ***** válasza:

előttem már mindent elmondtak szerintem :)

oda mész hozzá hogy anyu el kéne mennem dokihoz mert ez és ez fáj... én csaj vagyok xD 15 éves és egyszer hüvelygombám volt elhiheted mennyire gáz volt így anyám elé oda állni és azt mondani hogy dokihoz akarok menni ... tök normális volt ahhoz képest hogy milyen sz.r kapcsolat van köztünk...a dokihoz pedig a barátnőmmel mentem úgyhogy az se volt gáz...:)

szóval hajrá!:)

2010. okt. 11. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/57 A kérdező kommentje:
19:53-as, és Te miért nem mondod el a szüleidnek?
2010. okt. 11. 20:01
 10/57 A kérdező kommentje:
Beutaló amúgy kell az urulógiára, vagy nem? Mert akkor előbb a gyerekorvos...gondolom ő is megnézi.:S
2010. okt. 11. 20:02
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!